Šta je novo?

VIP mWallet

Instalira se neka aplikacija preko koje se sve to radi. Rekli bi ti oni sve kako i sta kad zapocnes proces registracije. Imas u temi Rajfajzen banke, neko je i ostavio link ka toj aplikaciji.
 
Jel neko koristi A1 mWallet? Ja sam planirao, mada nista povoljnije neko kod banke…
 
Jel neko koristi A1 mWallet? Ja sam planirao, mada nista povoljnije neko kod banke…
Imam ja oko godinu dana, Sinoc kupovao nesto sitno na Aliju evro racunaju 120 din, racun za telefon naplate 25 din proviziju, dopunjavam u lilly drogerije bez provizije
 
Pored racuna u drugim bankama, ovaj mi je sa ovom promenom samo trosak.
 
Ko koristi samo za placanja karticom po prodavnicama - jos uvek je free, samim tim i isplativo. Ja sam je izvadio na pocetku kad se nije placalo izdavanje MC-a i koristim je jos uvek, bukvalno dosad nisam imao dinar troska oko nje i radi mi bez greske. Sad je uzeti jeste neisplativo za 690 din, bolje uzeti u Eurobanci prepaid MC za 300 din.
 
Ko koristi samo za placanja karticom po prodavnicama - jos uvek je free, samim tim i isplativo. Ja sam je izvadio na pocetku kad se nije placalo izdavanje MC-a i koristim je jos uvek, bukvalno dosad nisam imao dinar troska oko nje i radi mi bez greske. Sad je uzeti jeste neisplativo za 690 din, bolje uzeti u Eurobanci prepaid MC za 300 din.
A ko nema ni jednu banku karticu
 
Bolje je i u banku svakako, umesto naplate 290 mesečno za platne instrumente starije od godinu dana. Ovo će važiti za sve iPay novčanike (iPay, mWallet, Globaltel). Ja se iskreno nadam da je blokada iPay novčanika sama po sebi dovoljna.
 
o kojoj blokada iPay novčanika pricas.
Koja banka daje djabe ni jedna, a sta ako neko nema racun ni u jednu banku
 
Gde mogu da nađem kompletnu listu transakcija, konkretno interesuju me prilivi. Kada odaberem SVE ili POSLEDNJIH 30 DANA izađe mi možda 20% transakcija.
 
Ovi dan-danas nisu sredili proceduru za reset passworda. I dalje stigne sms, ali ne i email.

Kako se gasi nalog?
 
@Miki_ Nisi jedini koji je to pomišljao, ali da je tako, naginjao bih strogo u nečijem interesu, što nije slučaj, jer takve opcije u suštini nema. Istina je da sam tu sa ciljem da svi što jeftinije i bezbrižnije prođemo.
 
@Miki_ Nisi jedini koji je to pomišljao, ali da je tako, naginjao bih strogo u nečijem interesu, što nije slučaj, jer takve opcije u suštini nema. Istina je da sam tu sa ciljem da svi što jeftinije i bezbrižnije prođemo.
Pa ti zapravo radis u jednoj banci,tvoja zena u drugoj,a rodjak u trecoj,i malo malo naginjes u svakoj po malo :D
 
Poručio sam za ženu karticu i nikako ne uspevam da je dodam u app. Zovem a1 kažu morate do nas da izvršimo identifikaciju. Idemo juče, iskuca ona tamo sve kaže sad može. Dođemo kući i ništa opet. Zovem opet, kažu kod nas sve ok u sistemu. Probajte sutra (danas) možda treba da prođe malo vremena. Probamo danas i opet neće piše card-num-not-valid. Opet zovem kažu sve ko kod nas ali dođite opet do centra, kao sa sam ja na dugme. Zovem iPay kažu pišite nam... Neozbiljnost velika
 
Da li sam nešto propustio,ne mogu nikako Netflix da platim sa karticom,prošli mesec sve ok kao i ostala online plaćanja?Stalno izbacuje "postoji problem sa načinom plaćanja koji želiš upotrebiti".Pokušao da otkažem pretplatu pa ponovo da se prijavim,obrisao karticu pa opet da je dodam,ali uvek ista greška.
 
@offline71 trgovci imaju pravo da ograniče prijem Debit Prepaid i Gift kartica. Platni procesor ih registruje kao Prepaid i odbija zaduženje.
 
Pa vidim da se još uvek ljudi žale kako neće da se aktivira kartica, tako da sa te strane ne funkcioniše
 
Inace imaju neki bag da hoce da skine sredstva kad neko uplacuje sa kartice a vama baci beo ekran.Evo imam slucaj 2 puta probano sa druge kartice da se prebaci i tako izbaci tek je proslo iz 3 puta.Upravo poslao ss banci sa cije kartice je prebacivano ovde pa cekam refund za one 2 transakcije.
 
posle koliko vremena stize ova kartica? narucena pre 15 dana jos uvek nista.
 
Inace imaju neki bag da hoce da skine sredstva kad neko uplacuje sa kartice a vama baci beo ekran.Evo imam slucaj 2 puta probano sa druge kartice da se prebaci i tako izbaci tek je proslo iz 3 puta.Upravo poslao ss banci sa cije kartice je prebacivano ovde pa cekam refund za one 2 transakcije.
Ja koristim godinu i nesto karticu , imam dve mastercard i jednu ona isecena vip kard , taj problem nisam imao nikad a stalno na dve kartice prebacujem,
prijavi reklamiraj
 
Nazad
Vrh Dno