Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Tako je, s tim sto kineska podrzava jos spanski i ruski, tako da je za Ruse i Spance sasvim ok da uzmu kinesku, jer ce imati svoj jezik ako im je i tel na lokalnom jeziku. Bilo koji drugi jezik vraca kineski na sat. Sve ostale funkcionalnosti su iste.
 
Šteta što nisu promenili izgled samog banda .. mnogo mi je lepši npr honor band , ovaj je nekako estetski previše ruzan.
Zato sam i batalio 3jku a i 4 preskačem

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je drago da su ostali pri takoreći istom izgledu. Narukvice od trojke su kompatibilne sa četvorkom, a imam ih više komada u rezervi, pa mi to odgovara. Ali još uvek mi nisu poslali MB4... :/

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Meni tek danas poslali,tj noćas.Trebalo im je 7 dana.
ebb88fa8170d4630a30d50f030d8e2d6.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Na Aliju za global piše da se čeka 7 dana prije nego što se pošalje, a za kinesku verziju 2-3 dana.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Na Aliju za global piše da se čeka 7 dana prije nego što se pošalje, a za kinesku verziju 2-3 dana.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
To mora da su dodali,nije pisalo kad sam naručivao.
Hvala na obaveštenju

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam čitao po internetu prošle nedelje da je razlika u verzijama u tome što kineska ima "NFC plaćanja", što svakako me funkcioniše kod nas.
Da li četvorka prikazuje sms, viber, wa poruke samo u vidu notifikacije ili može ds prikaže i sadržaj poruke?
 
Postoje 3 verzije: global, china I NFC. Samo NFC verzija ima NFC logično. Kineska verzija podržava samo par jezika a global podržava više jezika, u tome je glavna razlika.
Pa može vjerovatno kao i Mi Band 3, uz Mi Bandage.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Zašto ne bi prikazivala sadržaj, i trojka ga prikazuje?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A pa niste fer, vi se ovde već danima družite, a niko ne zove :D
Poručio sad i ja. Nisam ni gledao specifikacije, samo sam stavio u korpu. Kad stigne stigne, šta da se radi.
 
Xaomi razvalio prodajom Mi band 4,za 8 dana milion primeraka.

69e73419eb7654140fbd3345b165d8b0.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vidim na aliju dosta njih prodaje za 30$.
Kolko li ce kostati kod nas u xiaomi radnjama sta mislite?
Vidim miband 3 je 5,500 :smash: znaci ocekivati je da miband 4 bude jedno 12,000 opusteno :d. Boze me sacuvaj
 
Poslednja izmena:
30 usd je kineska verzija, global je 33-35 usd,
mada na kp već ima oglasa na kojima traže 60e, i ako još ni nemaju narukvice
 
Ima li ga na gearbestu ili drugde po 30usd? I ima li za trojku neka akcija

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
30 usd je kineska verzija, global je 33-35 usd,
mada na kp već ima oglasa na kojima traže 60e, i ako još ni nemaju narukvice

Meni samo treba engleski a kapiram da i kineska ima english ako se ne varam.
Tako da kome ne treba serbischen sta ce mu global?
 
Kineska verzija na samom početku nema engleski, ali čim ga dobije to je isti uređaj kao i global...sami uređaji su isti, jedinu razliku pravi izbor jezika...
 
Neke prve serije nemaju engleski...obično prodavci to i naglase...
 
Sačekaću globalnu verziju sa NFC-om. Za sada je ni ne pominju ali za par meseci - ko zna. Taman ispeglaju prvu seriju a možda i cena padne.
 
Verzija sa NFC je za kinesko tržište, nikakva vajda od toga van Kine...
 
Narucio 14. danas stiglo u BG, sta mu znaci 25.06.2019 14:35:01 RSBEGC Отпремa ?
 
Mislim da je to odlazna posta aerodroma


Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Kažu bolja nego na band3 , sada koliko bolja to ćemo znati kada ga neko uzme :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
26.06.2019 08:21:13 11090 БЕОГРАД 75 *Зaдуженa зa достaву
26.06.2019 04:21:15 10200 ГПЦ БЕОГРАД Отпремa
25.06.2019 14:35:01 RSBEGC Отпремa
25.06.2019 13:05:21 11003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТА Приспелa

Koliko sam skontao uskoro ce biti kod mene, posle toga kacim slike i mini review, inace ovo ce mi biti prvi uredjaj ovog tipa, pa pisite na sta da obratim paznju. I da li je procedura prvo zvanicna app pa onda mi bandage ako hocu sva podesavanja i da li u tom slucaju glavnu app brisem ili ostavljam instaliranu isto? Hvala na pomoci unapred.
 
Ostavi instaliranu slobodno. Samo isključi sve notifikacije u Mi Band, a uključi u Mi Bandage, I čekiraš tamo opciju transliteration, da ti skreše slova sa kvačicom

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako nekoga ne mrzi da dobro istestira monitor srca. Interesuje me da li je precizan ili gubi otkucaje, zabada i često laže? Da li može da registruje ant+ uređaje (foot pod npr)?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno