Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

milosma

Slavan
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruke
1,277
Poena
225
Odlican servis koji je dostupan i na PC-u sada ( beta faza trenutno ).

Nazalost trenutno iz Srbije nije moguce uplatiti nasim karticama ili PP-om jer nije dostupno za ovaj region, probao sam kartice iz Intese (Amex i MC) kao i promenu adrese na US... Medjutim moze da se aktivira kod za Xbox One i radice najnormalnije na PC-u ( probao sam ) ,platio sam 1 Eur za probu-jedan mesec ovde:
1 Eur-1 Mesec

Koje i koliko igara ima trenutno pogledajte ovde: Info
 
Nisam u toku sta je ovaj Xbox Game Pass... Jel mu to dodje kao PS plus na Sony-ju, ove igre na spisku mogu da igram dok imam ovu pretplatu?
 
Imas biblioteku igara koje se stalno dopunjuju mesecno ili nedeljno kako bude vec i mozes da ih igras dok si pretplacen (kao Netflix slicno). Cena je sada promo, prvi mesec 1$ a kasnije 5$.

Sada ima oko 100 igara, par AAA naslova Metro, TR, Forza itd.


 
Reci mi jos znaci taj Xbox Game Pass za 6 meseci sto bih uzeo key, redeemujem ga u win prodavnici i to prolazi i radi?

PS: pa ovo je odlicna stvar, pregrst dobrih igara Forza 4 , Metro Exodus, Gears 4 i onaj Ultimate..svasta nesto.. pa ovo zaista vredi uzeti
 
Poslednja izmena:
Radi ali neces imati sve igre jer nije punokrvni PC Game Pass, ovaj kod za dolar sto sam stavio link gore je verzija za Xbone ali ima tipa Forza da se odigra na PC za to vreme i jos par igara mozda zanimljivih...
 
A citam da taj 1 mesec Pass radi samo na novim xbox live nalozima? Sta im to znaci, ja imam nalog na kome imam neke igre, taj Pass nisam imao nikad, sad dal ce ovo proci?
 
probao sam na sve nacine da aktiviram xbox pc pass ali nema trika, mijenjao regione, fake adrese, visa, master, paypal, nista se ne moze.
i cetiri pet eura mjesecno je top ponuda za ovo sto nude ali fak it
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam taj kod za 1e i nece da aktivira..kaze da mora sa Xone konzole.
Kako si uspeo to da aktiviras?
 
Meni je iz prve radilo, ali sam aktivirao preko aplikacije koja je nova i baš za ovaj gamepass, nju imaš u Store - u pa skini ali samo postoji i videćeš je ako imaš Windows 10 Build 1903, u suprotnom nema te apk. Probaj i preko sajta direktno kad se uloguješ idi na redeem code.
 
Tnx druze. Updejtujem win pa cu da vidim, procitao sam to za 1903 build da treba, ja bio ubedjen da mi je poslednji kad ono nije...
 
Ja imam 1903 i tu aplikaciju i odradim sve, ali me blokira kod adrese, iako sam uneo neku londonsku adresu i imao uključen VPN.
 
Gde naci tu aplikaciju?
 
Nasao app ali mi izbacuje da je kod vec reedemovan... bataljujem ja ovo :D
 
Pogledaj kako je kod mene, uradi ovako možda ti je ubačen kod onda još prvi put kad si probao...

Idi na Store kao na klipu:
 
Hvala na pomoci ali nema mi spasa.. u ms nalogu odem u order history i tu vidim samo Gow4 i Forzu 7 sto sam reedemovao key i to je to. Ne vidim gde bi se iskoristio ovaj key. Ako pokusam preko ms naloga i stora da ga redem , onda kaze da ga iskoristim na xbox one konzoli a ako pokusam iz game pass app onda kaze da je vec reedemovan.
 
Nema druge nego da se čeka, ovo gore je samo prelazno rešenje dok nam ne daju pristup da platimo ko ljudi a ne ovo cimanje za 20% sadržaja od ponuđenih igara iz gamepass ponude što hoće da radi sa onim Xbone kodom, a da je samo za ovaj servis tako nego za svaki drugi nešto petljamo večito...
 
Ma da, kad izadje redovan kod i za PC tad cu uzeti. Ovo ne mogu da skontam vise zasto nece.
 
Ovo je odlicna stvar i da nisam toliko zatrpan igrama, definitivno bih probao.
Nije mi jasno zasto tako ne podrzavaju neke regione, pa zar im nije u interesu da zarade vise?
Jedino ako im treba vremena da pruze podrsku i pravilnu uslugu svim regionima, pa ce biti kad tad.
 
Radi u Srbiji full PC game pass (100+ igara). Ja ga uzeo cim su ga najavili na E3.

Fazon je u tome sto se mora promeniti region u windows-u (ja stavio US) a za placanje se mora koristiti xbox live vaucer (nikakve kartice i paypal ne prolazi u Srbiji, za sad).

Promeni se region, restartuje pc (windows store se zapuca posle promene regiona), onda proverite da vam je i MS nalog podesen na US (ja stavio i fejk adresu, Oregon, ista kao za PSN nalog).

Onda se ide ovde:https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-games

Kao payment method se unese kod sa vaucera (us xbox live gift card, ima na amazonu, offgamersu, itd.), zatim se skine xbox app (zahteva najnoviju verziju windowsa) i to je to. Skinete sta hocete i igrate.
 
oce li proci placanje preko gift carda od 5 dolara ili da se uplati deset jer ce racunati jedan plus pet sledeci mjesec?
 
Radi u Srbiji full PC game pass (100+ igara). Ja ga uzeo cim su ga najavili na E3.

Fazon je u tome sto se mora promeniti region u windows-u (ja stavio US) a za placanje se mora koristiti xbox live vaucer (nikakve kartice i paypal ne prolazi u Srbiji, za sad).

Promeni se region, restartuje pc (windows store se zapuca posle promene regiona), onda proverite da vam je i MS nalog podesen na US (ja stavio i fejk adresu, Oregon, ista kao za PSN nalog).

Onda se ide ovde:https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-games

Kao payment method se unese kod sa vaucera (us xbox live gift card, ima na amazonu, offgamersu, itd.), zatim se skine xbox app (zahteva najnoviju verziju windowsa) i to je to. Skinete sta hocete i igrate.

Bitno je i da se iz načina plaćanja na store nalogu pobrišu sve kartice, PayPal nalozi itd.
Znači samo MS balance (odnosno oni dolari sa gift kartice) da stoji kao način plaćanja. Meni je tako prošlo nakon dva dana zezanja :d
 
Da li dodati kredit na račun pre ili u toku aktivacije servisa?

I koliko može, vaučer od 5$ ili mora više...
 
Ja sam dodao pre. Može 5$.
 
Koje 100 igre daju, jel vredi neka uopste?
 
Proslo i meni, uzeli su mi svih pet dolara ali nije ni bitno, vrijedi svakako, a i super da znam kako moze ubuduce. Nisam doduse preko sajta mogao da platim i dalje, mozda bi uzeo samo dolar da sam imao deset dolara gift card, preko app je proslo, ali svih 4.99 dolara uzelo.

Instalira se Forza :)
 
Poslednja izmena:
OK Win namesten na USA, hotmail nalog takodje USA, skinuta i instalirana aplikacija.

Sada jos da kupim kod i probam :D

Nikad cuo za ovaj offgamers sajt ima neko jos neku preporuku gde ima tih kodova ?
 
Kad prođe beta faza za 3-4 meseca koštaće 10$ mesečno, al' opet će da se isplati...
 
OK Win namesten na USA, hotmail nalog takodje USA, skinuta i instalirana aplikacija.

Sada jos da kupim kod i probam :D

Nikad cuo za ovaj offgamers sajt ima neko jos neku preporuku gde ima tih kodova ?

Ja sam uzeo na ebayu, cd keys ih ima ali nije bilo od pet dolara
 
Ja uzeh na g2a.
 
Nazad
Vrh Dno