Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Šta ti smeta alipay? Jel troši bateriju?

Drugar koji ima kinesku verziju kaže skoro dve nedelje mu traje baterija, a trenira i trči 2-3 puta nedeljno.

Nije mi se žalio.
 
Meni zapravo ume i da bude od koristi. Iako sam stavio da mi smanji brightness uveče, sam QR kod i dalje ostane na full brightness. Pošto ostane nakon dodira upaljen minut-dva-tri (nemam sad tačno predstavu), koristim ga kao osvetljenje u mračnoj sobi, hodniku i sl.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Eto, odlicna ideja. Pazi kad mi to konstantno svake noci treba (proveravam decu da li su potkrivena)
Sreca pa sam uzeo kinesku verziju :d
 
Interesuje me da li neko zna kako da vratim fabričku temu na narukvicu?
U napred hvala.
 
Na narukvicu ideš na more pa band display.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ovo je ali? Tamo ne moze paypal, pa ga zato izbegavam.
Radi iste stvari sam izbjegavao Ali, no kad sam napokon uzeo nesto sto nisam na ebayu našao, sa alia skoro sve naručujem, od 10 zadnjih stvari 9 je sa alia nikad nikakvih problema.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pozdrav, da li neko ima problem sa kasnjenjem vremena na bandu? Uvek mi na bandu kasni 2 do 3 min u odnosu na vreme telefona. Inace kineska je verzija. Ima li nekog resenja? Hvala na odgovoru

P.S Kad se povezem sa telefonom preko bt-a vreme je isto kao na telefonu, a cim se diskonektujem opet kasni

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ako sam dobro razumeo, ti iskljucujes BT? Nisam uopste probao da koristim band bez BT, nekada izgubi BT konekciju ali vreme i dalje ostaje tacno. Pretpostavljam da band radi time sync nekoliko puta na dan, ali opet 2-3min drift je mnogo velik, sam SOC poseduje RTC tako da ne bi trebalo da se tako nesto desava. Ja imam global version...
Nema potrebe da iskljucujes BT s obzirom da i telefon i band podrzavaju bluetooth LE, tako da nema velikog uticaja na bateriju.
 
Ako sam dobro razumeo, ti iskljucujes BT? Nisam uopste probao da koristim band bez BT, nekada izgubi BT konekciju ali vreme i dalje ostaje tacno. Pretpostavljam da band radi time sync nekoliko puta na dan, ali opet 2-3min drift je mnogo velik, sam SOC poseduje RTC tako da ne bi trebalo da se tako nesto desava. Ja imam global version...
Nema potrebe da iskljucujes BT s obzirom da i telefon i band podrzavaju bluetooth LE, tako da nema velikog uticaja na bateriju.
Znam da nema uticaja na bateriju ali brat ima band 2 i povezuje ga sa telefonom jednom u 3 meseca i nikad nije imao problema sa kasnjenjem a ima ga vec 2 godine.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nije predvidjeno da se uredjaj tako koristi.

Nema smisla raspravljati bez obzira na iskustvo brata.

Sync i bt su obavezni.

Ko zna šta je tu još pogašeno / kada se poslednji put band sinhronizovao sa aplikacijom.
 
Poslednja izmena:
Nije predvidjeno da se uredjaj tako koristi.

Nema smisla raspravljati bez obzira na iskustvo brata.

Sync i bt su obavezni.
To si u pravu, samo me nervira sto se to desava samo meni, listao sam po netu, niko se ne zali, a desice se momenat da ti telefon nece biti tu a band ce da kasni, jeste 2,3 minuta, ali iritira.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Samo ti drzi bt upaljen i aplikaciju startovanu i 99.99% sam siguran da ti se nece desiti situacija da bude razlike u vremenu.

Nema nikakvih razloga da ne radiš tako.
 
Danas sam imao prilike da osetim tu "sinhronizaciju". Aplikacija standardno aktivna i upaljen BT. Radio sam ujutru, po obicaju stavim alarme na narukvicu i fon. MB4 me probudio po starom vremenu. Gledam telefon, novo vreme. Sinhronizuj vise puta, dz. Na MB4 stoji staro vreme i ne mogu da promenim. Zaguglao, trazio resenje,... Nema, ne moze da se menja rucno vreme na satu. Posle sat vremena se sam apdejtovao. Ali sam ja dve srece ugrabio:wall:
 
Da li poručiti Mi Band 4 sada ili čekati 11.11 da kao padnu cene? Znam da neće pasti cene mnogo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Iz mog iskustva sa 11.11. - sve su to iste cene. Eventualno padne koji dolar ali je i to pitanje. Ako možeš da se strpiš ok, ako ne možeš slobodno i sada da poručiš. Ono što je mnogo lošije jeste ogromna gužva koja se stvori u transportu i pošti tako da će sve znatno kasniti.
 
Ja se nešto dvoumim između Honor Band 4 i MiBand 4.
Šta je bolje? Ili su u principu iste samo drugi proizvođači?

Imam MiBand 3 ali mi baterija izgleda polako odlazi.
Ranije mi trajala po 10tak dana a sad poslednja 3-4 punjenja 6 dana jedva izgura
 
Mesec dana nosam mi 4 i odličan, prikazuje sve notifikacije, baterija dve nedelje.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Honor Band ali 5, ne 4. Prešao baš sa Mi Band 3 i dosta je udobniji. Jedino HB5 fali podrška kao što to ima MB4.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Na Aliju 11.11. će biti 18$, čak i manje ako imate kupon.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
^Jel moze link direktno do proizvoda?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Evo ga.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Radnja će dati promo code od 4$ i možete uzeti kupon 2-10 za 100 novčića pa da bude i 16$.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
MiSpirit_Steps.gif MiSpirit_Steps_animated.gif MiSpirit_Steps_red_animated.gif

Nemam ni jednu jedinu zamerku na Mi Band 4, jedino ne shvatam zašto je većina tema sa neverovatno sitnim fontom. Na kompu deluju OK ali na ruci jedva se vidi. Ima mesta da sve bude čitljivije tj. veće. Sva sreća može lako da se sve izmeni i prilagodi.
Na prvoj slici je originalna tema, na drugoj moja izmena sa većim fontom, indikatorom koraka i pulsom, a na trećoj ubačena je i animacija pri vrhu (uživo je brzina taman kako treba).
 
Nazad
Vrh Dno