Šta je novo?

Control



The Foundation expansion for Control will be released on March 26 for PS4 and Epic Games Store, and June 25 on Xbox One.
 
Poslednja izmena:
Odličan je Foundation.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Znači vreme da se obrne opet. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Solidan je DLC, ali mi se osnovna igra dosta vise svidela.
Sa side misijama, DLC traje oko 5 sati.
 
Lep dodatak u ovim karantiskim danima da se ubije dosada

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel moguce da mi ne lezi ili treba da igram duze?
 
Meni nije legla, pa sam je brzo prodao. Šta znam, "čudna je", bukvalno nemam bolji opis.
 
Jel moguce da mi ne lezi ili treba da igram duze?
Nije za svakog takva nestandardna, monotona i malko klaustrofobična atmosfera. Tako da je potpuno razumljivo da nekome igra ne odgovara baš zbog toga. [emoji846]
Mene je igra kupila baš time i to u prvih 10 minuta... Bukvalno se još ništa nije ni desilo u igri. Hahaha! [emoji23]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Za mene predivna igra. Originalna priča sa paranormalnim i opsednutim predmetima. Oni bossovi umeju da budu baš gadni.... Stigao do kraja sada ubijam one tokene ne mogu da pređem onu od 5 tokena ali ako duže ne igraš kao ja danas ne mogu da pređem ni sa jednim tokenom.
 
Izasao drugi DLC
 
ima li neko problema da Jesse nestane sa ekrana i vidi se samo pistolj?
dva puta mi se vec desilo danas ali ne nalazim taj problem na netu.
 
Mora da te neki Object of Power zeza :d

Jesu drajveri up to date?
 
hah, ne znam sta bi moglo da bude... drajveri su predzadnji, mrzelo me da instaliram poslednje :)
cudno mi je sto ne nalazim taj problem jos negde.
 
Probaj DX11 umesto 12, ili obrnuto.
 
probacu mada dx12 mi treba zbog ray tracinga.
 
danas sam igrao poprilicno i nije mi se desio ovaj bug a nista nisam dirao. mozda mu je sinoc nesto zasmetalo.
inace mi se igra bas svidja i skroz je zarazna.
mislim da je ovo najbolja fizika, detalji i osvetljenje koje sam video.
 
Sto rece Popaj kamili: Ne preteruj, ne preteruj

Ali vazno je da nisi Ray tracing morao da iskljucis :p
 
Zdravo,

Dešava mi se, sad već redovno, da mi igra ponekad štuca, FPS pada jako, ispod 15-20. Isključio sam RT i nastavio igru (DX12) da bi mi u nekom trenutku igra zamrzla i u task manageru je not responding.
Izađe mi AMD report prozor ali mi se ne resetuju podešavanja na default tako da nisam siguran da je drajver pukao.
Imam 6900 xt i karta ovo tera na pola snage tako da nema govora o nekom preopterećenju.

Da li se nekom nešto slično dešavalo, s' obzirom da mi se za sada to samo u ovoj igri dešava?
 
-Update drajvera.
-Probaj DX11
-Probaj sa iskljucenim Global Reflections u opcijama, nekima to pravi probleme.
-Ili probaj ovo:
 
Drajveri su najnoviji, probao sam bio i sa starijim jer sam mislio da je do toga. Iako je LiveKernelEvent 141 (GPU uglavnom), cenim da je do igre.
Probaću ova druga rešenja, hvala.
 
Nazad
Vrh Dno