Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Ja sam plivao pre nekih mesec dana na Adi Ciganliji sa dvojkom, jedva sam je povratio u život, dva-tri dana nije radila uopšte.
Sada mi baterija traje svega 10 dana, a umela je i preko 30. Plivao sam i pre toga, a i prošle godine, no sad se nešto desilo pa radi skraćeno.
 
Ja sam plivao pre nekih mesec dana na Adi Ciganliji sa dvojkom, jedva sam je povratio u život, dva-tri dana nije radila uopšte.
Sada mi baterija traje svega 10 dana, a umela je i preko 30. Plivao sam i pre toga, a i prošle godine, no sad se nešto desilo pa radi skraćeno.
Meni se na mi band 3 ista stvar desila jer mi je bila u vodi oko 45 min...verovatno je negde propustila

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
A i mifit je siguracija...naizmenično ne rade razne notifikacije, od apdejta do apdejta... uvek moram da instaliram neku dodatnu app kako bi sve radilo...
 
Kod mene MiFit uvek radi odlično. Podesim jednom i ne diram do zamene telefona ili narukvice. Ne koristim dodatne aplikacije.
 
I na miband 2 i na amazfit bip uvek nešto ne radi...ili sms, ili WhatsApp, ili prikaz vremena, i tako do sledećeg apdejta...smor...sve radi samo kad dodam mi bandage ili mi notify
 
Stigao i meni mb4. Moze li nekaki da se produzi vreme upaljenosti ekrana,cini mi se da se ugasi za 3 sekunde.

Na s8+ bi mi baterija trajala nedelju dana da tako gasi ekran.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Moze li neko potvrditi ko ima placenu verziju mi bandage da li u njoj ima opcija transliteration? Ja ne mogu nigdje da nađem
 
Stigao i meni mb4. Moze li nekaki da se produzi vreme upaljenosti ekrana,cini mi se da se ugasi za 3 sekunde.

Na s8+ bi mi baterija trajala nedelju dana da tako gasi ekran.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ne moze. Makar ne preko mi fit.
 
Je li imao ko problem sa punjenjem? Neće, pa neće da šljaka. Probao nekoliko puta da očistim kontakte. Punjač je ispravan, testiran sa drugim bandom.
 
Je li imao ko problem sa punjenjem? Neće, pa neće da šljaka. Probao nekoliko puta da očistim kontakte. Punjač je ispravan, testiran sa drugim bandom.

Da imao sam ja i sa trojkom i sa cetvorkom. Kontakti u redu punjaci u redu. Obicno proradi kada se uradi hard reboot.
 
Da li CN verzija prikazuje latinicu sa kvačicama normalno ili skresana ili umesto slova sa kvačicom ima upitnike? Meni je telefon na engleskom, ćirilica na telefonu mi je kriminal. :d
 
Imate dodatne "narukvice" na aliju, za po 50, 60 centi. Odlicne su.
 
Gde ste kupovali Xiaomi Mi Band 4 i da li ste kupovali internacionalnu ili Kinesku verziju? Na šta sve treba da obratim pažnju ?
 
Kinesku.

Da ga platis sto jeftinije :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Može izgleda da se flešuje global firmware na kinesku verziju.
 
Dosadni su ko proliv sa updejtima firmvera jednom nedeljno. Ne znam ni sta dobijem a traje 15 minuta.
Kad bi resili problem konekcije blututa za pustanje muzike na telefonu makar.
 
Ima li ikakvih najava da ce rijesiti prikaz slova č ć ž kroz mi fit?
 
Koliko traje baterija? Jel vam stalno uključen gps, koraci, merenje pulsa?

Kakva je vidljivost na suncu?
 
Jesam ja pročitao da je neko rekao da ode da trči, vrati se i lepo ucrtana ruta ili sam pomešao? :d
 
Ukljucena ruta iz Mi Fit app.

Za prvi ciklus, 8-9 dana mi je trajala baterija. Osvetljenje na max

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Drugar hoće onaj Huawei sat da uzme, rekoh bolje uzmi ovo na isto ti dodje (slično), a pukne manje para.

Fala drugari.
 
Ja sam našao za 35€ sa dodatnim kaišem i dve folije. Global verzija i ima tracking nuber.
 
Ja sam nasao za 23 kinesku.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno