Šta je novo?

Trilema... za sada.

IONE

Cenjen
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruke
245
Poena
170
Starija osoba treba da obnovi ugovor kod MTS-a i uz paket bi uzela telefon.

Zahtevi su da sve radi fluidno, da je zvučnik glasan kako pri razgovoru tako i dok telefon zvoni.
Od aplikacija najviše će se koristiti brauzer, Viber i YT.

Na brzinu sam pogledao ponudu i zapazio Moto One, G7(i Power) i Nokia 7.1.

Šta mislite o ovim modelima i njihovoj ponudi preko MTS-a?

Da li ima neka ok jeftinija varijanta od ovih što sam izdvojio?

Da li ima neka bolja opcija kod drugih operatera?

P. S. Ne moraju operateri ali poželjno plaćanje na rate.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Nemoj Telenor, kod njih je najskuplje. MTS i Vip su slične cene. U Vipu su bolje cene preplate bez fona, ali kad se uzme fon, izjednače se. Tako da komotno može da ostane u MTS-u. Ja bih lično išao na G7 Power. Odličan telefon. Baterija 5oooMah dovoljna za 2-3 dana korišćenja. Veliki ekran. Ma best buy trenutno. Nema ga u Vip-u, u MTS-u ga ima. Ja sam imao Motorolu One u dva navrata (uzmem preko ugovora pa prodam). Generalno lep telefon ali kamera očaj čak i za klasu. Bolje mi slike radila E5 i G6 Play nego Moto One.

Znači između G7 Power i Moto One izaberi prvi. Za Nokiu 7.1 ne znam, ali generalno sam imao u četiri navrata Nokia 6, jednom Nokia 5 i sad imam na lageru Nokia 3.1. Beži od Nokia telefona što dalje. Softver im je treš i ako kao i Motorola forsiraju Android One (čist android) na telefonima nešto tu nije kako treba. Konkretno, Nokia 6 je imala očaj bateriju bez obzira na kapacitet (nije popravljeno ni sa jednim softverom). Recimo imala je kapacitet 3000 Mah a Moto G6 Play 4000 Mah. G6 je izvlačila ravno duplo više sati od Nokie (iako baterija nije duplo jača već za 25%). Imao sam priliku da probam i Nokia 6.1 Plus (X6) kao i Nokia 5.1 Plus. Kamere blagi očaj. Dual kamere kao sa Bokenh efektom ali to je smešno. Moj S7 je radio bolje Bokenh efekat sa softverom nego te Nokie.

Ako nema Xiaomi u ponudi biraj Motorolu. U low segmentu best buy pored navedenog.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno