Šta je novo?

p20lite ili xiaomi note 7

Rosuljac

Poštovan
Učlanjen(a)
12.04.2017
Poruke
111
Poena
70
Veoma jednostavno.
Riknuo je mi a1 definitivno upao mi u wc šolju i ode nema mu spasa.

Dakle što hitnije moram da odlučim.
Na kreditnoj kartici imam 31 000 din

Kupovina naravno legalna u našim prodavnicama šverceri me ne interesuju sa njohovom tolet papir garancijom.

Šta je bolje od ova dva moba cena je skoro ista tj zanemarljiva razlika.

p20lite je : 25.990 din.

xiaomi note 7 je : 28.999 RSD

ili Vaš predlog u prodavnici sa garancijom do 30 000 din
 
Note 7 ima bolju kameru, android 9 pie, noviji je kao model
Ali mu je po papirima lošiji ekran i još po nešto

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
b5c3687bdc72369cb14d3e99bd25162b.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako je. Uporedjivao geldao držao u ruci. I definitivno odbacio p20lite iskreno hardwerski ne može da pridje mi mi 8 lite ni remi note 7. Psihički light verzije ne volim i smetalo bi mi podsvesno sve vreme a razlika nije bila velika te uzeh note 7. Prvi utisci prezadovoljan. 2 god garancija i 3000din vaučer koji može da se iskoristi dakle cena 29 000 manje 3000 vaučer 26000 din što je prihvatljivo i sigurno nebih od švercera uzimao sa ko zna odakle šta i garancija naravno ne postoji samo na reč. A i porez plaćamo dravi od koje živimo tako da je izbor uvek prodavnica.
 
Zato sto je bolja izrada, bolji ekran, bolja kamera i generalno kvalitetnije komponente. Doovljno je reci Mi serija :)
 
Koji je proizvodjac panela za tvoj RN7? Ako je zapao Boe, onda verovatno nema razlike.

U Mi 8 Lite stavljaju Boe koji je bolji od Tianme koja je u RN7. Kamera je svakako bolja jer je senzor IMX 363 koji je dosta bolji od Samsung GM1.
 
Poslednja izmena:
Jedino sta priznajem da je bolje na mi 8 lite je metalna lajsna koja je na nr7 plasticna,tanji je, nema izbacenu kameru i ima malo manje okvire oko ekrana. Taj kvalitet ekrana niko ne moze golim okom da primeti.
 
Naravno da moze, zato sam te pitao, koji je panel kod tebe u RN7?
 
Daj druze uozbilji se,niko od oka ne moze da uoci razliku,to su toliko male razlike da je suludo i raspravljati. Kao kad bih sad ja tebi pricao kako se vidi da rn7 ima vecu gustinu piksela. Primetno je.
 
To je kao da kazes da nema razlike izmedju Samsung i Boe amoleda :)

Ocigledno je da ne znas o cemu pricas i da te ne interesuje ni da pogledas koji je panel, ako ne vidis razliku u prikazu boja izmedju RN7 i Mi 8 Lite ili su u oba Boe paneli, ili nisi obratio paznju.
 
Ne interesuje me da se teram oko gluposti sa nekim ko tvrdi takve nebulozne stvari.
Imam prilike svaki dan da drzim oba telefona jedan pored drugog i ne vidi se razlika,cak su na rn7 boje zivlje. A onda dodjes ti i pricas mi da se vidi razlika.
Koliko si dugo imao sanse da oba telefona koristis istovremeno? Ako uopste i jesi
 
Poslednja izmena:
@Alukard
Ivanbass ti govori nešto veoma logično ali ti očigledno ni ne želiš da ga saslusas a kamoli da proveris ono što ti govori.
Ukoliko je u tvom note 7 isti panel kao i u mi8 Lite onda je i logično što ne primećujes razliku. Možda ne umes da proveris pa odgovaras napadom. Jako ružno ponašanje s tvoje strane. Uzgred piše se odoka a ne od oka ;-)
 
Nazad
Vrh Dno