Šta je novo?

FIFA 20

Ja ovako pocinjem

ll.png



3 miliona od danas (bez ijednog pull-a preko 50k). :wave:

8Z2Q0j7.png

Sjajno, ipak ja treba da prodam Azara, Varana, Ramosa, Albu, Ter Stegena i Grizmana, u klubu imam 650 gold non rare za prodaju, za sad prodajem samo unassigned, a najvise sam zaradio od Farlanda Mendija 57k cini mi se, Sane mi je ut.

Danas izlazi icon swap.
 
Poslednja izmena:
Sanjao sam da sam otvorio CM ikonu. Sada cu da se spustim na zemlju kad otvorim packove :D

Dobro, Rashford za 18k otisao, ne mogu da se bunim :D Uzeo Nojera. Sada sam zavrsio sa ovim squadom. Do NG bez trejda, cilj mi je neka ikona na centru, eventualno Grizman. Ne znam sta za RB da ganjam od engleza da bude bolje od Arnolda. Odlican.

https://i.imgur.com/o4zhbVC.png

Uzmi Walkera. Ja ga koristim kako sam poceo igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja uzeo jos jedan elite 3 rank ovog vikenda i to, ako se ne varam, bas kada treba. Mesi bi morao da udje u sledeci totw, SIF Naingolan takodje. Jos samo da me malo posluzi sreca. [emoji3526]

Ove nedelje mora da padne i team upgrade, ali se lomim da li da pravim 5* WF party ili Messi and the gang tim. Nekako sam blizi Nejmaru i druzini jer je u celini jaci napad dok bi sa Mesijem bio primoran da forsiram njega i Butragenja i tako olaksao odbranu protivnicima.

Daleko je cetvrtak, daleko su nagrade. [emoji16]
8b5fafa9705d59077bbea72cecbdadd6.jpg
11177af5394f87039de8f0d4d453d967.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Uzmi Walkera. Ja ga koristim kako sam poceo igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Hvala za preporuku.

Btw zasto uopste postoje plave kartice ? Prosle godine ako pamtim i imali su nekog upgrade-a. Dadoh vise 10k za Alabu ali samo zato sto volim obojene kartice :D
 
@Boyan

Uf, svaka cast, meni izmace gold 3 za jednu pobedu.

Ja bih svakako isao na varijantu B.

Btw skocio ti je transfer profit za oko 1 milion coina pre neki dan - sta si izvukao?
 
Nije pre neki dan nego se verovatno sporo update-uje. Samo mass bid, IF i OTW trade. Najbolji pull mi je bio Semedo dva puta prosle nedelje.

Uzeo sam brdo para na Rufijeu i Dinju, Akunja mi doneo fin profit takodje, ali nista posebno. Mislio sam da ce biti dosta veci. Na rare Brunu Fernandesu uzimao pare tokom dana jer mu varira cena non stop. Pre toga uzimao jako puno na non rare stoperima iz Engleske (Tarkowski najvise). I dalje je mass bid najbolja stvar jer IF trading jeste siguran profit, ali nikad ne znas sta ce izaci sledece nedelje i to moze da te ukopa jako jer vezes coine na nedelju ili dve dana, a moze da ti osakati profit samo tako. Rufije ce se koristiti za potm francuske lige poprilicno, Dinj je mid tier meta bek. Probao sam i da flipujem ikone, ali nisam se bas najbolje snasao. Sta vise jedva da sam preko pozitivne nule.
 
Meni najbolje radi najobicniji mas bid na 650 coina i bin na 800 coina, bednih 110c profita po karti, ali prodam oko 600-700 karti dnevno uz vrlo umereni trading. Ne zavisi ni od kakvih uslova na trzistu, pozeljan multitasking na kompu dok radis nesto drugo produktivno. Dosadno do zla boga, ali nema nikakvog stresa, ne razmisljas o tome da li ce cene da skoce ili padnu... Generalno investitori su pukli ove godine jer su cene u teskom bunaru.
 
Radja u pp, ikona nivo cm/cdm, on Kin i Ramos ce biti pakleni da se prodju. I onda mi dodje Marez RTTF, ali ut. Banka 2 miliona, izvucem i Godina, Oblaka, Bernarda Silvu, ali im je smijesna cijena. Mesi sigurno uzimam, Gigs samo sto nije, bice to odlicna ekipa, sledeci je CR7.
 
Ja ne znam da li da prodajem Mesija, plašim se nekog market crash-a. Još je sad i IF karticu dobio, kakvi su saveti što se toga tiče?

Inače kartica mu je odlična, ja sto i nisam neki dribler, samo uz njegovu agilnost i fantastičnu levu nogu bas uživam

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ovo sto sam odigrao ovog vikenda nikom nikad ne zelim. Ceo Squad Battle i 28 WL utakmica. Gore je od mamurluka sada kada sam stao.

Ja i Online igranje.. Ladno sam Gold 3 u WL-u dobio, neverica. 3-4 meca sam rage quit, nisam hteo da gubim vreme. Squad Battle sam 800 poena ispred Elite 1 eto 2h pre isteka, sumnjam da cu da ostanem u Elite 1 al nmvz.

Sve paketice koje dobijem od danas ukljucujuci ove preorder bonuse, otvaram za NG :)

Rasprodao 200 igraca iz kluba, sve po minimalnoj ceni, skupio za Walkera, Thiaga i uzeo Eriksena. Nisam se pokajao za eriksena bez obzira na njegov low pace. U 47 meceva ima 38 asistencije i 16 gola (sto SB sto WL).

Evo Eriksonove magije (zanemariti muziku, sve i svasta sam proslusao za ovaj dan i po fife :) https://imgur.com/QJbmPY2

I to da uradim prvi put u fudbalskoj igri.

Ovaj Squad ostaje sigurno do NG - https://i.imgur.com/tMnlkVv.png

Uzivanje, sve sam omiljene igrace u ovoj deceniji okupio maltene u jednom squadu :) Chem na granici.
 
Poslednja izmena:
Ja malo odmarao ovaj vikend. WL ne zelim vise ni da pipnem. Ostalo mi da kompletiram jos 2 single player objectiva za drugu ikonu (Roberto Carlos), ali sam ispucao sve SB tekme i nisam hteo da igram bez bodova... Nije bilo nista da se grinda za objective, tako da sam umesto Fife igrao nove igre u gamepassu na Xboxu i Fallen Order na PS4, gledao serije... milina.
 
Zavrsen i is2, Gigs ce brzo, kad se prodaju nedodijeljene karte, a to nece skoro izgleda, evo pet dana se prodaju i nema im kraja, 400k sam ulozio :D

Kina sam koristio i prosle sezone u 1000+ utakmica, tako da tu nema iznenadjenja, vrhunska karta bas, samo mu sut fali, sve ostalo je tu na najvecem nivou. Posto sam izvukao red Naingolana on, Kin i Ramos ce biti taj bedem na sredii, Gigs desetka, Mesi i Ronaldo napad. Ocajno sam poceo ovu wl, sa tri poraza u utakmicama u kojima sam bio mnogo bolji, unistavao me Nojer ovog vikenda, ali na kraju se opet doslo do 20. Imao sam tacno 2.07m, kupio Mesija za 1.7m onda su se tokom vikenda prodavali igraci, uzeo sam Varana i Dembelea, to je jos 250k i sad imam 500k i ko zna jos koliko njih da se proda, u klubu imam jos 700 igraca za prodaju ali tu cekam league sbcove. Bas gazenje na marketu ove sezone. 3.6m za sad transfer profit.
 
Poslednja izmena:
Posle mesec i po dana patnje dobijem prvi kvalitetan pull i to kakav. Iz preorder packa dobijem Mesija! [emoji41]

Lomio sam se da li da uzmem njega ili Nejmara i na kraju ih obojicu imam u timu. Jos uvek ne mogu da se opasuljim.

