Šta je novo?

Prečistač vazduha

Da li neko ima problem sa Mi Home aplikacijom? Radilo je bez problema do danas. Sada aplikacija vidi 3C precistac, ali ne mogu da ga kontrolisem preko aplikacije nikako. Ni rezim da promenim, ni nista. Pokusavam sam da obrisem i instaliram aplikaciju ponovo, pokusavao da ponovo uparim i jos uvek nista.

Ako neko ima slicnih problema, da li mozda zna u cemu je problem?

Proradila aplikacija "sama od sebe" posle par dana....
 
Da li neko ima iskustva sa Teslinim Air6 uredjajem?
Da li je bolji Xiaomi ili Tesla?
 
@Nerast

9990 Ft = 28 eur :)

Filter.png

Za adresu verujem da mozes sam da se snadjes, kao dugogodisnji clan Bench foruma, jer reklamiranje nije dozvoljeno :D
 
Otvori poklopac senzora člestica na zadnjem delu i vidi da li se okreće mali ventilator. Digni nečim malo prašine u blizini senzora i morala bi da se vrednost značajno poveća.

Upalio sibicu, to sam i ranije jednom uradio i odmah je skocilo na 600. A sad kad sam to uradio tek posle par sekundi je skocio na 450. Uglavnom ocistio sam senzor po uputstvu sa fenom na hladno duvanje i sad mi se cini da radi ok. Ali nisam siguran koliko to cesto treba da se cisti senzor? Realno nije on ni bio nesto “za ciscenje”.
 
"Istekao" mi je sivi HEPA filter u Mi Purifier 2S.

Ocekivao sam da ce uredjaj prestati da radi, tako sam citao negde, ali radi bez problema samo filter stoji na 0% i salje obavestenja s vremena na vreme da se zameni.

Narucio sam zamenski svakako, ipak ima ugljeni filter u sebi, a u poslednjih pola godine se koristi u prostoriji gde se pusi i ima isparavanja od hrane.
 
Jel 3CEU dođe isto kao i 3C? Vidim da su lepe cene i u radnji na G, ispadne 11.5k din ovaj model sa uračunatim bodovima koje imam.

EDIT: Izgleda da više nema :mad:
 
Poslednja izmena:
Ljudi malopre sam imao prvi problem sa 3h. Star malo vise od 2 meseca, 75% filter. Kada sam ga upalio prijavio mi je gresku, " put original air filter in " tako nesto. Ugasio ga, upalio i opet isto. Ugasio ga onda preko aplikacije i upalio i radi normalno (na aplikaciji ne prikazuje nikakve greske )
 
Jel 3CEU dođe isto kao i 3C? Vidim da su lepe cene i u radnji na G, ispadne 11.5k din ovaj model sa uračunatim bodovima koje imam.

EDIT: Izgleda da više nema :mad:
Ima 3C na stanju. U Beogradu na 6 lokacija.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ima 3C na stanju. U Beogradu na 6 lokacija.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Evo upravo probao ponovo ali mi ne da da završim kupovinu, kaže nema na stanju. Čudno.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Bodove možeš da iskoristiš i direktno u radnji. što se tiče onlajn kupovine, meni rekoše da imaju neku grešku u sotveru i kada ima 1 kom na stanju u radnji onda nije moguće kupiti onlajn.
 
Ni ja nemam problema sa 2 kom, niti se sećam da se neko do sada žalio na ovaj problem.
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika 3C vs 3H?
Ako se već nije pisalo

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ima li neko problem sa senzorom na PRO varijanti preciscivaca? Znaci obican pro, ne pro H.
Stoji na sred prostorije, dnevna i trpezarija, poveca je soba. I konstantno pokazuje 50-70 na displeyu.
Kada se zapali cigara u kuhinji pored koja je otvorena digne na 160-180-200 i pojaca se ventilator, procisti. Ali mi je fascinantno da u toku dana kada smo u kuci retko kad spusti ispod 30-40.
Preko noci spusti na nightmode na 3-4, ali u toku dana ni priblizno.
Buni me to sto deluje da radi senzor, nije zakucan, reaguje na cigare, kuvanje, przenje, ali mi je neverovatno da posle 2 meseca konstantnog rada ne moze da spusti preko dana ispod 30-40.
Identican stan ispod mene imaju pro h, i njima preko dana pokazuje 9-10, ali nikad nije zapaljena cigara u stanu [emoji16]
Kapiram da je do toga, sto se u mom stanu pusi, ali sam mozda previse ocekivao [emoji16]
 
u uputstvu pise da se senzor treba cistiti da bi radio kako treba ali 2 meseca je prekratak period da bi se cistio
 
Postao sam vlasik 3H modela. Da li imate neku preporuku za koriscenje? Drzati ga na auto modu preko dana ili ukljucivati po potrebi na prvu brzinu posle nekog provetravanja, itd.? Kada se legne paliti night mode ili nema svrhe da radi na tako minimalnom broju obrtaja? Unapred zahvalan

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno