Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

Da li moze nekako da se aktivira game pass 3 meseca za 1$? Jer ne uspevam nikako, problem je kartica i paypal sto nisu iz istog regiona. Da li ima neko resenje?
 
Moze li neko da mi pomogne i objasni kako mogu aktivirati Game Pass Ultimate? Koliko sam skontao sa nasim karticama nije moguce direktno uplatiti GPU. Pre godinu dana sam na Instant-Gamingu kupio Halo 5 za neke smesne pare, ridimovao kod na Xbox-u i sve je radilo kako treba. Da li je tako nesto moguce i za GPU ili je procedura drugaija? Citao sam u temi za Xbox da je jedan nacin da se kupi Gift Card, ali da onda u tom slucaju moram kontaktirati xbox support da bi mi na akaunt dodali pare sa tog gift carda. Game Pass mi u sustini treba samo na mesec dana da predjem ovaj novi Halo i to je to. I da, nisam nikada do sada na svom akauntu aktivirao Game Pass.
 
1. Koristiš Microsoft nalog na kojem nikada nisi aktivirao Xbox Game Pass
2. Koristiš lažnu adresu kada praviš nalog. USA, UK https://www.prepostseo.com/tool/fake-address-generator
3. Kupiš trial kod https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-game-pass-ultimate-cd-key-compare-prices/
4. Uvaciš ga na Xbox nalog
5. Ideš na pretplatu i povežeš platnu karticu.
6. Posle 60 dana skidaće sa platne kartice 15$ mesečno, ako nećeš, prekini pretplatu ali posle toga nećeš moći opet da aktiviraš, moraš ispočetka sve sa novim nalogom.
Kod mene tako radi...
 
1. Koristiš Microsoft nalog na kojem nikada nisi aktivirao Xbox Game Pass
2. Koristiš lažnu adresu kada praviš nalog. USA, UK https://www.prepostseo.com/tool/fake-address-generator
3. Kupiš trial kod https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-game-pass-ultimate-cd-key-compare-prices/
4. Uvaciš ga na Xbox nalog
5. Ideš na pretplatu i povežeš platnu karticu.
6. Posle 60 dana skidaće sa platne kartice 15$ mesečno, ako nećeš, prekini pretplatu ali posle toga nećeš moći opet da aktiviraš, moraš ispočetka sve sa novim nalogom.
Kod mene tako radi...
Ovo radi samo ako ima USA karticu. Ako nema mora da kupi na nekoj od ovih buvljak stranica one gift kartice sa dolarima i to aktivira na svom xbox nalogu, i onda sa tim dolarima tek moze da placa.
 
Nije tačno. Ja Imam karticu Erste banke i radi bez problema.
 
Uspeo sam nekako, videcemo koliko ce dugo raditi :D
Prebacio sam nalog na tursku, ubacio MasterCard OTP banke sa adresom iz random generatora i sve je uredno proslo. Pise da ce mi svaki mesec skidati oko 3.5e. Zanima me ako otkazem pretplatu, da li mogu ponovno npr. za pola godine da je ponovo aktiviram?
 
Jel se igre igraju sa clouda ili direct sa racunara? Tj jel potrebna gaming masina za ovo,da preformulisem pitanje?
 
Ako se pretplatis na Gamepass Ultimate, dobijas i cloud gaming, ali nije dostupan kod nas, pa moras da igras preko VPN-a, tako da to ne bih preporucio ako si u Srbiji. Probao sam i nisam bio odusevljen, dosta bolja opcija je tu GeForce NOW, ako vec posedujes igre koje ti se igraju.
Sam Gamepass pruza igre koje skines i pokreces na svom kompu.
 
Aha jasno. Ma sa clouda igranje je skroz bzv, mozda nekom sa gigabitnim protokom vuce extra ali ja sam probao sa ps now i uospte to nije to.
 
Uspeo sam nekako, videcemo koliko ce dugo raditi :D
Prebacio sam nalog na tursku, ubacio MasterCard OTP banke sa adresom iz random generatora i sve je uredno proslo. Pise da ce mi svaki mesec skidati oko 3.5e. Zanima me ako otkazem pretplatu, da li mogu ponovno npr. za pola godine da je ponovo aktiviram?
Moraš novi nalog da praviš

Da li je na Turskom nalogu ista lista igara kao na US i UK nalozima ?
 
Poslednja izmena:
Moraš novi nalog da praviš

Da li je na Turskom nalogu ista lista igara kao na US i UK nalozima ?
Ako otkazem tu pretplatu, kako onda mogu ponovo da aktiviram GPU na svom nalogu?

Ja sam u svemu ovome nov, tako da najbolje da ti odgovori neku upuceniji. Ja sam ovaj Xbox One uzeo na pijaci za 25e i planiram da ga poklonim bratu koji voli Fifu i Forzu, zbog toga sam najvise i uzeo GPU. Igrice koje njega ( i mene) zanimju su dostupne i na turskom nalogu.
 
Napravio novi nalog. Stavio region Turska. Ubaci xbox game pass ultimate trial kod. Povezao karticu Erste banke. Nakon 2 meseca skidaće mi 395 din mesečno. Lepota...
 
