Šta je novo?

Control

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525
Izlazi 27. avgusta





After a secretive agency in New York is invaded by an otherworldly threat, you become the new Director
struggling to regain Control. This supernatural third-person action-adventure game will challenge you to master
a combination of supernatural abilities, modifiable loadouts and reactive environments, while fighting through
a deep and unpredictable world.


 
Poslednja izmena:
Epic store ekskluziva, rekao bih da si se zeznuo oko datuma izlaska... 2020. pre ce biti. :)
 
Trejler je bio bolji od gameplay videa. Deluje malo monotono.
 
Definitivno deluje da ovde fali nesto, ne moze da se meri sa Quantum Break.
 
Kakav crni Quantum Break, QB je za ovo igretina, vidi se odmah, ni RTX im ne pomaze :)
Cekam 4080ti da odigram QB na 4k/60fps :)

Ovo deluje ok u neku ruku, ali u isto vreme deluje bas monotono...
 
Poslednja izmena:
Kakav crni Quantum Break, QB je za ovo igretina, vidi se odmah, ni RTX im ne pomaze :)
Cekam 4080ti da odigram QB na 4k/60fps :)

Ovo deluje ok u neku ruku, ali u isto vreme deluje bas monotono...

Ja sam promenio misljenje nakon par gameplay videa. Sad jedva iscekujem. Nadam se da nece biti bagovita ili totalno djubre :d
 
To i 1080p se podrazumeva.

A 2060 ce i sa RT sigurno moci u 30+fps. ;)
 
Sto se RTX-a tice u vecini igara koje su do sada koristile

nzOaOrM.gif
 
Pogledaj tu fiziku bajo kako prsti sve lepo... :shock:
 
PC GAMER??

Ebo miša,neznam dal ima neko više skorumpiran od njih
 
Ako neko sa RTX karticom zeli da uzme, mogu se kupiti kodovi na ebay-u i aktivacija se vrsi preko GeForce Experience-a.

Pa ako je neko voljan da pomogne ako ima RTX karticu, da mi aktivira. Placam uslugu u pivu ;)
 
Ja pokusavam na redditu da nadjem, ali nisam siguran da li je region locked.
 
Da li si siguran? Neki Nemac se zalio kako ne moze da redeemuje kod koji je kupio on Kanadjanina.
 
Pa nisam 100% ali vidim da su uspevali.
 
Nazad
Vrh Dno