Šta je novo?

Prozori koji iskacu

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,112
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam problem,u add remove nemam nista,instalirao eneke blockere za sra.nje sajtove i ostale gluposti ali non stop stop,kada kliknem na tab ili neki link,sliku....otvara novi prozor,nekd su to kladionice a nekad neki neprikladan sadrzaj.Evo bas iskoci jedan pa da vidite...

http://prntscr.com/o25rnf

E sad,to iskace sa strane ali uvek moram pri otvaranju bilo cega da prvo zatvorim novi tab koji otvara pa tek onda drugi put prihvati i otvori ono sto zelim.Ima li pomoci i sta da uradim ali ako moze bez brisanja svega,tj rusenja sistema i ponovne instalacije,hvala...
 
Uradio sam to,ostaje da sacekam i vidim da li ce u levom donjem uglu iskakti ponov,dosta sajtova pise allower ali sam isao na sve i kloknuo BLOCK,ono sto me jos zanima je kako da se resim duplog otvaranja sajtova.Kao sto sam vec rekao,udjem ovde na bench recimo i idem na ovu temu ali kad kliknem,otvara se novi tab i ono neka *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina ili kladionica...moram da izadjem odatle i ponovo kliknem na temu na benchu i tek onda je otvori.Tako za svaki moguci klik,mozda ne svaki ali svaki 2 put kad hocu negde ion me preusmerii na neko trece mesto.
 
Skeniraj računar sa MalwareBytes.

DODATAK: Proveri i da li ti je u Chromu instaliran neki nepoznati addon.
 
Poslednja izmena:
Uradio sve,inastalirao taj malware ali je neka trial verzija....za sada deluje ok..videcu jos u toku veceri.Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno