Šta je novo?

Watch Dogs: Legion

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525


Build the resistance. Recruit anyone. Play as anyone.

Londoners are being oppressed by corrupt opportunists and it’s up to you to build a resistance to give the city back to the people.
With an entire population of potential recruits and the city’s technology at your fingertips, you’ll need to hack, infiltrate, and fight your way to a liberated London.

Out March 6th 2020 on PS4, Xbox One, PC and Stadia


 
Izlazi 29. oktobra:





 
Poslednja izmena:
Gledao sam neke snimke cistog gameplaya, ne odusevljava me cinjenica da ce napucavanje biti u mnogim delovima obavezno. Bas se gubi DNK-a. Deluje kao kombinacija max paynea i gta, manje watch dogsa. Ok, u dvojci smo isto mogli mitraljezom da resavamo neprilike, ali je to bila jedna od opcija, nije bilo obavezno.

Nadam se i da ce poraditi na mapi, da bar nesto moze da se istrazuje i odmori mozak po ne malom gradu, a da to nisu naj*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*niji moguci kvestovi kao u dvojci kad sam slikao grafite i sta ja znam...

Teksture su im tako 2015.
 
Zahtevnost:

WD.png
 

Prilozi

  • WD.jpg
    WD.jpg
    555.9 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena:
Eh, spreman :p samo da ne bude igra sh!t :d
 
Igra bas obecava.
Meno kw WD2 bio dobar, a ovaj je poboljsan u svemu.
Da ne bude previse grinda sa regrutovanjem i bice super.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Odmah da kazem da igra na 2080s radi na 4k sa Ray Tracing na High i DLSS na performance, ali bolje na medium, ne pada ispod 50 bas nikada, a i an 50 je samo tokom voznje u zahtevnim delovima grada i naravno, ne konstantno, sta god da se igra da je vazno, to bude iznad 60, uvek bude iznad 60.

Ko ima HDR monitor ili TV, obavezno HDR da se koristi, izostri teksture i pojaca shine koji DLSS zamulja, igra nerealno dobro izgleda.
Ovo je bas totalni next-gen grafike, i to ne zbog konzola i neceg slicnog, nego prosto nivo iznad svega do sada.
Teksture, refleksije, kisa, svetla, dizajn svega...bas next lvl.

Namerno necu okaciti SS iz igre, jer totalno operisano izgleda na SS iz nekog razloga, to uopste nije reprezentacija pravog izgleda igre, ali isto mozete videti na YT koliko hocete...

Evo benchmarka i podesavanja, stavio sam u Gdrive folder html fajlove, posto forum ne podrzava:
https://drive.google.com/drive/folders/1dXY57mGE-CB1D4ZWTWQ7SPS41KrPkF3e?usp=sharing

Testirao sam i u 1440p, gde po benchmarku pokazuje bolje rezultate, ali u realnosti kada je minimum na 4k, bude isti i na 1440p, jer opada GPU usage cak i do 70%.

I da, ako koristite Ray Tracing, obavezno pre paljenja, reflections stavite na low, krade i do 10% performansi za neprimetan dobitak, bukvalno gluposti poput refleksija na barama unutar refleksija na izlogu...
 
Poslednja izmena:
:D
 
Igra je ok, malo razocaravajuce ono regrutovanje, nebitno da li ces dobiti nesto korisno i gotivno ili neku totalnu glupost kao skill lika, tezina regrutovanja je ista i poprilicno genericka, pa vremenom krene i da smara.
Pucanje je lepo i ima finu fiziku iza sebe, tuca rukama je takodje dobra, ima nekih turnira i tu mi se svidja fizika, a onda mozes one koje pobedis u finalu i da regrutujes.
Iskreno, vise bih voleo da ima par bitnih stalnih likova, nego ovih 100 nebitnih.
Voznja je dobra i takodje ima finu fiziku iza sebe, odusevili su me zvukovi mehanickog menjanja brzina i povlacenja rucne kocnice na nekim retro automobilima poput AM DB5 i RR SW, kao i tako nekih milion sitnica koje te bas obraduju dok igras.
Prica je njanjava, ali je sustina igre da se vi kao ekipa borite protiv tog sistema, pa i ne moze bas da bude story oriented igra...vise je system oriented igra.
Mali pauk je super i jako je zanimljivo igrati njime sto vise se moze.
Svidja mi se sto su objektivi u radaru, ali nema ocrtan put do njih i nemas magicne putokaze do tamo...mada bih voleo da ima barem 5 puta manje fast travel mesta, ovako se manje kreces po prelepo odradjenom Londonu, a vise se teleportujes...pa se gubi immersion i ne steknes pun utisak igre, a tesko da ce neko da iskulira te travel pointe :)
Malo smara sto ne mozes rukama da udaras stvari, kao sto je auto ili bandera, vec odmah predjes na najblizeg coveka ili tuces vazduh ako nema nikoga u blizini...par puta sam slucajno pokrenuo neku tucu.
Malo je manje hakovanja i istrazivanja od drugog dela i ako je mapa 10x kompleksnija, u sustini nema mnogo sta da se nadje i provali...to mi se ne svidja.
Sa toliko detalja i opcija, moglo je tu svasta jos sa strane da se smisli da moze da se radi.
Iskreno, najveci vau u igri je da konstantno ne mogu d aprestanem da se odusevljavam koliko je detaljno sve odradjeno, pored fenomenalne grafike, naravno.

