Šta je novo?

Oppo A9 ili Vivo Y17 pomoć u odabiru kineza

Haseo

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2007
Poruke
941
Poena
330
Trenutno sam u Kini i igrom slučaja ova dva telefona su mi zapala za oko.

Nisam baš siguran za koji da se opredelim pošto me znam koji od ova dva bi radio u Srbiji.

Koliko znam Oppo koristi COLOR os koji ima engleski ( nisam stigao da proverim danas) a koliko sam upoznat sa telefonima iz Kine, moguce je ubaciti play store u iste?

Moje pitanje je da li se isplati kupiti bilo koji od ova dva telefona za upotrebu u Srbiji?

Tj da li su uopšte funkcionalni i ako jesu, koji se više isplati kao overall telefon?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I meni generalno A9 izgleda kao bolja opcija ali i dalje ne kopka isplati li se uzeti u Kini telefon zbog mogućnosti ubacivanja engleskog jezika i play store-a? (Ako je uopšte moguće tbh)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Za sebe ili nekog drugog, posto vidim da pises sa Max 3?

Vidi kakve su cene za Redmi K20, vrh telefon.
 
Poslednja izmena:
Za sebe, već imam Max3 ali me je malo umorio telefon sa svim bagovima koje ima.

Samo ova dva telefona su u izboru s obzirom da mogu da ih uzmem za nešto manje od 150$

Proverio sam bandwidth i koliko sam ukapirao radiće na telenoru bez problema

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Proveri cenu za Redmi Note 7 Pro u Kini.
 
Hoću malo da napravim pauzu od Xiaomi telefona, da se promeni priča, tako da ostaju ova dva gore pomenuta.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Barem uzmi neki sa SD 670/675/710/712/730, nemoj ove kante sa MediaTek-om.

Preporucio sam Xiaomi jer je najlakse flesnuti Xiaomi.eu i imati najnormalniji sistem, sa Google aplikacijama, preciscen od kineskih servisa i gluposti.

Na ove ostale sumnjam da moze neki normalan softver da se instalira.
 
Proverio oba telefona i nažalost padaju u vodu... Izgleda da mi ne gine neki Xiaomi (Note 7 pro najverovatnije) pošto im je cena 200€ okruglo

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Redmi K20 je mnogo bolji, mada ne znam koja je razlika u ceni.

Po meni opravdano i do 80-90e razlike.
 
K20 je devetka? Jer znam da ima nekih izmena što me zbunjuje plus sve je na kineskom :<

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sta znaci devetka? Android Pie?
 
Redmi 9t ili kako već

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da, Redmi K20 je isto sto i Mi 9t na globalnom trzistu.
 
Nazad
Vrh Dno