Šta je novo?

Gpay

titanus

Slavan
Učlanjen(a)
10.11.2006
Poruke
134
Poena
320
Hteo bih da dokupim prostor na google nalogu.
Elem, na gpay sam dodao karticu banka intese medjutim prilikom subscription izbacuje da je kartica unavailable. Pokusao sam i sa debitnom Visa karticom i ista je poruka. Da napomenem da ima para na karticama.

Pisao sam njihovoj podrsci pre 6 dana da li je problem zbog zemlje porekla ili je nesto drugo u pitanju. Brzo je stigao odgovor od google da nije do zemlje porekla. Receno mi je da moje pitanje prosledjeno ekspertu i da ocekujem uskoro odgovor. Proslo je 5 dana od ovoga.

Sry za opsiran post, da li je neko imao slican problem?



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ista situacija mi se desila kada sam hteo da sestri platim google drive. Podrška takođe nije znala i nisu mogli da reše do sad.

Ono što je zanimljivo je da sam pre godinu dana tom karticom sebi platio godišnju pretpratu.
Dakle, sutra ističe pa ću videti da li će proći.
 
Još jednom sam ih kontaktirao i posle 45 minuta dobio sledeći odgovor

Liza

I have found out that we are currently experiencing issues about unable to upgrade storage.
 
Disk istekao, isti problem sa plaćanjem kao što sam opisao. Imam tri kartice na nalogu, sve tri različite banke, sve tri status unavailable.
Posle sat na usputnom chatu sa njima, produžena mi pretplata na dve nedelje o njihovom trošku, dok ne vide o čemu se radi.
 
Imao sam sličan problem prošle godine, bilo je neko podešavanje zemlje problem...
 
Posle 2 nedelje problema, juce uspeh da uplatim na godinu dana. Navodno problem je bio izbor zemlje posto ima Serbia(cs) i Serbia(rs). Treba izabrati Serbia(rs) i kao to je to, mada je meni to stajalo od prvog dana. Tako da meni pre lici da su oni to sredili.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Rekoh li ja da je zemlja u pitanju :)

Kad smo mi otvarali naloge pre 15 godina country code je bio CS :)
 
Nazad
Vrh Dno