Šta je novo?

FIFA 20

Meni nije jasno ko kog ovde guzi..

15e sa kartice za Origin Premiere potrosim na Uplay+ jer necu vise da igram ovo.. I onda reko ajde da otvorim packove od SB-a pre uninstalla ovog jutra uz jedan masan dorucak, kad ono iskoci ovaj od 480 000 coinsa i pocnem da se davim.

https://i.imgur.com/6BzTakt.jpg

Nemam reci.

Iako sam pravio PL squad ovo cu odmah sell, mislim da je apsurdno bilo sta drugo raditi lol. Samo imam jos 7 dana accessa, sam sam sebe nokautirao.
 
Sto se mucis?
Ako ti se ne igra, ne odgovara ti (kao meni), lepo obrises i gotovo.
Kolicina vremena, koju EA zahteva, da bi napredovao u fifi je nenormalna. Znam iz licnog iskustva.
Prosle sam igrao do zime, ove samo probao, i savrseno mi odgovara, sto je ne igram.
Pre sam morao, svakoga dana, da visim na marketu, da igram rivals meceve zbog WL.
Onda dodje vikend, nisi tu jedan dan, zbog nekih obaveza, i vec si u problemu. Ostane ti nedelja, i moras sto vise meceva da odigras...
Tako upadnes u taj zacarani krug, a meni sve to, sa 37 godina, i porodicom, apsolutno ne odgovara.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ma ja vise igram iz neke zabave i zadovoljstva, WL sam igrao pre 2 godine jednom i to je to, ne zanima me. Odgovara mi SB sto mogu kad hocu da odigram i ne moram da se opterecujem vikendom, a sa fitness timom koji nije ni 20k igram FUT samo zbog Rank 2 ili Rank 1 da otvori i klinka neke paketice jer joj zanimljivo. Znam ja kada i kako da stanem, ove godine i nisam kupio fifu bas iz tog razloga, ali me ubijalo u pojam kako je AI odradjen i kako nema apsolutne logike u nekim momentima (znaci ne onaj hejt sa kick off golovima i sl, vec apsolutne nebuloze). Ali eto, za 15e mesecno ja nisam ni planirao duze od NG da igram pre izlaska, mozda produzim po planu jer cu da izbegnem nervozu oko lakih izgubljenih meceva kad imam 500k u dzepu mimo plana. Pravo da ti kazem i nemam neku zelju da "napredujem", za ove 4 godine koliko igram FIFU uvek me mrzelo da otvorim YT i pogledam sve driblinge, jednostavno idem na svoju ruku, casual, tek tolko da skupljam rewardse.

Odigrao prvi online mec sa njim sa squadom koji inace koristim za SB jer me to najvise zanima i sad ne znam dal da ga prodajem.

G4KoQxQ.png


Hoce li cena njemu ici na dole ? Nisam do sad imao igraca preko 200k u squadu za ove 3,4 godine, najskuplji mi je bio Mbappe u 18-ici ja mislim ali oko NG kad sam odmah i batalio igranje.
 
Poslednja izmena:
Kako sam je uzeo, danas uplatio, odigrao par DR, vec je na oglasu. [emoji57]Sta su oni mili Bože uradili sa fizikom lopte[emoji849] Skakuće kao po kamenju. Demo i full verzija različite igre. E sada, da li je razlog PES, jeste sigurno. Posle one lepote od grafike, terena, fizike, animacija, poteza i neizvesnosti...jednostavno Fifa mi je presmesna u odnosu na Pes u ovom trenutku. Svaka cast za FUT i trgovinu i paketice, nece mi nedostajati jer nisam nikada ni imao srece u tome, ostalo je sve bas sve na strani PESa. Kao sto rece Stankovic, Fifa mi jede vreme i dane koje nemam. Postajem rob igre, ne igram nijednu drugu igru zbog nje. Vikend bukvalno odvojen od zene. Pes je druga prica, igram kada zelim i kako zelim i bas, bas uzivam. Coop u MCu je savrsen. 3 na 3 nesto fenomenalno. U svakom slucaju zelim vam puno srece u otvaranju paketica i puno pobeda. [emoji4]Ja je danas okacio na prodaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ih, ja taman video tvoj user na transfer listi i obradovah se.

Ne znam, jeste frustrirajuce, ali je "zabava" za celu godinu, stalno nesto juris i iscekujes. Kako ce PES da se drzi kada vec imas najjaci tim?

Uzivam i ja u svim drugim igrama gde nema tenzije, ali nema tu strasti a nerviranje nas ipak okupira i drzi uz igru, koliko god bilo nezdravo i toksicno... to je takav hobi, kao i navijanje, ne moze bez nerviranja, ali se stvori neka adrenalinska zavisnost, ili neki drugi oblik ludila koje ne bih menjao ni za sta. :)

Na kraju skontas, najgore je biti indefeferentan, strast je najbitnija. U 99% drugih igara potpuno mi je svejedno, koliko god bile dobre i lepe, mogu da poginem sto puta i znam da mi od toga nista ne zavisi, nema pravog izazova.
 
Poslednja izmena:
Prodao sam De Bruyna a uradio Lewandowskog SBC jer mi je zelja bundes tim, nisam imao srece sa packovima, i kupio Reusa za 305k. Tako da sada u najgoru ruku za 2 nedelje moci cu da uglavim tu Coutinja, Wernera i Gnabria pa da radim na defanzivi. Dok ovaj PL tim za sada u low diviziji gde jesam sluzi poprilicno lepo.
 
