Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,563
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Стигао је и наследник Mi bend 3. Наруквица ће имати колор дисплеј.

https://m-gsmarena-com.cdn.ampproje...isplay_voice_assistant_and_nfc-news-37516.php
Очекујем да се ускоро појави у продаји.
Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
0c9b9837ec25d84f70eb951504d5bf1e.jpg
 
Poslednja izmena:
Ko ima dosta points-a, na gearbest-u moze da je uzme vec za $35 u predorderu,mada ce za mesec dana i biti toliko.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ја сам таман пре два месеца три месеца наручио тројку.
Ову сигурно нећу поручивати пола године. Чекам да падне цена и видим како ће се показати.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ima na Aliexsprese već za 35 dolara da se uzme Global verzija bez NFC i AI mikrofona,kineska verzija sa NFC i AI mikrofonom je 48 dolara.
Čekaću još jedno nedelju dana pa je naručujem!!!

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koje su prednosti NFC-a? Verovatno je AI mikrofon za razgovor?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
AI je za kontrolu Smart home uređaja npr.
NFC za plaćanja, ali samo u Kini

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel korektna cena od 35 dolara (non nfc)? Uzeo bih sa nfc, ali vidim i na sajtu da radi samo u Kini, pa nema poentu.
 
Sad sam gledao na Aliju,32evra global verzija(non Nfc) sa rezervnom narukvicom.Naručujem je sutra.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Poručio 2 kom,35 evra me ispalo po komadu.
a075de2edf386cb8c61e5518012b580e.jpg


Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Jel se ocekuje da cena nakon preordera padne ili skoci? Posto je sad na 40 a to je mnogo vise nego mi3.
2e6299066532a04af70759f56c60571c.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pasce sigurno,samo je pitanje kad a bogami i koliko :) ne isplati se cekati 6 meseci za 5e recimo.
 
Pa nije mnogo više, i trojka je bila oko $35 na početku koliko se sećam

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kako li to radi ekg preko zgloba samo, ne znam koliki je to tacno. Inace izgleda potpuno isto kao prethodnik

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
razmisljam da kupim jos jedan bip i da ga neotpakovanog drzim u rezervi...samo se bojim sta ce biti s baterijom kad ga otpakujem nakon par godina? tesko cemo izgleda imati vise sat cija baterija drzi 45 dana...
 
Pa nije to tako strasno i da je 7 dana batt.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Било би добро да су ти побољшали да екран буде као на амазфиту, што веће сунце то се боље види. Ни на тројци се не види на сунцу, а на А2 се екран слабо види на сунцу.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Naišao sam na neki vijetnamski review gde je u dva navrata prikazana vidljivost na suncu. Prvi počinje u 4:33, a drugi u 4:46. U drugom navratu deluje mnogo jasnije u odnosu na prvi, ne znam jel brightness menjao ili je samo do kamere/ugla/svetlosti, čega god.. al opet, ne znam baš, nisam oduševljen.

Na 5:00 je slika notifikacije sa Messengera i uočavaju se upitnici. Nije valjda da će po defaultu opet naša slova prikazivati tako..
 
Joybuy je daje za 35 dolara, a ako placate preko paypala daju i 5 dolara popusta, bar tako pise, nisam probao. Ako neko uspe da poruci nek javi, mislim da je 30 dolara ok cena.
 
Samo sto ces na joybuy sigurno da zabodes carinu, dok na aliju mozes da prodjes i bez, a 2-3 dolara je skuplje.
U sustini razlika je svuda obrni okreni par dolara, kome treba stvarno nije puno za ovu narukvicu,ekran u boji je fin upgrade, jos ako su stvarno odradili nesto po pitanju grebanja ekrana to je isto plus.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni pa najviše smeta Ali jer nema paypal, a imam sredstva na paypalu. Nervira me da ih šaljem na karticu pa da plaćam, bespotrebno dodatni troškovi.
 
Prelomio sam i poručio Mi Band 4 sa JoyBuy. Imao sam jedan kupon od $5, tako da me je Global verzija koštala $30, što mislim da je okej cena.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Koja je razlika izmedju global i kineske verzije posto koliko sam video kineska ima engleski jezik?

Trenutno imaju za 32dolara global verziju. Salje u roku od 7 dana mada par dana mi nista ne znaci a jeftinije je par dolara.

A sa narukvicom je 37, kad padne cena narukvicama narucicu posebno

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
b5f77b947fef1360755367506e46b5ee.jpg
 
Poslednja izmena:
pojavio se već...zove se amazfit health, radi ekg merenje ali je baterija skresana na 7 dana...bezveze...

Pa ne mogu da ovo zovu naslednikom BIP-a, hocemo "normalni" Bip 2 :) Kakvih 7 dana baterije, kupio Bip pred novu godinu, punio ga 3-4 puta do sada.
 
Koja je razlika izmedju global i kineske verzije posto koliko sam video kineska ima engleski jezik?

Razlika je u "default" jeziku. Ako je na telefonu odabran srpski jezik, CN verzija će se podesiti na kineski jezik, a Global verzija će u tom slučaju biti na engleskom. Mislim da je to jedina razlika.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno