Šta je novo?

Da li je neko iskoristio fenomenalnu akciju i pazario Cosmos 2 25th AE?

Adzem

Cenjen
Učlanjen(a)
15.07.2013
Poruke
67
Poena
159
Kada sam ga video izlozenog u Uscu, voda mi je krenula na usta i morao sam da ga pazarim. Ako ima jos nekoga, neka prozbori po koju i neka postavi slike.

http://bit.do/eVRy4
 
Poslednja izmena:
Sta ce nam gomila slika istog kucista :)
uzeo sam ja i jos 2 drugara ovde u KV
 
Saljite slike, ne zezaj :D

Ajoj ljudi moji kakvo je ovo kuciste... Kada sam ga uneo u sobu, delovao mi je jos 30ak posto veci nego u radnji, a i tamo sam se sokirao. Tutankamova grobnica. Izgleda bukvalno kao akvarijum u sobi, prazno je tesko skoro 25 kg, staklena vrata debela i masivna, sarke takodje, kada se stranice otvaraju kao covek sef da otvara ili vrata od hamera... Aluminijum na sve strane, imam osecaj samo da ga odnesem na stovariste i da ga pretopim, pola para cu na mariniju da izvucem hahaha... Kontrolni panel gore je mrak sa dosta opcija, prostor u kucistu je ogroooman, bukvalno jos jedan komp da se sastavi i ubaci. Ja sam pre-pre-prezadovoljan. Kada mozemo da dajemo za patike 100e, koje cemo za 6 meseci da razguzimo, mozemo i za vrhunsko kuciste sa vrhunskim materijalima, koje cemo sa uzivanjem da koristimo 10-ak godina. Plus cete ovo kuciste u svako doba dana i noci prodati za 200e kada ova akcija prodje i nestanu. Ja, koji sam picajzla i imam bas ostre kriterijume, vam kazem da je ovo vrhunski komad egzotike.
 
Šta, gde, koliko :)

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
al ga ishvali, azeme.... kao da ga prodaješ

ps- o ukusima nećemo, ali je ovo zaista degutantno kućište.
 
Poslednja izmena:
Aman…. gde je akcija i koliko para :)

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
15000, gde hoces (barem bilo). Adzem je ocigledno odusevljen, ali rekao bih da nije ranije imao u posedu kuciste visoke klase (bez uvrede,samo observacija) pa nema reference.

Msm, dobro je kuciste, kokan mraci kao i obicno :) ali ima mana. Prvo, bas ta kontrola/tasteri za paljenje je vrlo traljavo odradjena, uopste nije taktilna, ima cudan hod i deluje kao da je preneta sa kucista nize klase. Drugo, ventovi su dosta bucni cak i na najmanjem broju obrtaja, obicni CM, nisu iz premium linije. Ostalo sve na nivou.

Ovi iz HC ga u principu ispljuvase:

https://www.youtube.com/watch?v=h_h7YrD1C00

ali ja nemam zamerki koje oni imaju, niti moje ima mana koje njihov primerak ima.
 
Poslednja izmena:
Pih, a taman sam pomislio da je ovo makar malo ozbiljniji forum od pc berze. Gospodo, jel neko imao fizickog susreta i kontakta sa doticnim kucistem, ili samo naklapate tako bez veze?? Nazalost, nisam posedovao neka skuplja kucista, priznajem da nisam nesto mnogo objektivan, mada sam opet kucistem odusevljen. Mislim, ako ne racunamo Obsidian 700d, Stacker 830/831, neka Silverstone kucista i Haf 932A. Hehe...
 
Poslednja izmena:
Mislio si ali si pogrešio. Ovo je najgori forum.
Odi sad do pc berze, pa se raspitaj za njihovo stručno mišljenje. Au revoir.
 
Nazad
Vrh Dno