Šta je novo?

AMD Navi RX 5700/5700XT

Meni su generalno svi problemi nestali....Sa drajverima novijim....Presao sam more igara i nikakve resete i gasenja kompa nisam imao...Kao i sinteticki testovi sve je radilo ok....Generalno uvek drzim untervolt gpu jer je hladnija grafa i fps je neznatno veci....Par puta mi se sa zadnja 2 drajvera desilo da mi je pukao drajver pa me bacilo na desktop u dve razlicite igre,ali gasenja,resete i cuda nisam i mao kao pre...Jedino sto ne znam sta moze da napravi bagovanje drajvera i da li to amd i dalje jede ono sto se ne jede....U sintetickim testovima poput Superposition Benchmark graficka mi radi odlicno cak i kad je klokovan gpu na 2150mhz,nadignut power limit na maks i klokovana memorija na 1900mhz..Sa novijim drajverima su se i temperature normalizovale,ali pre dvadesetak dana doziveo sam da mi pukne drajver...To se desilo u momentu kada sam u ac valhali podesavao skalu rezolucije da je malo dignem iznad full hd....Jel se zna provereno koji su drajveri najstabilniji i najbolji.Ja uvek instaliram najnovije.CIm se pojavi,odmah ga instaliram.
 
vidim da je sad SAM dostupan i za seriju 5xxx grafickih....... jel neko probao?
ja jesam malopre, ukljucio u biosu, driveri 21.9.1, enabliralo se automatski.
za sada probao samo Hunt Showdown, 2K reza, sve na high, otislo 10-12fps +, ali i radi mnogooooo stabilnije, nema fps dropova uopste sad.
grafa 5700xt/cpu 5800x
 
vidim da je sad SAM dostupan i za seriju 5xxx grafickih....... jel neko probao?
ja jesam malopre, ukljucio u biosu, driveri 21.9.1, enabliralo se automatski.
za sada probao samo Hunt Showdown, 2K reza, sve na high, otislo 10-12fps +, ali i radi mnogooooo stabilnije, nema fps dropova uopste sad.
grafa 5700xt/cpu 5800x
pardon, driveri 21.10.1
 
vidim da je sad SAM dostupan i za seriju 5xxx grafickih....... jel neko probao?
ja jesam malopre, ukljucio u biosu, driveri 21.9.1, enabliralo se automatski.
za sada probao samo Hunt Showdown, 2K reza, sve na high, otislo 10-12fps +, ali i radi mnogooooo stabilnije, nema fps dropova uopste sad.
grafa 5700xt/cpu 5800x
Dostupan i na seriji 5xx preko modovanih drajvera.
 
Nazad
Vrh Dno