Šta je novo?

The Sinking City

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525


The Sinking City is an action/investigation game set in an open world inspired by the universe
of H.P. Lovecraft. In this new type of adventure, you take on the role of Charles W. Reed, an
investigator in the 1920s United States. No sooner have you arrived in Oakmont, Massachusetts,
than you are led to investigate a mysterious flood inundating the city, in the hopes of shedding light
on the darkness that has seized the place and corrupted the minds of the inhabitants - and yours...

Izlazi sledece nedelje.
 


Eto kome ne smeta spoil.
Ja sam generalno sucker za ovakve igre, obozavam ih, bas je u fazonu zadnjeg Call of Cthulhu.
 
Kasnis na zurku decace... :)



+edit

U ballparku je recimo sa Murdered Soul Suspect igre, ali ko voli setting vredi odigrati.
 
Poslednja izmena:
Steta sto pusi lose ocene na sve strane, ali igracu svakako, jer sam kao sto rekoh sucker za misteriozne, detektivske, horor igre.
Kad se setim, nijedna iz serijala Call of Cthulhu nije dobijala visoke ocene, jednostavno se pomiris sa tim da su ovakve igre uvek problematicne.
 
Ma oce li neko vec odraditi jednu Lavkraftovsku igru kako treba? :smash: Za sada mi Othercide daje najvise nade, a to nije cak ni "cisto" Lavkraftovska igra.
Sto se ovoga tice, izgleda kao izrazito meh ostvarenje, sto je verovatno i glavni razlog za Epic ekskluzivnost - bolje sigurna para od Tima Swineya, nego mixed reviews na Steamu i nikakva prodaja :type:
 
Nekih 5-6 sati sam u igri... Uboli su art style, zvuk i atmosferu samo tako. Pa puta sam se i najezio. :D
Istrazivanje i resavanje slucajeva prilicno zanimljivo, dobra prica, bas gura napred da se odigra.

Sa druge strane, stutter i pop in kvare iskustvo.
 
Poslednja izmena:
Nekih 5-6 sati sam u igri... Uboli su art style, zvuk i atmosferu samo tako. Pa puta sam se i najezio. :D
Istrazivanje i resavanje slucajeva prilicno zanimljivo, dobra prica, bas gura napred da se odigra.

Sa druge strane, stutter i pop in kvare iskustvo.

Ovo poslednje mogu da peglaju, bitno je ovo sto si naveo za art style/zvuk/atmosferu da je na mestu.
Meni deluje kao "klasik" koji ce proci ispod radara i dobro kod publike ali ne i kod kritike/recenzenta... Ne vanserijski ali vredi odigrati ako si fan zanra (isto kao Vampyr i Prey)
 
Poslednja izmena:
igram preko 5 sati ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i nisam ni izvalio da nemam one cutscene kao movies ne znam sta je problem kad dodje do toga preskoci ga skroz
 
win 10 only? :mad:
 
na win7...
 
Ako radi na 8.1, mora da radi i na win7 ...si probao ?
 
nisam, kasnije cu. videh da stoji u min req samo win 10, pa zato pitah pre nego sto probam.
 
Poslednja izmena:
Nisi dobro gledao:







Javi da li je pomoglo, mozda jos nekome zatreba...

ne pomaze isao sam na new game znaci bukvalno preskoci taj video na pocetku odma me baci u brod da istrazujem sta je interesanto je to sto znas kad ti sanity metar padne na nulu nemam kako se zove one slike cudovista kao vizije ne prikazuje mi nista samo zvuk i naravno senke cudovista ne znam sta je
 
Jedino jos da probas najnovije drajvere za graficku. Nista drugo mi ne pada na pamet.
 
mislim da znam sta je kad sam imao call of cthullu nisam mogo prvi nivo da prodjem trebam kao da slomim lanac sta mi se desi da lanac bude jos na vratima a ja otvaram vrata mislio sam da je bug posle toga nisam imao cutscenu nisam mogo taj san kao da prodjem pitao na njihovom forumu i admin mi reko instaliraj najnoviji windows media feature pack i sve proradilo ok
 
Moguce. Cini mi se da sam pre godinu-dve na ovom ili nekom drugom forumu procitao da je to bilo resenje za neku igru.
 
Samo da javim da uzivam igrajuci :)
Ima gluposti, ali je generalno igra jako zanimljiva, bas me povukla.
 
Samo da javim da uzivam igrajuci :)
Ima gluposti, ali je generalno igra jako zanimljiva, bas me povukla.

da strasno je zanimljiva jedva cekas da resis jos slucajeva da vidis sta se desava a igra je dosta duga ali ima dosta losih stvari gunplay jako slab open world mi izgleda kao vampyr ali je prica jako zanimljiva
 
Ja iako sam ljubitelj ovakvih igra, morao sam da je obrisem posle nekih sat vremena igranja.
Em sam skoro igrao Call of Cthulhu (2018) pa sam se zasitio, em ova igra ima dosta problema.
Prvo sto ima gomilu neverovatnih bagova da deluje ko da je u beta fazi, grafika losa, a stuca svaki cas,
npc-ovi se posle dijaloga drop-uju u sve tako sto u sekundi lebde malo u vazduhu pa slete,
zatim ovaj tip igre nikako nije za open world i ne moze tako da funkcionise, bar ne na ovaj nacin, samo su
napravili veliku mapu i prosuli onako random i totalno nelogicno masu npc-eva u njega, totalno nepotrebno za ovakav tip igre,
koji mora da bude fokusiran, a ne da bauljas po mapi i pitas se gde i sta dalje... znam da igra ne vodi za ruku, ali
ovde su toliko preterali da moras cak i na mapi rucno da obelezavas sve bitne stvari.
Istrazivanje je ok, ali nista posebno, pogotovo ne posle Call of Cthulhu (2018) koji je bolji u svakom segmentu igre i ima bolju grafiku i radi savrseno.
Ovde dal patchevi mogu srediti stvar, nisam siguran, igra deluje ko da je pustena pola godine pre vremena, a grafici sigurno nema popravke.
Progutao bih mozda sve to, ali open world u ovom zanru, necu da progutam, po meni to ne ide, svakako ko voli neka uziva, za mene svakako nije.
 
Odusevila me za sada, ocekivao sam nesto malo manje sto se tice mape, ta atmosfera je malo vise depresivna i nekako me odbija, ali generalno zbog price i dalje odvojim koji sat dnevno.
 
Nazad
Vrh Dno