Šta je novo?

Stampac u boji

djokosrb

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruke
2,690
Poena
240
Drugaru je potreban neki (sto manjih dimenzija stampac) da odstampa u proseku 15 strana mesecno u boji, bmk kvalitet. Ne sme koristiti kopirnice i slike (javne) zbog podataka, nacrta, itd...

Neka vasa preporuka? Budzet nije odredjen ali ajde recimo neki best buy, da ne bude ni najskuplji ali ni najjeftiniji.
 
Samo da kažem da bih zaobišao ink-Jet štampače. Kolor laseri su sada relativno povoljni, a nema glavobolje u smislu sušenja mastila, prolivanja i sl. Za štampu teksta i poneki sličica na običnom papiru, isto mislim da je bolja varijanta laser.
Ja isto u proseku odštampam 20tak stranica mesečno... Kupio sam neki HP za oko 19000din.
 
Samo da kažem da bih zaobišao ink-Jet štampače. Kolor laseri su sada relativno povoljni, a nema glavobolje u smislu sušenja mastila, prolivanja i sl. Za štampu teksta i poneki sličica na običnom papiru, isto mislim da je bolja varijanta laser.
Ja isto u proseku odštampam 20tak stranica mesečno... Kupio sam neki HP za oko 19000din.

Slažem se sa ovim. Sem ukoliko se nešto debelo nije promenilo, ink-jet i casual štampa se ne slažu bar kada je novčanik u pitanju. Svaki čas će raditi kalibraciju ili tako nešto pa će trošiti mastilo i na to čak i kad se ne štampa često.

Ako ipak mora inkjet treba uzeti ili CISS ili onaj sa većim ketridzima. Isto tako bolje je kada je print head na samom ketridzu.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno