Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Nisam izdrzao pa sam narucio CN verziju za 31.25$ sa alija. Javljam se kad stigne ovde za metar dana. :)
 
Poslednja izmena:
Meni stigla u zemlju,čekam carina da odradi svoje,pa da je dobijem [emoji2]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja je dobio, pairovala se sa zvanicnom app, ali bandage, jok, vrti u krug discover, a kad unesem MAC rucno izbaci failed. Verovatno jos nije podrzan band 4 od strane app-a? Ja sam narucio bio ono za 34e, sa dodatnom narukvicom i 2 zastitne folije, 14. a juce stiglo do mene. Notify & fitnes mogu bez problema da pairujem, ukljucio sam sve one opcije sto su trazile, location, discoverable, opet pairovao, ali bandage nece.
 
Poslednja izmena:
Koji je zaključak na kraju? Uzeti Global ili China verziju?
 
Ja je dobio, pairovala se sa zvanicnom app, ali bandage, jok, vrti u krug discover, a kad unesem MAC rucno izbaci failed. Verovatno jos nije podrzan band 4 od strane app-a? Ja sam narucio bio ono za 34e, sa dodatnom narukvicom i 2 zastitne folije, 14. a juce stiglo do mene. Notify & fitnes mogu bez problema da pairujem, ukljucio sam sve one opcije sto su trazile, location, discoverable, opet pairovao, ali bandage nece.

Pa dobro niko nije rekao da ce raditi sa bandage. Ne znam sta ce ti ionako.

Koji je zaključak na kraju? Uzeti Global ili China verziju?

Da si procitao ista u ovoj temi od cele 3 strane znao bi odgovor a ti upao ko padobranac i cekas odgovor na tacni :wall:
 
Da si procitao ista u ovoj temi od cele 3 strane znao bi odgovor a ti upao ko padobranac i cekas odgovor na tacni :wall:

Naravno da sam pročitao. Zbog ovih poruka sam u nedoumici:

Kineska verzija na samom početku nema engleski, ali čim ga dobije to je isti uređaj kao i global...sami uređaji su isti, jedinu razliku pravi izbor jezika...

Kako mislis "cim ga dobije"? Zar nema odmah engleski na sebi?

Neke prve serije nemaju engleski...obično prodavci to i naglase...
 
Naravno da sam pročitao. Zbog ovih poruka sam u nedoumici:

global košta 4$ više, nije kao da je nedostižna suma.
Uzmi tu i potencijalno ćeš u budućnosti imati neki benefit, možda u vidu podrške za neki od naših jezika.
 
Ok da pojasnim. Ja sam dobio odgovor nakon gledanja nekoliko youtube videa.
A to je da china verzija iliti CN odmah u startu ima engleski i kineski. Negde se spominje da nakon updatea ima ruksi i spanski. Ne mogu da tvrdim. China verzija kosta 6$ manje od global. Global bi trebala da ima srpski, ne mogu da tvrdim. Meni treba samo engleski i zato sam narucio cn.
 
Ja sam uzeo global, a ovo za bandage, sada kad sam video i ostale appove, sustina im je ista i slicne funkcije, lepo sam namestio ovaj notify i radi za sada. Na direktnom suncu ako se postavi max brightness, vide se potrebne informacije ali rekao bih tik iznad dovoljnog(ne znam kako drugacije da objasnim ovo).
 
Poslednja izmena:
Meni već 4 dana 2 narukvice zadržane na carini.
f7a9803c0de6d8435735aec1a0f5dce0.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Каква је разлика између G и Z подверзије?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Zdravo svima, imam jedno pitnanje ako neko zna odgovor puno bi mi značilo pri kupovini.

Zanima me kod CN verzije, kad se jednom prebaci sa kineskog na engleski pri povezivanju sa telefonom, da li engleski jezik ostaje za stalno ili se vraća na kineski ako se isključi Bluetooth na telefonu? Jer ako se vraća na kineski onda mi deluje da je Global verzija, iako skuplja, ipak bolja kupovina.

Hvala na odgovoru.
 
Naravno da se ne vraća na kineski

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Stigla narukvica expresno, malo sam se igrao i imam par pitanja

Kako da vidim sve notifikacija npr neko mi posalje tri poruke da mogu sve 3 a ne samo poslednju?

Da li moze da se ubaci šćč ili bar nekako automatski da prebacuje u scc umesto upitnika

Kako da aktiviram weather sve je stiklirano u mi fit appu ali nece da ga prikaze na telefonu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Користи Mi Bandage апликацију а не Mi Fit.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Mi Bandage ne podržava Mi Band 4?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Још нису то решили?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Sad sam instalirao mi bandage ali ne podrzava 4 jos uvek

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stiglaaaa!!!!

Javljam utiske sutra ili u Nedelju.
5a4762b7e2830f0a72883a4bd41008d6.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Edit:

Weather je proradio, ne znam da li je povezano sa tim sto sam bio u gradu a u sremcici nije mogao da nadje lokaciju

Više notifikacija moze da se vidi samo treba "pravilan" skrol od vrha ka dnu i ima malu zakasnelu reakciju. Zato sam mislio da prikazuje samo poslednju.

Primetio sam i da poruke na cirilici imaju vecu razmak izmedju slova.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li i koliko naplaćuju carinu za mi band? Našao sam na AliExpress za 29,3€ pa me zanima da li ce još dodatno da košta.
 
Stigla je i meni Mi Band 4 (Global). Jako mi se dopada. Ekran je značajno bolji od Mi Band 3 i odaje utisak proizvoda više klase.

Iz nekog razloga, ne radi mi kontrola muzike u okviru Spotify-ja. Mogu da pojačavam i utišavam, ali ne i da menjam/pauziram pesme. Da li je probao još neko ovo? Edit: Proradilo, sada radi i kontrola pesama. Ne znam zašto nije htelo.
 
Poslednja izmena:
Stigla je i meni Mi Band 4 (Global). Jako mi se dopada. Ekran je značajno bolji od Mi Band 3 i odaje utisak proizvoda više klase.

Iz nekog razloga, ne radi mi kontrola muzike u okviru Spotify-ja. Mogu da pojačavam i utišavam, ali ne i da menjam/pauziram pesme. Da li je probao još neko ovo? Edit: Proradilo, sada radi i kontrola pesama. Ne znam zašto nije htelo.
+1

Dodao bih sad brihtnes može ručno da se podešava,ima skalu od 5 podeoka.Tako da je vidljivost na jakom suncu dobra.

Vredi preći sa Mi band 3 na 4.

Meni su naplatili carinu 600 din po narukvici(2 sam uzeo),Beograd je u pitanju.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
+1

Dodao bih sad brihtnes može ručno da se podešava,ima skalu od 5 podeoka.Tako da je vidljivost na jakom suncu dobra.

Vredi preći sa Mi band 3 na 4.

Meni su naplatili carinu 600 din po narukvici(2 sam uzeo),Beograd je u pitanju.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Zasto su naplatili carinu? Il su ti obe bile u istom paketu pa preslo 50 eura? Ili je bilo pojedinacno al su naplatili "otvaranje"?
 
Zasto su naplatili carinu? Il su ti obe bile u istom paketu pa preslo 50 eura? Ili je bilo pojedinacno al su naplatili "otvaranje"?
Obe su bile u istom paketu,mislim da su zato naplatili carinu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nisu ti naplatili carinu, nego PDV + dostavu od pošte do kuće. Sudeći po iznosu, procenili su da je vrednost tvog paketa tek nešto ispod 6000din. S obzirom na realnu vrednost dve narukvice, mogli su da ti naplate i carinu, što bi te koštalo skoro 2000din.

Ali da ne širimo offtopic, postoji posebna tema za ovo.


Još jedna značajna prednost Mi Band 4 u odnosu na 3 je što izlistava više linija teksta prilikom prikazivanja notifikacija (SMS, Skype, itd), ne samo na ekranu u istom trenutku, već i prilikom skrolovanja. Puno znači.
 
^ Sad može ceo tekst da se pročita na narukvici.
Evo za Brightness.
Sad su ubavili i Lock screen.
7546b1d12aff828779e05b608d5d4c07.jpg
cf6da4ae7c5d1513bf918722e2b61470.jpg
7d5d85f9710f40ff1c65179c8fe73ba1.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno