Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Ja imam problem s telefonom, kad je uključen bluetooth, internet dosta slabije radi (wifi). Igrice štekaju, izbacuju da je veza slaba. Kad ugasim bluetooth, na istoj mreži, internet radi dobro.
Verovatno neki problem s telefonom. Radi se o Mi A1.
 
Нисам, има оно Z и X. Притиснем увек Х, пробао сам и ово прво и исто. Контам да из неког разлога заглупила, не препознаје да сам искључио аларм.
Verovatno si pritisnuo odlozi. Meni jutros zvoni alarm na narukvici, ja ga prekidam i nastavim da spavam jos sat vremena, nije se ponovo oglasavala.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk Pro

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ćao ljudi, koristim ovu modovanu verziju Mi Fita što je djilkosh postavio, svaki put kad restartujem ili ugasim telefon, pri ponovnom paljenju ne rade notifikacije na satu. Samo vibrira kad neko zove a za poruke ne obaveštava, i onda svaki put brišem pa ponovo podešavam aplikaciju. Kako to da rešim?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Bag je do MiUI izgleda, i meni se desilo sada.

U settings iskljucis/ukljucis notification access za Mi Fit i proradi.
 
Kakva je razlika izmedju CN i global verzije? Prva je malo jeftinija. Porucio bih za ćaleta.

Global je 2.970 din, ako ima jeftinija negde javite :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ако ти је мени телефона на енглеском онда може и CN верзија, а ако је на српском онда ти треба глобал да би ти мени наруквице не би био на кинеском.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Мени избацује да је неважећи URL. Не могу да скинем.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Neki problem kod tebe.

7b26745a7e484ecff7b725cda88c7a75.jpg
 
I meni otvara link, nego sta donosi ova aplikacija u odnosu na zvanicnu? Ima li neki readme [emoji4]
 
Ово ми избацује.
a5dac95df28615d470fd6d0a8f5c94c6.jpg

И ово на Chrome.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
cf3add91790096765623b2b5d0ef142f.jpg
 
Poslednja izmena:
Probaj. Ja nemam srpski na miroom-u. Imas i lokalizacije da se band prebaci na srpski samo treba ga prevesti.
 
Ko prepravlja ovu verziju Mi Fit-a, mislim je l ima neki source, forum ili slicno?
 
Koje nedostatke ima ova narukvica? Koliko vidim loše meri HR, jel ima još nešto bitno?
 
Ja bih rekao da loše meri i pređene korake.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozdrav skoro sam uzeo narukvicu i postoji li neka opcija da vas obavesti kada je izasao iz dometa blututa, probao sam dok stoji telefon na stolu i setam izadjem iz dometa a neznam i ostajem bez notifikacija

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Питање у вези са овом модованом Ми Фит апликацијом: Пошто је немогуће пријавити се преко Гугл налога (како се иначе и пријављујем на Ми Фит), да ли је могуће пријавити се на неки други начин, па онда некако повезати налог или пренети информације са старог налога?
 
Napraviš nalog i radiće, ali što se tiče prebacivanja starih informacija sačekaj da ti neko drugi odgovori.

Da li je neko rešio problem "DND" nekako? Mi Fit aplikacija više nema tu opciju. Ima li neka druga, a da radi u paru sa dotičnom?
 
Ima, naravno.

Hoću da kažem da sam navikao na DND na trojci gde se u aplikaciji podesi kada da se uključi i isključi i to je to, pa me zanima da li ima nešto slično u nekoj od aplikacija i za četvorku. Mi Fit, dakako, otpada.

Recimo, namestim da se DND uključi u 22, a da se isključi u 06 i mirna Bačka.
 
Imaš auto turn on opciju na bandu. Mislim da je to baš za spavanje da se uključi.
 
Ima auto sam se pali kad oseti da spavas. Ima i hard on [emoji23] ali nema vremensko stelovanje.
 
Znam da ima to da se "DND" opcija upali sama dok spavam. Ali meni treba baš vremensko podešavanje. Šteta što nisu to ostavili sa trojke.
 
Jel Mi Account ne moze na dva telefona? Da povezem Band sa dva telefona i jedan samo za alarm, a drugi za obavestenja.
 
Pozdrav, da li može da se poveže Band 4 sa Strava aplikaciom na iOS-u? Uglavnom sam nalazio iskustva sa Androida, niko da kažeknkretno za iOS. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno