Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

Koje 100 igre daju, jel vredi neka uopste?

Vredi, cak i kad krenu sa full price nakon bete (kao sto je par ostalih clanova navelo).

Prvo, tu je gomila MS first party igara (Forza Horizon 4, Gears 4, Sunset Ovedrive, Gears of War Ultimate, Ori, itd.) i ubuduce sve MS first party igre dolaze na Game Pass day one (pocevsi sa Gears 5, Age of Empires 2 remasterom i Halo: MCC).

Tu je jos i Wolfenstein 2, Mutant Year Zero (odlicna turn-based strategija), Slay the Spire (deckbuilding indie hit), Into the Breach (Najbolja indie igra 2018.), Thumper, Superhot, Metro Exodus, Astroneer, Rise of Nations kolekcija, Ark, Rise of the Tomb Raider, Hellblade, Football Manager 2019, Hellblade, Marvel vs Capcom Infinite, Vampyr, Void Bastards, We Happy Few, Tyranny (odlican RPG od Obsidiana iz 2016), Everspace, Operencia (Old School dungeon crawler sa modernom grafikom), Wasteland 2. Ove sve vredi odigrati a ima jos gomila indie igara.

A do kraja 2019. Phoenix Point i The Outer Worlds su potvrdjene day one za Game Pass (Obe Epic eksluzive, prva potvrdjena i za PC, Outer Worlds samo za Xbox Game Pass al s obzirom da MS drzi Obsidian vrv ce i ona day one na PC), kao i jos gomila indie igara (oko 20tak).
 
Poslednja izmena:
Uzmes ovo, EA Access i Uplay Plus i imas toliko igara da nikada neces stici preci sve za cenu manju od 1 AAA igre mesecno, kome jos pirati trebaju imho.
 
Nece da prodje ni sa kodom koji sam dodao od 5$, trazi dodatnu opciju za placanje kad kliknem "Next". Probao sam da dodam svoju karticu koju prihvati ali na kraju opet izbacuje gresku kao i da nemam nista na racunu.

Evo slike:

Capture.PNG

Capture2.PNG

Po ovome ispada da treba jos 5$ dodati...
 
Poslednja izmena:
Zar vam nije lakse da kod kupite negde na cdkeys i onda ga samo reedemujete nego da se jebavate i direktno uzimate preko tog ms store-a?
 
Pa tako i kupujemo, vidis gore na slici da imam dostupnih 5$ ( uradio reedem pre ovoga ).
 
plati preko app i proci ce, ali svih pet dolara ce ti uzeti, tako je meni.
kapiram da vaucer od deset dolara prolazi za dolar prvi mjesec na sajtu ali to treba neko da isproba pa da potvrdi
 
Isto je i preko AP (ona skinuta sa Store) i preko sajta, kad kliknem next trazi dodatne opcije za placanje.
 
meni je na app(xbox game pass pc beta) pisalo 4.99 mjesecno, nije izbacalo ponudu od dolara uopste. to je samo na sajtu bilo join first month za dolar. inace sve sljaka top, forza je predobra
 
Screenshot-2019-06-13-11-49-36-589-com-android-chrome.jpg
 
Restartovao sam aplikaciju bar 10x dok mi nije ponudilo konacno da platim 4.99$ i sad se pretplatih, koje mucenje jee. Ako neko tek hoce da dodaje kredit bolje staviti 10$ mozda izvuce prvi mesec za 1$, meni je to nudilo konstantno ali nisam imao kredita.

Capture.PNG
 
Jel moze neko da pomogne? Pokusavam i ja ovo, ali nece nikako. Promenio mail na US, region na kompu isto tako, ali nece da prihvati placanje, cak ni preko xbox beta aplikacije.
 
Restartovao sam aplikaciju bar 10x dok mi nije ponudilo konacno da platim 4.99$ i sad se pretplatih, koje mucenje jee. Ako neko tek hoce da dodaje kredit bolje staviti 10$ mozda izvuce prvi mesec za 1$, meni je to nudilo konstantno ali nisam imao kredita.