Dokopao sam se prve divizije i nadam se da cu ostati tu neko vreme s obzirom da je tim sada i vise nego okej. Sledeci na redu je Mbape, zatim Varan i Mendi, pa za kraj Kante i Pogba cime bih zavrsio tim i pojacavao ga samo ikonama kako vreme bude odmicalo.
b1b40c794a61991963a82510573b2a47.jpg
325191d0a2ae0c40f396589d0b1fe817.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Heh video sam jos pre neki dan da ti je first owner, svaka cast. :) Ne mogu da verujem da ti se preorder toliko isplatio.

Ne juris ove objective za kartice? Ti si jedan od retkih koji nije namerno dropovao u nize divizije.

Jel si izvukao Ronalda za ovu nedelju? :D
 
Te sto su dropovali da odrade objektive treba banovati na mjesec dana :D ja sam se radeci objektive oba puta popeo, evo me u drugoj diviziji, mada ove godine slabo bas igram dr, no drugu godinu vec uzimam iskljucivo ut packove od njih i sbcovi me ispadaju dzabe.

Svasta mi je nesto doslo, Obamejang, Firmino, Rasford(nazalost vise nema vrijednost), Alan, pp ocajni ali ne zalim se, banka milion, ulozeno 500k na marketu, ocekujem makar milion povrat.

fut.png


Uzecu baby Krespa umjesto Grizmana za wl.
 
Heh ja malo pojacao odbranu na sredini, probacu nesto sa ovim tenkovima.

uiPuwN2.jpg


Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ispao me base icon pack za tacno 200k, a otvoricu ga ne znam ni sam kad jer je toliko unassigned da je to nenormalno nesto :D

WL petak katastrofa, juce malo bolje, danas odlicno, igraci se bas ponasaju kako treba, trenutno sam na 16-5 i pitanje je ocu li stici da odigram ista vise danas, mozda kasno uvece.

Na kraju sam uzeo mid Rusha i mogu reci da je fantastican napadac, fali mu mozda malo okretnosti ali kad ga spojis za golom nema greske, sve brat salje u mrezu lagano.
 
Poslednja izmena:
Rasprodao sam sve igrace iz prvih 11 i imam 270k. Na koji nacin da dodjem do bar jedno 500k?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam rasprodao i racunar :D Tako da vas pozdravljem sve i zelim svu srecu :) Otvorio sam skupljenih 16 packa, nisam dobio nista bolje od Khedire, tako da ne zalim uopste :) Pozdrav !
 
Dodajte me na Origin Zilijen, jel ima i dalje gift 1000 coinsa na 10 tekmi kao na proslim fifama
 
Prespreman sam docekao bf, gold rare nisam prodavao uopste ove sezone, tek treba da vidim koliko ih imam, sad ce da odu na 1k kapiram, a u klubu imam jedno 800 gold non rare i unassigned ko zna jos koliko, prodalo se ipak juce i danas preko 500 sigurno, lete igraci. Zahvaljujuci njima igram s ovim timom, pritom i Vilja odradjen samo ne moze da se klejmuje :D

fifa.png
 
Poslednja izmena:
Planiram da kupim fifu 20 za pc,pa me zanima kako ide kupovina preko neta(nisam do sada kupovao),vidim da je na cdkeys cena najpovoljnija,da li su pouzdani ili ima neko bolji?
 
Ne, ja uvijek kupujem na cd keys, najbolji su i najpouzdaniji, nikad s njima nijedan problem.
 
Dodajte me na Origin Zilijen, jel ima i dalje gift 1000 coinsa na 10 tekmi kao na proslim fifama
Nema, "izbili" su nam jedno 100k kada su izbacili coin boostove.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ljudi, imate li problema sa lagom?

Ja sam proslu wl propustio, jer sam pretproslu bio u predinfarktnom stanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozz drustvo. Da li da uzmem icon Klose-a 87 ili special Lewandowski 91?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozz drustvo. Da li da uzmem icon Klose-a 87 ili special Lewandowski 91?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Timo Wernera IF, ako ga nemaš. Prenapucana kartica.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno