Šta je novo?

GhostWire: Tokyo

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525



A new action-adventure game brought to you by the team at Tango Gameworks.

After strange disappearances hit Tokyo’s population, it’s up to you to uncover the source and purge the city
of a strange, new evil. Armed with your own mysterious spectral abilities, you will face down the occult,
unravel conspiracy theories and experience urban legends like never before.

Don’t fear the unknown. Attack it.
 


Sudeći po gameplay trailer-u bolje da ne uzađe...

Šta je ovo, 1998?
Isprane teksture, trzave animacije, oštećenja okoline ne postoje (npr. na 8:22 kad baci fireball na duha, a kolima ništa).

Jedino mi se uopšteno sviđa ideja i taj japanski trip.
 


Sudeći po gameplay trailer-u bolje da ne uzađe...

Šta je ovo, 1998?
Isprane teksture, trzave animacije, oštećenja okoline ne postoje (npr. na 8:22 kad baci fireball na duha, a kolima ništa).

Jedino mi se uopšteno sviđa ideja i taj japanski trip.

Samo da gameplay bude sto originalniji, muka mi vise od copy paste atmosfere i te price o kvalitetu grafike...
 
Nisam ni znao da imamo temu.
Volim prethodne igre koje je Tango radio, tako da sam planirao da ovo igram kada stigne na gamepass (sto ce se neminovno desiti).

Djavo mi nije dao mira i skinem sinoc piratsku verziju. Prvi utisak je bio katastrofalan. Igra ocekuje da imate instaliran vp9 kodek i ako ga nemate, nista od cutscenes.
Morao sam da izadjem iz igre, instaliram kodek i pokrenem opet.
Odigrao sam prvih sat vremena i posle toga sam obrisao igru, kupio original i nastavio (igra prepoznala settings i piratski save).

Zanimljivo je ovo, bas sam se uzeleo pomerenih japanskih igara.
Gameplay jeste jednolican, ali mi to za sada nije neki problem, posto je okruzenje bas zanimljivo, a i prica je uspela da me zainteresuje.
Igra definitivno ima neki leak, posto ste prinudjeni da povremeno izlazite u dnevni meni kada performanse krenu drasticno da padaju.



 
Ja sam isto krenuo sa piratom jer sam hteo da vidim kako ce da radi na mojoj konfiguraciji, pa uzeo posle kljuc.

Dogurao sam do cetvrtog poglavlja (poslednje u open world delu) i otkljucao celu mapu.
Meni je igra bas legla, okruzenje je super, borba mi je zabavna i kretanje po mapi pogotovo kada se otkljuca glide na 5 sekundi i da moze da se priziva tengu za grappling.

Sto se tice repetitivnosti igra se svakako ispuca negde u trecem poglavnju kada se ostalo svede na isti sablon misija i side questova.
Licno mi i nije smetalo, kao ni otkljucavanje kapija, jer mapa nije prevelika (oko 1km x 1km) pa se uz glide + grap dosta brzo dolazi gde treba.

Kada su u pitanju performanse, zapravo mi zadovoljavajuce i radi. Trenutno sam na 20-ak sati, bilo je par puta stutter da mi je bas smetalo, ali je ostalo bilo podnosljivo. Samo sto koristim SSR zbog Radeon karte i dosta dobro izgledaju u ovoj igri.
I igra takodje podrzava TSR koji je novo UE resenje pa ko nema Nvidia kartu za DLSS, dobro ga je ukljuciti.
Takodje, mislim da bolje izgleda kada se iskljuci Chromatic Aberration jer je previse naglasen.

Igra svakako ima svojih mana, i nece svima bas leci open world, ali ko hoce da obrne malo virtuelni Tokio, odlicno izlgeda. :)
 
Koristim TSR, prva opcija koju sam upalio jer imam matoru graficku. :)
 
Nazad
Vrh Dno