Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Nosim galaxy watch i mi band 4.Otprilike na 10000 koraka razlika između dva sata je oko 300 do 400 koraka.Vozim kola i tad ne broje korake

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Jel ovo ne može da se promeni jezik narukvice sa kineskog ako mi je podešen sprski jezik na telefonu?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
На кинеској верзији не би требало да може, само глобал.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Šta li mi je trebalo da kupim CN verziju da mi je znati...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da kroz Mi Bandage može da se stavi eng čak i ako je srpski na telefonu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uspeo sam preko Mi Bandage, negde kažu da se vrati nakon jednog dana na kineski ali dobro nema veze. Videću kako se ponaša.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Meni je najbolje legla Notify & Fitness. Inače nisam nešto oduševljen preciznošću pedometra i dnevne kilometraže.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Stigao Mi Band 4. :d
Častili me kinezi sa još jednom plavom narukvicom i folijom.
 
Od poslednjeg updatea ne rsdi mi aplikacija za skinovanje :/ skinem ubacim skin ali ne pojavi se nista u watch faces....

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Od poslednjeg update-a su zabranili instalaciju custom watchface-a. Ja još uvek nisam ažurirao svoj MB4 iz tog razloga.
 
Da li može Mi Band 4 da se puni preko normalnog punjača? Ako može preko kog?
 
Ako mislis na punjac od telefona, ja ga tako punim. Fabricki punjac od RN4.
 
Ja sam prosto oduševljen ovom narukvicom. Planirao sam da uzmem Apple watch jer imam iPhone, ali ajde reko da probam ovu narukvicu, svi kazu dobra je. I ostadoh iznenadjen koliko je dobra. Ima bukvalno sve sto treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno, nema ovo veze sa smartwatch-om. Ja sam kupio u Uscu pre mesec dana, zadovljan sam ali to je to. Evo posle mesec dana, totalno sam zakljucio da mi ne treba nizasta osim za sat i povremeno baciti oko na notifikacije kad mi telefon nije pri ruci.

Nisam listao temu, jel se moze podesiti nekako da mi umesto upitnika pokazuje prave smajlije iz poruka? Tipa neko mi posalje :) a meni na ekranu band-a kockica...
 
Pa baš zato što nema veze sa smart-watchem mi i odgovara :) sat moras paziti. Ovo ne moras, a ipak vidis ko te zove ko ti salje poruku, obavestenja i td. Sat je ozbiljna stvar ovo je više za sport i notifikacije.
A smajliće ne može uvek su upitnici kao i za ćirilicu (pojedina slova)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam instalirao Notify & fitness aplikaciju. Ima opciju da učita font kroz firmware i prikazuje ošišanu latinicu i smajlije najnormalnije. Baš mi se sviđa.
Za sad sam zadovoljan. Nije ovo ništa wow ali za ono što sam planirao je i više nego dobro. Jedino ima mali delay kad stigne poruka na telefon na narukvici stiže između 15 i 30 sekundi. A nekad instant. Je l treba nešto da se podesi?
^^^^hvala.
 
Kod mene stize momentalno kada i na telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Niko da kaže kakav je kao fitnes uređaj što mu je i glavna namena. Koliko je precizan hr monitor? Ima li unos parametara težine, visine, godina? Kako meri kadencu? Nije ga valjda većina pokupovala zbog notifikacija, poruka i tačnog vremena?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ja sam je upravo kupio zbog tačnog vremena, obaveštenja, dobre baterije i težine. :D Ostalo mi je nepotrebno. Ako se puno sedi za stolom ili u autu koraci su puta 2, tako da nije precizana za svakodnevne aktivnosti.
Ima unos raznih parametara. HR ne bih rekao da je preterano precizan. Mislim da varira 10-15% u odnosu na realno stanje.
Sve u svemu nije ništa wow, mogao sam da živim i bez nje. Nosim malo pa da prodam za neke lepe parice i vratim se na Festinu, jer mi je korišćenje pametnog sata totalno zamaranje i nepotrebno. :d
 
Koju aplikaciju koristiš? Da li si nešto podešavao?

Mi fit na iOS-u. Nista , samo ukljucio notifikacije. Ima jedino da se podesi kada te neko zove da vidis odmah na narukvici ili posle recimo 3 sekunde od poziva. Ostalo nema podesavanja sve je instant.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pravila mi je problem Mi Fit aplikacija. Ja je kombinovao sa Notify & fitness. Kad sam obrisao Mi Fit sve stiže instant.
Koliko vam dugo drži baterija? Meni je ekran na 4 i ceo dan je povezana na bt i baterija mi je na 96%, skinuta sa punjača danas oko 12.
 
Meni drži 15 dana bez problema

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Oko 6% ide najvise tokom 24h tako da oko 15-16 dana izdrzi bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Где је тренутно најјефтинија наруквица, глобална верзија?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno