Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Za izmenu postojećih i kreiranje novih tema koristim WF Builder 0.9.7 preuzet sa ruskog 4pda foruma. Nazivi dana u temi su obične sličice u png formatu, nema veze sa bilo kojom aplikacijom ili na kom ti je jeziku tel. Ako si nekada pravio teme za mob i sl. snaći ćeš se brzo, a ako nisi vičan tome predlažem ti da kreneš sa uputstvima a imaš ih na više foruma (na engleskom i ruskom).
 
Nemora da se vraća na prethodne Mifit da bi se instalirali custom watchface.

U onoj aplikaciju što je kačio #CorvusCorax,napišu kako se intalira watchface,sad ja odradio.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Za izmenu postojećih i kreiranje novih tema koristim WF Builder 0.9.7 preuzet sa ruskog 4pda foruma. Nazivi dana u temi su obične sličice u png formatu, nema veze sa bilo kojom aplikacijom ili na kom ti je jeziku tel

Aha, mislio sam da je bilo potrebno menjati firmware ili font. Dobro si me podsetio, nisam na 4PDA uopšte gledao bilo šta za Mi Band. Vidim da može vrlo lako kroz Notify&Fitness da se stavi drugi font, sad ću da testiram da vidim postoji li već neki sa našim latiničnim slovima. Rusi su već lepo odradili da prikazuje ćirilicu sa normalnim razmakom i smajliće.
 
Dok sam koristio mi band 3 kada zvoni alarm na telefonu vibrira i sam band, sada se to ne dešava sa četvorkom. Ima li načina da se to namesti? Gledao sam mi fit i na bandu ali ne nalazim to što mi treba. Vidim da u okviru mi fit app mogu da podesim alarm koji će sigurno da se sinhronizuje sa bandom ali to nije ono što tražim.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Do sada sam prilagodio ove satove, nešto dodao, nešto oduzeo...

Partizan1_animated.gif Partizan2_animated.gif BIG_blue_animated.gif BIG_zune_animated.gif GlitchZero_red_animated.gif

... i ove

NDL-3.1.png Nike_animated.gif NLO_animated.gif PlanetEarth_animated.gif Pulsing_Circle_animated.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Да ли је неко лепио заштиту преко дисплеја?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Да ли је неко лепио заштиту преко дисплеја?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока

Nisam i neću jer je po meni malo bzv. da lepim foliju. Neka traje koliko traje, spada u jeftinije uređaje. Dok se ekran izgrebe izaći će 2 nova modela. Počeli su da preteruju sa tim folijama za sve i svašta.
 
Ок, онда ћу највероватније узети клот паковање. Већ имај једну нову резервну наруквицу од тројке, једну на руци и имаћу што иде уз паковање.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Iako sam mislio da ce se ispostaviti da je nepotrebna i otici na oglas, nasao sam joj primenu. Pre svega za osnovne funkcije, sat i stoperica, a najvise za notifikacije. Mnogo mi olaksava kada recimo vozim motor i vidim na narukvici ko me zove i znam da li da stajem da se javim ili da ga iskuliram [emoji1]
I trudim se da sto manje drzim telefon u dzepovima od pantalona zbog zdravlja, pa mi ovo dodje kao dobro resenje kako ne bih propustio nesto.


Sent from my iPhone XR using Tapatalk
 
Koristio sam ga vise kao obicni sat pa sam ga prodao na kraju...
 
Za sada sam ja zadovoljan, zbog posla vibracija is must, slabija je nego kod mib2 i licno mi je 2 lepsa, medjutim ova lepo radi, malo brljavi sa otkucajima ali sve u svemu radi sto treba.
Ja sam zalepio foliju, lako se lepi, neka sa oblim ivicama uopste se niti vidi niti oseti pod rukom.
 
Jel postoji mogucnost da se kalibrise ili izbegne to da dok je devojka na poslu, samo za par sati joj uracuna 5000 koraka iako radi za stolom? Ja kapiram da pomeranje ruku on vidi kao korake, ali da li je moguce ovo nekako kalibrisati?
 
Ne znam zašto se to dešava ljudima, meni se nikad nije dešavalo dok sam nosio mb3, a radim za stolom takođe.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^zavisi kojim poslom se bavis, odnosno sta radis za stolom.. ukoliko sedis i radis za racunarom, sigurno nece da ti broji korake jer nemas previse pokreta, medjutim njoj su zbog vrste posla 8 sati neprestano aktivne ruke.
 
Jel postoji mogucnost da se kalibrise ili izbegne to da dok je devojka na poslu, samo za par sati joj uracuna 5000 koraka iako radi za stolom? Ja kapiram da pomeranje ruku on vidi kao korake, ali da li je moguce ovo nekako kalibrisati?
Neka proba u Mi Fit-u Profile > Behavior tagging da neko vreme (pola sata, recimo) dok je na poslu "snima" te pokrete. Može da ponovi to u više navrata.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni je Mi Band u odnosu na Google Fit izbacio duplo više koraka dok sam sedeo za kompom.
 
I meni je to malopre palo napamet, hvala.

Napravi custom profil, i da snima par dana dok radi, pa će valjda da pomogne.
 
Imaš još manje...
38716786126fd9d04bb05e9d298077c5.jpg
 
Ovo je ali? Tamo ne moze paypal, pa ga zato izbegavam.
 
Kupujem preko Alija već dugo i nikad nikakav problem. Vrate pare za dispute brzo, lepo sve skine. Nikad oštećen bio nisam.

Koristim inteza internet karticu.
 
Očekuje ovih dana par komada da stigne, baš iz te radnje, do sad sve narukvice stigle bez problema.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Kupujem preko Alija već dugo i nikad nikakav problem. Vrate pare za dispute brzo, lepo sve skine. Nikad oštećen bio nisam.

Koristim inteza internet karticu.

Isto je i kod mene sa AliExpressom. Jedino tamo i kupujem, ne znam kako je sa Amazon-om i slicnim servisima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je ovo super cena, samo koliko ja znam treba ti internacionalna verzija. Neka me neko slobodno ispravi?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Koliko sam čitao postove pre moje kupovine jeste. Svakako je manje cimanja.
 
Pre nego sto sam narucio narukvicu, bacio sam pogled na razlike izmedju global i kineske verzije, i u sustini, razlike skoro da i nema. Uzeh kinesku, posto je bila 5$ jeftinija i pojedoh nesto :)
Sad ima onaj Alipay kog ne mogu da skinem i koji mi ide zestoko na zivce :)
Sad opet bacam pogled, i par njih kojima to isto smeta, fleshnulo je global verziju firmware-a, ali Alipay i dalje ostaje.
 
Nazad
Vrh Dno