Sve u svemu, igra je dobra, nije vau zanimljiva, kao sto nisu bili ni prethodni delovi, ali mi nijednog trenutka za 10 sati nije bila dosadna...medjutim ima nekih bagova(recimo to sto kada neke opcije promenis, igra da duplo manje fps, pa moras izaci i uci...hdr mi prvi put dao black screen, ali sa ingame cursorom vidljivim i menijem iza upotrebljivim..tako neke stvari koje nisu presudne, ali nisu ni sjajne), tako da bih preporucio da se saceka par update-ova kome se bas ne zuri, a verujem da ce i sledeci driver i update igre sigurno malo i performanse dici, nadam se oko 5% barem.
 
Poslednja izmena:
Igra je ok, malo razocaravajuce ono regrutovanje, nebitno da li ces dobiti nesto korisno i gotivno ili neku totalnu glupost kao skill lika, tezina regrutovanja je ista i poprilicno genericka, pa vremenom krene i da smara.
Pucanje je lepo i ima finu fiziku iza sebe, tuca rukama je takodje dobra, ima nekih turnira i tu mi se svidja fizika, a onda mozes one koje pobedis u finalu i da regrutujes.
Iskreno, vise bih voleo da ima par bitnih stalnih likova, nego ovih 100 nebitnih.
Voznja je dobra i takodje ima finu fiziku iza sebe, odusevili su me zvukovi mehanickog menjanja brzina i povlacenja rucne kocnice na nekim retro automobilima poput AM DB5 i RR SW, kao i tako nekih milion sitnica koje te bas obraduju dok igras.
Prica je njanjava, ali je sustina igre da se vi kao ekipa borite protiv tog sistema, pa i ne moze bas da bude story oriented igra...vise je system oriented igra.
Mali pauk je super i jako je zanimljivo igrati njime sto vise se moze.
Svidja mi se sto su objektivi u radaru, ali nema ocrtan put do njih i nemas magicne putokaze do tamo...mada bih voleo da ima barem 5 puta manje fast travel mesta, ovako se manje kreces po prelepo odradjenom Londonu, a vise se teleportujes...pa se gubi immersion i ne steknes pun utisak igre, a tesko da ce neko da iskulira te travel pointe :)
Malo smara sto ne mozes rukama da udaras stvari, kao sto je auto ili bandera, vec odmah predjes na najblizeg coveka ili tuces vazduh ako nema nikoga u blizini...par puta sam slucajno pokrenuo neku tucu.
Malo je manje hakovanja i istrazivanja od drugog dela i ako je mapa 10x kompleksnija, u sustini nema mnogo sta da se nadje i provali...to mi se ne svidja.
Sa toliko detalja i opcija, moglo je tu svasta jos sa strane da se smisli da moze da se radi.
Iskreno, najveci vau u igri je da konstantno ne mogu d aprestanem da se odusevljavam koliko je detaljno sve odradjeno, pored fenomenalne grafike, naravno.

Sve u svemu, igra je dobra, nije vau zanimljiva, kao sto nisu bili ni prethodni delovi, ali mi nijednog trenutka za 10 sati nije bila dosadna...medjutim ima nekih bagova(recimo to sto kada neke opcije promenis, igra da duplo manje fps, pa moras izaci i uci...hdr mi prvi put dao black screen, ali sa ingame cursorom vidljivim i menijem iza upotrebljivim..tako neke stvari koje nisu presudne, ali nisu ni sjajne), tako da bih preporucio da se saceka par update-ova kome se bas ne zuri, a verujem da ce i sledeci driver i update igre sigurno malo i performanse dici, nadam se oko 5% barem.
Pravi review svaka cast , ne planiram da kupujem ovu igru jer mi se uopste ne svidja ali planiram da je probam par minuta samo zbog te grafike.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ja bih ovo probao samo da vidim kakav je London. Malo da se prosetam. A i video sam na nekom klipu da je tuca zanimljivo uradjena. Skoro sam dvojku instalirao, skinuo save game, promotao se po San Francisku malo i posle 2h delete.
 
Nazad
Vrh Dno