Šta je novo?

Pomoc oko odabira monitora-sta da kupim?

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
weedman984
Da, i ne trazis G-Sync monitor, vec FreeSync koji ima Display port! G-Sync je skup k'o djavo! Moj ti je savet da ides na 24''/27''/29'' , ne bih ti preporucio taj 25''. DP kablovi su jeftini a ima i monitora uz koje dolazi kao podrazumevan. Znaci da se razumemo, NE TRAZIS G-SYNC monitor, vec Freesync koji ima DISPLAY PORT!!! Preko display porta Freesync radi sa nVidia kartama. Mislim da vec od 200+ evra imas takve monitore. Svakako postavi pitanje u temi ''Sta da kupim'' za monitore jer ovde prelazi u off...
Pricao sa clanom weedman984 oko kupovine monitora pa mi je reko da postavim ovde temu.
Hocu da kupim novi monitor tu od 23,8 inca tako im je oznaka a vode se kao 24 inca do 27 inca,hocu za gejming monitor neki ips panel cuo da su bolju da je HD da ima DISPLAY PORT,FreeSync sve sto treba za igranje dobra slika itd.
Graficka mi je GeForce RTX 2060 Zotac AMP 6GB DDR6,HDMI/3xDP/192bit/
Ja do sada imao sam samo LG monitore i sad gledao neki LG koliko vidim ima recenziju iz 2017 god stari model je,u stvari neznam ni sta da gledam zato trazim pomoc oko dobrog i kvalitetnog monitora
cena do 30000 din dobro sad ako je neki monitor dobar i kosta 31000 dodacu tu hiljadarku gore dole
 
Nazad
Vrh Dno