Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Neki nedostaci kod Mi Band 4:

-Ne postoji mogućnost ručnog podešavanja vremenskog paljenja-gašenja DND opcije. Neko vreme sam ima uključenu AUTO opciju i dok gledam film, narukvica upadne u DND režim.

-Kada stigne prvo obaveštenje narukvica normalno vibrira. Za svako sledeće, ako telefon nije diran, vibrira na sekundu, kao da se naglo prekine. Na trojci je uvek normalno vibriralo i ako stigne više obaveštenja jedno za drugim, dok na četvorci to nije slučaj. Ima li još neko sličan problem?
 
Meni se samo ugasio. Na kompu se ne vidi i kad se puni nista. Mrtav.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da l je moguće da se baterija skroz ispraznila?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pa stavio sam ga na punjac ceo dan i nista se ne desava.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Meni se to desilo sa trojkom. Jedini simptom je bio što senzor bljesne na delić sekunde prilikom uključivanja na punjač. Već sam ga bio otpisao kad mi neko reče da uključim band na neki punjač umesto u usb slot računara gde je punjen. Ne sećam se tačno, uključivao i isključivao povremeno i u jednom momentu poče da se puni.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Probao sam na 2 punjaca i na komp. Nista se ne dešava.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nisam. Nemam drugi. A svakako se narukvica ugasila pa sam stavio na punjenje.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Instaliraš modovanu što sam okačio i uživaj.
Ево ја себи јуче купио ови наруквицу. Амазфит кор ми се распала. Ова ми делује јефтиније. Нема везе.
Него ипак нема српски за наруквицу. Идем да видим оне линкове што си пре дао, од да преведем.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Не ради вибер на овој модованој апликацији. Враћам се на оригинал верзију Ми фита.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Meni je radio. Možda probaš novu verziju?
 
Јесам. Једноставно после инсталације и логовања преко МИ налога, више нисам добијао обавештена од вибера. Рестартовао сам и телефон и наруквицу. Ништа није помогло. Због обавештења и користим ову наруквицу.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Nemam mb4 kod sebe sad, kod devojke je, ali probacu, pa cu ti javiti da li radi.
 
Mi band notify, sa Play store, konačno stižu sva obaveštenja.
 
Ja sam danas instalirao,prvi put mi Viber označio.Verujem da će i druge notifikacije raditi.
 
Nesto su zeznuli na posljednjem updateu MiFit aplikacije. Mi band 4 ne mjeri spavanje
 
meni ne prikazuje statistiku koraka kako treba od 06.06. Dnevna statistika se vrti negdje oko 7000 a predjem dnevno od 20-30 hiljada. Koliko je koraka napravljeno trenutno prikazuje kako treba. Heart rate takodje ne mjeri kontinualno u toku dan, vec ima velike rupe u mjerenju. Sve ovo je radilo savrseno do 6 juna.
 
I meni je poceo bio da brljavi da ne pokazuje sleep data i heart rate nakon mi fit update-a, instalirao sam amazfit aplikaciju i tu sve normalno radi.
 
Где се сада налази податак о укупном броју пређених километара, од кад је први пут инсталирана Mi Fit апликација?
Раније је то било на почетној страни или у профилу, али сад га немам.
Већ 5 година користим наруквице, почев од 1, 2, 3 и сад 4.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Поздрав свима!

Замолио бих за информацију о тренутној ситуацији на Mi Band 4 (обе верзије) што се тиче Вибер обавештења. Раде ли?

Хвала.
 
Poslednja izmena:
Rade... Inace, izuzev sata, narukvica je u slanoj vodi skoro neupotrebljiva. Vise pokusaj da se slajdom udje u menije je bilo vise nego iritantno. Kad sam je koristio u bazenu sa slatkom vodom, to nije bio slucaj
 
Nije mi jasno kako ti je i u slatkoj vodi uopšte radila kako treba..
 
Nazad
Vrh Dno