Šta je novo?

Prečistač vazduha

Pa sve tri slike su sa AQI, stvarno je pitanje kome verovati.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pretragom teme videh da se samo u jednom postu pominje Daikin. Ja imam model Daikin Ururu. Pored standardne funkcije preciscavanja vazduha, tu je jos jonizator a postoji i opcija ovlazivanja vazduha.
U spojleru su detaljnije informacije iz njihovog kataloga koji se moze preuzeti sa zvanicng sajta. Ako nekoga zanima nesto vise, da zna gde da pogleda. [emoji4]
6575251d418b02145187461dbc6f9e04.jpg

7b430bc42537ae034b55c499ce62d9fa.jpg
 
Ja sam uvek DIY nastrojen, i rado bih napravio "svoj" precistac samo ima mala sitnica: naci pogodan HEPA filter kod nas je nemoguca misija.
Imam Xiaomi 2S, koji nije samo precistac nego i merac zagadjenosti vazduha. Samostalni meraci su svi redom 100$ i vise, tako da ne moze tek tako da se poredi Xiaomi sa DIY resenjima.
 
Duvala kosava nema komentara ceo dan, od sutra/prekosutra opet magla i opet ce se tema aktivirati :)

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Mene interesuje koja je cena na kraju krenula od 23999 posle sam video 26999.
 
Stigli su u Mi-Shop
 
Zna se, pitao sam za cenu, ali naravno da nisam zapamtio :)
dal bese 23990 ili 24990 nemam pojma...
 
Sad sam se cuo sa njima 24999 ili 24990 je cena meni sutra stize, mislim da je to ok cena uzimajuci u obzir trenutno stanje na trzistu.

Sledeca isporuka u februaru dal mi je rekao pocetak februara nisam siguran.
 
Poslednja izmena:
Yep, 24990, bio danas da rezervisem jedan, rekose da ce mi stici do kraja nedelje..

Off: Cudi me da niko nije otvorio posebnu temu vezanu za kvalitet vazduha, makar sam na ovom forumu ocekivao vise ljudi koji su zainteresovani za ekologiju i opste dobro:)
 
Poslednja izmena:
Da li je model 3H bolja opcija za kupovinu od 2S modela?
 
I cekajte to je kao resenje za kucu a sta cete napolju, maske? I to nam je sad 'default' stanje u zemlji, Stalker?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
3H je bolji plus ista je cena kao 2s
 
Pa ovako, posle evo par sati rada uredjaja, mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen... Znaci vazduh je totalno drugaciji u sobi gde radi uredjaj... Senzor je pokazivao oko 20 (pm2.5), kada se otvori prozor, posle 5-10min skoci na preko 50 a uredjaj kada radi na max,senzor pokazuje 1...

Ono sto cu sutra probati je da ga iznesem na terasu i izmerim zagadjenost vazduha napolju...

Aplikacija na mobu je ok... Za sada mi deluje da ima sve sto treba da ima...
 
Meni stigao Pro model, naručen preko Bizneta prošle nedelje, 2 godine garancije 34290 dinara, kazu sad je 36900, ali su ispali fer i dali ga po narucenoj ceni, bez da pretim tržišnoj, sve pohvale za Biznet.

Apropo uređaja, napolju Air visual kaze da je 113, u stanu je očitao 56, uključio se u auto mode, maktene necujan. Posle 20ak min bio je na 16. Skopcao ga sa Mi Home app, malo zezao ali uspeo. Pred spavanje ga preneo u spavaci blok, uklj Sleep mode i posle sat vremena eno ga na 004 PM [emoji8] Izuzetno je prijatno u sobi za disanje, spavanje...[emoji178]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
jeste, pro je 37k
 
Na garanciji piše da je uvoznik PC Centar, ako vam nešto znači [emoji16]
Mislim da samo 3 ima H-12 filter fabrički, a Pro i 2S H-11, a pre su imali H-10.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika izmedju novog i starog pro-a osim filtera?
 
Koji sad novi i stari Pro? Otkud novi model Pro, kad je izašao?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Odakle? Kod nas ?




Kuća i jeste najbitna, tu spavaš i provodiš najveći deo vremena.
Paaa i ne, praktično sam vise na poslu i napolju.. Imati samo to kući i nije neka solucija tolika..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa napolju ne mozes nista promeniti. [emoji4]
A u kuci ce ti koristiti svakako, pa makar radio samo nocu. San je mnogo kvalitetniji uz cist vazduh. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno