Šta je novo?

VIP mWallet

Manite se ćorava posla sa mWallet. Mene su cimali više od 7 dana za tu aktivaciju, bankomat 2 puta progutao karticu,jedva sam jedan deo novca povratio, naravno,uz njihovu proviziju, jer im svaka transakcija košta..na kraju sam je ostavio zaglavljenu u bankomatu i sutra dan zvao iPay da je odjavim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni proradila kartica iz cista mira.A poslao sam im mail da je resetuju inace nego zbog pada sbb mejla ne vidim jer su odgovorili sta.
 
I dalje im ne radi reset passworda... da li je moguce da su ovoliki amateri
 
Nije pisano ovde odavno pa rekoh da vidim dal su se malo popravili po tom pitanju da jednostavno blokiraju sredstva ili bankomat proguta karticu.
Vidim da je 690 dinara jednokratna naknada za izradu kartice koja stiže na kućnu adresu i onda nema mesečnog održavanja računa. 89 dinara je naknada za podizanje na bilo kom bankomatu, transakcija između računa je 20 ako sam dobro zapamtio, i normalno se plaća u prodavnicama.
Sve mi pasuje ali me plaši ovo što ste pisali doduše poodavno pa rekoh da vidim dal se popravili
 
@Милисав ako ti treba fizička kartica, onda uzmi MasterCard Prepaid Eurobanke za 300 dinara i miran si. Zasigurno je da su im uplate na bankomatima bez provizije do kraja godine.
 
MasterCard Prepaid Eurobank na njihovom sajtu ne pise za nikakvih 300din,pise da je bez odrzavanja i bez naknade za izdavanje kartice?
 
Jednom sam uzeo kompjuter za dete u Winwinu i uvališe mi eurobank onaj kredit na 24 meseca, ja 6 godina nisam mogao da se otkačim od njih. Na kraju kada sam refinansirao kredit u Erste i uplatio sav iznos onda sam bio u pretplati nekih 13000 ne znam kako sam se zeznuo i platio toliko preko. Ja taj novac nisam mogao da podignem 6 meseci, - prvo morali da pišu beogradu, pa onda ne može to kod njih već u drugoj filijali, i na kraju kada sam otišao šesnaesti put i tražio pare opet ista priča- ne možete sada nego opet moramo da pišemo Beogradu. Ja kažem ja ne izlazim dok mi ne date moje pare i počeo sam bukvalno da galamim i vičem. Dali su mi za 5 minuta. Znači eurobank i da je džabe više kod njih nikad. Hvala @uji ali ne zameri, kod njih nikad više
 
MasterCard Prepaid Eurobank na njihovom sajtu ne pise za nikakvih 300din,pise da je bez odrzavanja i bez naknade za izdavanje kartice?
To je to što je kod njih sve povoljno dok ne uđeš, kad uđeš ušao si u igranku. Sve su banke ovakve ili onakve, ali eurobank je najlopovskija od svih.
 
Kad malo bolje razmislim moji kod kuce kad su uzimali tv na rate bilo je fora ne placa se nista,ma divota. A ispostavilo se da si mogao na rate da uzmes samo ako imas racun u eurobank. Nisu mogli da skidaju novac sa tvog racuna ako si u drugoj banci nego si morao kod eurobank,jer kao oni imaju ugovor sa tom radnjom gde su moji kupili tv. Samo sto nije bilo u winwinu nego neka druga radnja.
Znaci eurobank igraju najpokvarenije od svih.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Žao mi je što ste imali loša iskustva. Čak je i Potrošački savetnik imao emisiju o njima kako zakidaju na ratama. Bukvalno ni ja ne bih zbog te loše kreditne politike ništa više osim Prepaid kartice uzeo kod njih. @Miki_ kartica je besplatna u okviru Sport paketa, ali van njega, prema tarifi plaća se plastika.
 
Nije pisano ovde odavno pa rekoh da vidim dal su se malo popravili po tom pitanju da jednostavno blokiraju sredstva ili bankomat proguta karticu.
Vidim da je 690 dinara jednokratna naknada za izradu kartice koja stiže na kućnu adresu i onda nema mesečnog održavanja računa. 89 dinara je naknada za podizanje na bilo kom bankomatu, transakcija između računa je 20 ako sam dobro zapamtio, i normalno se plaća u prodavnicama.
Sve mi pasuje ali me plaši ovo što ste pisali doduše poodavno pa rekoh da vidim dal se popravili
Ja koristim kazi sta te interesuje, 25 din uzimaju za jedan racun telefon i struju placam tako , a koristim naj vise za ALI Refund vracaju u eu bez problema sinoc pazario nesto sitno , 2,27EU naplatili 274,60 din . mozda malo veci kurs ali nema nikakvo odrzavanje
 
Ja koristim kazi sta te interesuje, 25 din uzimaju za jedan racun telefon i struju placam tako , a koristim naj vise za ALI Refund vracaju u eu bez problema sinoc pazario nesto sitno , 2,27EU naplatili 274,60 din . mozda malo veci kurs ali nema nikakvo odrzavanje
Jesi li imao problema onakvih kao što su drugi iznad i na prvojn strani pisali, da baguje da blokira?
Koliko je dugo imaš?
Dal vredi da pogasim sve i Intezi i njom zamenim? Platu primam u Erste i Intesa mi bila za to da sklonim pare da me ne iznenadi neki ček, dal je bezbedno da tamo bacam višak para? Hvala
 
Zašto samo 17500 dinkića može da se ima na kartici? Ili nešto nisam razumeo
 
Jer to nisu klasicni bankarski racuni, pa zbog zakona o pranju…
 
Većina Prepaid (Gift) kartica je vezana za platni instrument male novčane vrednosti koji ima ograničenje od 15000 dinara. Izuzetak su Visa/MasterCard Debit Prepaid kartice Komercijalne/Eurobanke vezane za namenski račun (partiju kartice).
Edit: Visa Debit Prepaid Komercijalne banke je 500 dinara, a uz omladinski Start paket besplatna. Ima PayWave, važi 3 godine i nema dodatnih troškova.
 
Poslednja izmena:
Stigla, samo da provalim kako da napravim šablone za komunalije i ako i to radi, Inteza CIAOOOOOOO
 

Prilozi

  • IMG_20210908_112143.jpg
    IMG_20210908_112143.jpg
    131.2 KB · Pregleda: 42
  • Like
Reagovanja: uji
Stigla, samo da provalim kako da napravim šablone za komunalije i ako i to radi, Inteza CIAOOOOOOO
Ako nije tajna,sto nisi uzeo karticu u komercijalnoj banci nego u vipu?
U Komercijalne je 500din izrada kartice,a u vipu 690din. Generalno sve kartice su iste osim negde sto se vise naplacuje negde manje.
 
@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bez provizije.
 
@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bez provizije.

Ja sam se preko maila informisao i rekli su da to vazi ako se racun otvori do 26 godine,cak i kad ga otvoris dok imas 25 godina onda automatski kad napunis 26 krece odrzavanj.
Sad ne znam sto bi mi to napisali da nije istina.
 
@Miki_ To je Klub (omladinski račun), uz njega ide MasterCard i nema veze sa iRačunom koji ostaje besplatan kad se prenese plata, dok omladinski u tom slučaju se naplaćuje 150.
 
@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bezproviz

@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bez provizije.
Nemogu da verujem da baš total free
 
@Miki_ To je Klub (omladinski račun), uz njega ide MasterCard i nema veze sa iRačunom koji ostaje besplatan kad se prenese plata, dok omladinski u tom slučaju se naplaćuje 150.
Meni su ovo odgovorili

"
Poštovani,

Zahvaljujemo Vam se na obraćanju.

Nakon što napunite 26 godina počeće da se naplaćuje održavanje tekućeg računa.

"

Kasnije mi je stigla jos jedna poruka,kad sam rekao da mi ne odgovara.

"
Poštovani,



U ponudi imamo Visa Virtuon karticu koja je namenjena za internet plaćanja. Izdaje se na dve godine, naknada je 1200 RSD koja se naplaćuje pri preuzimanju.

Kompletnu ponudu banke možete pogledati na našem sajtu."
 
@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bezproviz

@Miki_
Ako otvoris iRacun u Rajfajzen banci sve je besplatno (kao sto sam mislim i rekao u drugoj temi bese). iRacun se iskljucivo otvara online (ne moze u ekspozituri). Evo pogledaj na ovom linku vise u vezi tog racuna: https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/online-racun/

Znaci dobijes sve na kucnu adresu a dinar da ne platis + odrzavanje je besplatno sa sve mob i web aplikacijom i besplatnim placanjima tako da mozes i racune da placas bez provizije.
Nemogu da verujem da baš total free
Isprobao je malopre , radi beskontaktno na terminalima. Za sada zadovoljan
Neznam dali si video . stanje koliko imaš para pa na RSD klikni i promeniš u EUR. Ako ti sa AL vrate refund
 
@Miki_
Ostavio sam ti link ka iRacunu, sve je besplatno, ako zelis popuni neophodne podatke, spremi odstampane podatke iz licne trebace ti prilikom video verifikacije i to je to. To sto si ti njih pitao, pitao si ih sasvim drugu stvar tj. u vezi racuna za mlade.
 
Na koji nacin rade video verifikaciju,viberom ili?
 
Nazad
Vrh Dno