Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Iskreno ja sam očekivao dosta veći ekran u ovoj veličini kućišta. Naravno po većoj ceni.
 
Jezik koji bude na telefonu taj će biti i na narukvici, ukoliko nema tog jezika na narukvici onda će biti defaultni kod Global Engleski a kod CN kineski jezik

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kako jeftiniji nego trojka, kada je trojka 4990?
 
Možda je mislio jeftiniji je Band 4 nego što je bio Band 3. Ja sam se začudio ovako "niskom" cenom, očekivao sam 7k.
 
Jeftinija je od band 3 zbog toga kad su otvorili radnju band 3 je postojao vec godinu dana..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Управо тако, мислим да је Band 3 bio 6000. И ја сам очекивао већу цену.
Možda je mislio jeftiniji je Band 4 nego što je bio Band 3. Ja sam se začudio ovako "niskom" cenom, očekivao sam 7k.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Hey+ narukvica košta isto 30-ak dolara, a ima NFC, punjač koji puni bez vađenja "kapsule" iz narukvice, odličan displej kao i MiBand4... A potpuno je nazapažena već skoro godinu dana?!
Može i da kontroliše one kojekakve Xiaomi-jeve kućne aparate iz "Mi Home porodice" - da pali i gasi svetlo u prostoriji itd.
Oni šamani sa 4PDA još od prošle godine razvijaju svoje firmvere za nju i Hey+ aplikaciju za Android (i EN i RU verzije), ugradili su joj još gomilu koječega. Čak je valjda i u RU verzije, koje se kao takve prodaju na Aliju itd, već ubačen njihov firmver.

Baš čudna pojava?! A Hey+ narukvica se pojavila negde kada i Mi Band 3.
 
Ček u čemu je sad razlika između Hey+ i Mi Band 4? Sem što ima NFC i drugačiji sistem punjenja. Je l to isto Xiaomi?
 
^

Pojma ne znam kako se to računa da li je nešto Xiaomi ili nije?

Youpin? Zhibai? Mija? Yeelight? Smate? Soocas?...

Ja ga samo odmah prepoznam po kvalitetu, dizajnu, bojama...

Hey+ pravi "Ryeex" (šta god to bilo), ali se npr. povezuje i sa Xiaomi-jevom Mi Home aplikacijom na telefonu.
 
Danas mi je stigao Band 4, u kombo sa Mi9T global. Na šta bi trebao da obratim pažnju prilikom prvog povezivanja?
Jel obavezan Mi nalog?
Na mob da instaliram Mi Fit ili ima bolja varijanta?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko sam upoznat Mi Bandage je bolja od Mi Fit aplikacije i ima više podešavanja.
Trebalo bi da je obavezan Mi nalog za sve Mi gluposti u telefonu i Mi ekosistem.
 
I ja tu koristim,super mi je,ali mi recimo za san daje bitno razlicite podatke u odnosu na mi fit

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koristio sam MiBand 3 preko god dana i sad sam na Band 4. Evo ceo dan ne mogu da namestim da mi notifikacije ne stizu kad je nocnu rezim sto je na 3-ci funkcionisalo bez problema.
Budice me nocu ako mi stigne neki Mail ili poruka...
U MiFit aplikaciji nisam nasao kako da to resim.
Ima li neko predlog. Hvala
 
Koristio sam MiBand 3 preko god dana i sad sam na Band 4. Evo ceo dan ne mogu da namestim da mi notifikacije ne stizu kad je nocnu rezim sto je na 3-ci funkcionisalo bez problema.
Budice me nocu ako mi stigne neki Mail ili poruka...
U MiFit aplikaciji nisam nasao kako da to resim.
Ima li neko predlog. Hvala

sada nema više dnd u aplikaciji već je prebačen na sam band. Odeš u "more" pa dnd i tu imaš da izabereš auto on. Ne namešta se po vremenu nego kada detektuje da spavaš.
Mada dnd možeš da podesiš na telefonu po vremenu, ne treba ti mi fit za to
 
Da li na Mi band 4 možeš da se javiš na telefon ? Da li mogu da stižu poruke od Vibera i Skajpa ili samo SMS ?
 
Moze da se odbije poziv i iskljuci ringtone, ali ne moze da se odgovori na poziv koliko znam. Ima opcija da se podesi da prosledi notifikacije od ostalih aplikacija, Viber, GMail itd.
 
Moze da se odbije poziv i iskljuci ringtone, ali ne moze da se odgovori na poziv koliko znam. Ima opcija da se podesi da prosledi notifikacije od ostalih aplikacija, Viber, GMail itd.

Hvala. Moja žena ga za sada vozi sa fabričkom aplikacijom, ali planiramo da za nako vreme pređemo na Notify & Fitness for Mi Band. Inače je oduševljena :)
 
Može li notify and fitness prikazati naša slova kako treba?
 
Kakva je preciznost Mi Band 4 u smislu tačnosti pulsa i praćenja fizičkih aktivnosti?

Premišljam se između ove narukvice i Honor Band 5, nisam pametan šta da uzmem

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Posle 35 dana od punjenja imam jos 10% baterije.
Jedina mana banda je kad mi je povezan telefonom blututom i pauziram nesto sto slusam na telefonu preko banda, nece da opet pusti preko banda u 95% slucajeva. Retko hoce. Ne razumem zasto. Pa moram da vadim telefon
 
Prestale su mi stizati Viber notifikacije od nedavno, verovatno od kako je azuriran na najnoviji firmware 1.0.5.66.
 
Nazad
Vrh Dno