Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

EA Access/Play postaje deo XGP ultimate. Zanimljivo jako. Mislite da ce nastaviti sa ovim promo cenama XGP s ozbirom da ubacuju i cloud i ea access bez dodatne doplate uskoro. Razmisljam da uzmem par kodova i nakucam bar godinu dana unapred..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za mesec dana otprilike prestaje "promo" period za PC, koštaće 10tak $ mesečno, ali opet vredi...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ubacio sam 5$ na nalog preko gift card i sve je na USA ali kad dodjem i cekiram pretplatu za 1$ za prvi mesec nudi mi samo drugu opciju za placanje i onda ni moja kartica a ni pp ne prolaze? Znaci nije mi do 5$ nego ne znam kao da ovo radi,inace sam pokusao za PC posto konzolu nemam tj nemam xbox :)
 
Poslednja izmena:
Javi se MS podršci, ako imaš pare na MS nalogu aktiviraće ti oni pretplatu, to se valjda dešava jer Gamepass nije zvanično podržan u Srbiji, ali podrška je svima do sad izlazila u susret
 
Ili zamoli nekoga sa konzolom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bukvalno se za 5 minuta završava sa chat podrškom, ja tako svaki put kažem da sam imao problem da platim karticom i ako mogu da mi iskoriste kredit sa naloga da uplate.
 
Ne,meni su upravo rekli da bez druge opcije placanja ne mogu da platim sa microsoft racunom :rupa:

Edit: Greska je bila sto sam pricao MS podrskom a trebalo je sa xbox podrskom... Tako da su mi aktivirali pass za 1$ :) Sad pitanje je jer kad zelim da produzim isto ovako moram da se dovijam ili sami skidaju sa ms racuna?
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problem sa aplikacijom? Izbaci mi pola pocetnog ekrana i kad idem na browse game nema nista
 
Isti problem od pre par dana.
 
Hmmm, da li bi mogao mali tutorijal kako nabaviti
Xbox Game Pass Ultimate, koji je sada $1.00?
Sorry, ako je previse cimanja...
 
Drugari,
ja instalirao xbox game pass , uspeo sam da aktiviram kod, ali izlista mi igre aplikacija i nista nece, kliknem na neku igru recimo age of empires on otvori kao dodatni menu i stoji loading ... i nista.
Ako neko ima ideju sta da radim.


slika.jpg
 
Zaboravite drugari, nije me sign in automatski zato je bio problem.
 
Imam nalog na US sam ga resistrovao, i nece da prodje kartica.
Ako se obratim xbox podrsci, hoce li praviti problem sto sam stavio adresu u US?
Ili da pravim novi?
 
Zamoli nekog ko ima konzolu da ti odradi. Meni su tako završili, na konzoli prolazi sve. Na PCu nije htelo.
 
Jel ima nacina da se aktivira ova promocija za Ultimate 3 meseca za 1 dolar kod nas ? Imam obican Gamepass, ono klasika reedemujem kodove kupljene na netu..
 
Jel ima nacina da se aktivira ova promocija za Ultimate 3 meseca za 1 dolar kod nas ? Imam obican Gamepass, ono klasika reedemujem kodove kupljene na netu..


To sto je sad 1$ je verujem trial kod. Ako si vec jednom iskoristio kod sa tih promocija (trial) ne mozes vise, jedino da pravis nov nalog. Ovi trial kodovi su samo za nove korisnike.
 
To sto je sad 1$ je verujem trial kod. Ako si vec jednom iskoristio kod sa tih promocija (trial) ne mozes vise, jedino da pravis nov nalog. Ovi trial kodovi su samo za nove korisnike.
Ne, ne, nije. Provereno je promocija, pise mi da mogu da aktiviram.. samo mi ne prihvata karticu, niti Paypal. Iako vec imam nalog na US, i na Paypalu je nalog na US.. sve osim kartice.
Ako imas obican Gamepass ili ako si novi korisnik, mozes za 1$ da uzmes 3 meseca Ultimate.
 
Pozdrav ljudi, imam pitanje. Skinuo sam Xbox aplikaciju, promenio region windowsa na USA, sta dalje? Posto sam dugo bio na soniju, nista nisam placao preko kartica i sajtova. Koliko sam skontao ili se uzima Xbox Gift cards pa se njima kupuje ili se direktno kupi kod na nek od sajtova koji to nude? Svaka pomoc je dobrodosla.
 
Drugari dajte jos neki sajt gde mogu da se uzmu povoljno game pass za pc.
 
Pozdrav,

Turska je najjeftinija kada se koristi "Game Pass for PC".

https://www.xbox-now.com/en/game-pass-pc-comparison

Umesto 10€ mesečno, cena bi bila nešto manja od 400 dinara.

Preko free VPN-a "Windscribe" ulogovao se na Istambul - Turska.

Kreirao Microsoft acc ([email protected]), stavio nebitnu adresu sa neta Istambul - Turska.

Stavio jezik u Microsoft-u turski pa preko Chrome-a radim translate (turski-engleski).

MasterCard karticu dodao.

Na kraju ne prolazi plaćanje.

Šta može da bude problem, možda što je "mts Banka" kartica registrovana na Srbiju ili što je Paypal isto tako reg. na Srbiju?
 
Da potvrdim da kupovinom Pringles čipsa radi 7-dnevni Ultimate i na PC-u. Kolega je pisao u Xbox temi ali da potvrdim da radi i na PC-u bez VPN-a.
 
Uspeo si da aktiviraš taj kod? Mora neko dovijanje sa menjanjem regiona ili kako? Ja nisam, javlja mi grešku da pokušam na nekom drugom mestu.
 
Nisam išao ni na kakvo dovijanje. Mislim da mi je region US. Preko koda kada aktiviraš na sajtu onda će ti poslati na mail novi kod od 25 znakova koje unosiš.

Evo kako sam dobio:

dv6TEr3.jpg


Edit: 25 znakova probaj da aktiviraš tako što:

1. Odeš na Microsoft Store,
2. Zatim biraš 3 meseca za dolar:

faHlO4i.jpg


3. Pored Join ideš na tri tačkice:

In4qvU6.jpg


4. Unosiš kod.
 
Poslednja izmena:
Da, meni je SRB nalog, zato neće. Samo za xbox nalog promenim region ili treba još negde?
 
Mislim da treba na account.microsoft.com ali nisam 100% siguran.
 
@ V.V.

Izvini ako si vec pisao, ali ajd okaci link gde unosis kod sa konzerve pa dobijas kod sa 25 znakova
 
Ne uspevam da kreiram account na tom Pringles sajtu.
Mozda sto stavljam Srbiju kao zemlju.. Izbacuje mi error "account not created"

Edit : uspeo nekako preko telefona.. Katastrofa im je sajt.
I sada kad unesem kod sa konzerve, baci me na neku osmosmerku i to odradis, kaze da ce ti javiti ako te izvuju za nagrade i to je to.
Nema ni traga ni glasa kodu za XBOX, ni na sajtu ni preko mejla..
 
Poslednja izmena:
Mora da stigne na mail, to je jedini način. Sačekaj par minuta...
 
Nazad
Vrh Dno