Napravio novi nalog. Stavio region Turska. Ubaci xbox game pass ultimate trial kod. Povezao karticu Erste banke. Nakon 2 meseca skidaće mi 395 din mesečno. Lepota...
Hvala za info. Odradio istu proceduru i prosla je Intesa Internet Visa bez problema. Sad cekam prvu naplatu pa da vidimo. Usput koristio sam neki generator turskih adresa na netu za svaki slucaj.
 
Isto juče OTP Mastercard Turska prošla bez problema na xbox series s. Može 1650 super u oglase :)
 
A čekaj, jel vi menjate naloge svaki put kad menjate region? Ili jurite te 'forice' pa samo menjate na nalogu region na tamo gde je jeftinije? Ja sam po defaultu napravio us nalog. :D
 
Ja sam ranije petljao da menjam region na mom nalogu pa sam odustao od toga pošto MS hoće da blokira naloge i da mi komplikuje život ako nisam na vpn i nemam odgovarajući način plaćanja a pošto su mi na tom nalogu mnogo bitnije stvari od game pass lepo otvoriš novi nalog samo za to i teraš. Ja se u Win logujem sa mojim a u xbox app je ulogovan taj drugi i sve lepo radi za sad :)
 
Ja sam ranije petljao da menjam region na mom nalogu pa sam odustao od toga pošto MS hoće da blokira naloge i da mi komplikuje život ako nisam na vpn i nemam odgovarajući način plaćanja a pošto su mi na tom nalogu mnogo bitnije stvari od game pass lepo otvoriš novi nalog samo za to i teraš. Ja se u Win logujem sa mojim a u xbox app je ulogovan taj drugi i sve lepo radi za sad :)
Ma jok, guram ovako kako je, nego reko' ako je već tako da probam da menjam regione ako već se to isplati za neke igrice van pass-a i to, al ako mogu da blokiraju, mrzi me da se zezam. :)
 
A koja vam zemlja stoji kad unesete podatke o kartici? Turska? (posto ona je zakljucana kao opcija). Pitam zbog poklapanja podataka platioca sa kartice koju unosite...
Unosite fiktivne adrese uz Turske? Ne adresu imaoca kartice koju unosite?
 
Da li imate problem sa Originom ?
Log je sa Xbox Pass-a
2022-03-11 (1).png
 
1. Koristiš Microsoft nalog na kojem nikada nisi aktivirao Xbox Game Pass
2. Koristiš lažnu adresu kada praviš nalog. USA, UK https://www.prepostseo.com/tool/fake-address-generator
3. Kupiš trial kod https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-game-pass-ultimate-cd-key-compare-prices/
4. Uvaciš ga na Xbox nalog
5. Ideš na pretplatu i povežeš platnu karticu.
6. Posle 60 dana skidaće sa platne kartice 15$ mesečno, ako nećeš, prekini pretplatu ali posle toga nećeš moći opet da aktiviraš, moraš ispočetka sve sa novim nalogom.
Kod mene tako radi...

Da li je i dalje legitimna ova opcija za aktiviranje Game pass-a kod nas?
 
Meni da. Samo što sam stavio Tursku adresu. Skida mi 45 turskih lira mesečno (manje od 300 din)
 
Hvala!
Da li je za to potrebno uzeti neki poseban vaučer preko ovih reseller sajtova ili je bitna samo adresa koju staviš kad praviš nalog?
 
Uradi kako sam napisao. Radi. Ne treba ti VPN ni vaučeri.
 
Nalog mora takav da sa njim nikada pre nije bila aktivirana xbox usluga. Najbolje novi nalog. Kada namestite npr Tursku isto tako u Windowsu staviti region Turska da bi Xbox aplikacija radila.
 
1. Koristiš Microsoft nalog na kojem nikada nisi aktivirao Xbox Game Pass
2. Koristiš lažnu adresu kada praviš nalog. USA, UK https://www.prepostseo.com/tool/fake-address-generator
3. Kupiš trial kod https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-game-pass-ultimate-cd-key-compare-prices/
4. Uvaciš ga na Xbox nalog
5. Ideš na pretplatu i povežeš platnu karticu.
6. Posle 60 dana skidaće sa platne kartice 15$ mesečno, ako nećeš, prekini pretplatu ali posle toga nećeš moći opet da aktiviraš, moraš ispočetka sve sa novim nalogom.
Kod mene tako radi...
Nov sam ovde pozdrav svima i tebi @Milosnis018 i hvala ti za uputstvo.

Postavio sam sve fake, ime, prezime, adresu, zip code, br.telefona itd.. Ubacio trial code 1 mesec i dodao moju VISA karticu kao nacin placanja sa istim fake podatcima (naravno broj kartice je ispravan), uspeo sam da namestim i za sad radi, videcu narednog meseca da li ce skinuti sa kartice.

Imam pitanje za sve, da li mozemo biti u problemu sa zakonom zbog laznih podataka i da li je neko imao neki problem do sada?
 
Nazad
Vrh Dno