Pogledajte prilog 271031

Ja isti problem imam. Jel si aplikaciju reinstalirao 10 puta ili si je samo gasio i palio?
 
Kontaktirajte support pa slozite neku pricu o poseti usa pa hocete da se igrate aktivirace vam oni ako imate dovoljno $$$ na nalogu.
 
Uzeh i ja sinoć game pass za 1$ probno, pa posle valjda ide na 5$ (mada mi je stigao mail da će da mi skidaju sa naloga svakog meseca po 1$ dok ne otkažem uslugu). Ko će ga znati. Muka živa dok sam uspeo da aktiviram.
 
Ljudi treba mi pomoć. Instalirao Win 10 Pro na Srpskom. Legalan. Skinuo i instalirao aplikaciju. Aplikacija je delom na arapskom delom na engleskom. Kako da promenim jezik, da bude cela na englesko ?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
I tako se ja lepo ispalih i uzeh ponovo 3 months ultimate. Prva aktivacija mi je bila uspesna...ova druga ne moze jer je akcijs u pitanju i ne moze da se “slaze”. Cdkeys ovo ne spominje nigde tako da vodite racuna..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Pobesnelo pile

Kako to, ja uzeo na cdkeys opet tu od 3 meseca i proslo sve kao i prvi put.
 
Kako si radio redeem? Meni izbaci “redeem this from console”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iz Xbox aplikacije kad udjes u profil, imas setings kod tvog avatara i tamo u meniju gde ti je pisalo do kad traje pretplata stoji ispod reedem key i samo ga tu iskopirao i radi ko iz topa... Probaj tako mozda ti upali. Znaci nemoj ici u win store pa tamo reedem vec probaj ovo
 
20e za tri meseca preskupo...
 
Poslednja izmena:
20e za tri meseca preskupo...

Zavisi kako gledas, sta onda reci npr za EA origin premier koji kosta 15e samo mesec dana, ili onaj glupavi PS Plus sto je od godinu dana 45-50e a ne vredi ni pisljivog dinara.. od svih tih pretplata Xbox GamePass je najbolja stvar jer stvarno dobrih igara ima i to mnogo.. Sta bi vi, da svaki mesec bude po 1e.?
 
Iz Xbox aplikacije kad udjes u profil, imas setings kod tvog avatara i tamo u meniju gde ti je pisalo do kad traje pretplata stoji ispod reedem key i samo ga tu iskopirao i radi ko iz topa... Probaj tako mozda ti upali. Znaci nemoj ici u win store pa tamo reedem vec probaj ovo

Bravo. Radi :) Hvala Snake.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema na cemu, uzivaj. :)
 
I tako se ja lepo ispalih i uzeh ponovo 3 months ultimate. Prva aktivacija mi je bila uspesna...ova druga ne moze jer je akcijs u pitanju i ne moze da se “slaze”. Cdkeys ovo ne spominje nigde tako da vodite racuna..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliko si platio?

I jos jedno nesto, da li mogu da game pass koji sam uzeo pre par dana (imam sada ultimate, ono za po 1$ - 3 meseca uplatio) ubacim na PC i sta ce da se desi ako mi npr klinac upali xbox dok ja igram na pc? Da li ce da me izbaci odmah ili kad pokrene igru?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeh opet ovo, nisam odoleo popustu (mada prvi put kad uzeh nisam skoro ni koristio, osim FH4...).

Uzeo prvo konzolnu verziju mesec za $1 ovde (2 meseca kad se aktivira recurring payment (i odmah posle isključi), a budući da se i sa njime može igrati dosta igara na PC, nije ni samo to loša varijanta) pa posle uzeh $5 Xbox wallet gift card, i zamolih support da mi uzme njime Ultimate 3 meseca za PC (sam nisam mogao bez US kartice).

$6 za 5 meseci nije loše, mada me zaboli kad vidim koliko ameri mogu uzeti za iste novce.
 
Nazad
Vrh Dno