E kad si vec Lewandovskog pomenuo, kakav je? Ja imam Bundes tim, Werner i Perišić su mi u napadu pa sam razmišljao da Perisica zamenim sa običnim ili potm Lewandovskim. Oko 100k je na ps4 obična kartica, a potm bih možda izbegao jer je untradeable

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja sam uzeo bas Untradable varijantu jer znam kakav sam retard i kako volim da rasprodam nesto zarad neceg drugog pa se posle kajem. Da mogu i Reusa bih switch za untradable :)

Meni je ok generalno, Target uz dobre CAM-ove, ja bar gotivim 4-2-3-1 formaciju iz tog razloga gde mogu da ga koristim kako valja a ne sa krilima. A i ja ga ubacujem trenutno sa klupe tako da i chem nije kakav treba da bude kontam. Za 100k apsolutni buy ako je bundes tim u pitanju. Ja se nadam da cu uspeti da zavrsim sezonu (godinu) sa Grizmanom i jednom ikonom uz Lewandowskim. Mene je izasao 200k, ali opet ja volim i da bude obojen squad, tako da ono :)

Prosle godine sam imao squad sa Grizmanom, Lacazete-om i Nakate-om, kada sam probao Harry Kane-a nisam mogao sa njim zbog pace-a, ipak je target striker, medjutim nakon par nedelja poceo sam da gotivim taj stil igre, otud i zelja za Lewandowskim, a igrao sam ga tek u 18-ici sa bundes squadom, kontam da ni tada nisam znao da ga koristim nego sam igrao 4-3-1-2 sa Wernerom u tandemu.
 
Poslednja izmena:
Ih, ja taman video tvoj user na transfer listi i obradovah se.

Ne znam, jeste frustrirajuce, ali je "zabava" za celu godinu, stalno nesto juris i iscekujes. Kako ce PES da se drzi kada vec imas najjaci tim?

Uzivam i ja u svim drugim igrama gde nema tenzije, ali nema tu strasti a nerviranje nas ipak okupira i drzi uz igru, koliko god bilo nezdravo i toksicno... to je takav hobi, kao i navijanje, ne moze bez nerviranja, ali se stvori neka adrenalinska zavisnost, ili neki drugi oblik ludila koje ne bih menjao ni za sta. :)

Na kraju skontas, najgore je biti indefeferentan, strast je najbitnija. U 99% drugih igara potpuno mi je svejedno, koliko god bile dobre i lepe, mogu da poginem sto puta i znam da mi od toga nista ne zavisi, nema pravog izazova.

Ima, ima tu jos dosta toga. Tek trebaju legende da se pojave, razna takmicenja, nagrade, turniri...Sve je top. Dosta je to napredovalo. I sto je najbitnije gameplay i izgled, animacije, fizika...[emoji119]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ništa dacu onda šansu običnoj kartici, pa ima još 15tak dana vremena ako me oduševi uradicu i POTM. Hvala na informacijama.
Od mene svaka preporuka za Perisica, prosto kida igrač. Čak i kao LM ili LW je dobar, a od kad sam ga koristio na ST samo zatrpava golovima [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ništa dacu onda šansu običnoj kartici, pa ima još 15tak dana vremena ako me oduševi uradicu i POTM. Hvala na informacijama.
Od mene svaka preporuka za Perisica, prosto kida igrač. Čak i kao LM ili LW je dobar, a od kad sam ga koristio na ST samo zatrpava golovima [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk

Perisica i Gnabry-ja planiram prvo, pa cu posle kad skupim ja mislim oko 80k da uzmem Coutinja da ga koristim na CAM uz Reusa i videcu koji jos CAM, kontam Wernera mozda stavim. Pa onda da ganjam Nojera i defanzivu.
 
Evo mog squada, kad počne meč promenim na 4-1-2-1-2 narrow sa Perišićem u napadu. Kai Haverc je odličan kao cam, oko 30k je sad čini mi se.
1720b21dd61a05f0e1ff7e02c579ef8a.jpg


Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ovo je moj tim za narednu wl.

Do petka cu uspeti da istrgujem za Roussilona i to je to.

Ingame formaciju menjam izmedju 4-2-3-1 i 4-1-2-1-2 narrow.

file.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam mogao da igram 4-3-3 ali u ovoj Fifi to mi je ubjedljivo najbolja formacija, dva DM, CM koji se ponasa i kao CAM uz dva brzanca po stranama i Bejla u sredini, za sad dobitna kombinacija, nisam izgubio online utakmicu ne pamtim
 
Koju varijantu 4-3-3? Osnovnu ili neku od ostale 4?
 
Poslednja izmena:
Ova (3)

A1896-18b-696x346.jpg


Odbrana mi je beton u ovoj formaciji, napad pati ali za kontre je idealna, 4-1-2-1-2 narrow naravno mi je isto top, ali s ovom bolje kontrolisem odbranu. 4-2-2-2 je jako potentna za napad, ali pati sredina, samim tim i branjenje.
 
Hajde da probam bas. Ja i sa 4-2-2-2 drzim dva CDM pozadi (stay back while attacking), tako da mogu lepo da se branim, ali mi opet fale napadi. Jedino kontra pomaze.

Probacu, pa se javljam.
 
Savet mi treba, odmah na market ili ima potencijal da skoči cena? Sad je oko 130k
933481a2aa060ee497134deba8d82556.jpg


Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja cim instalirao FIFU, dobio Modrica 90 GOLD, nije specijal. Nemam pojma sta da radim sa njim. Za sada mu pocetna 140k :/ A sto se tice gameplay-a, igraci su mi nekako sada glupi u odbrani i ne trce dok ja ne prebacim na nekoga i potrcim, a igru u napadu isto znaju lose da prate, a i spora mi nekako fifa 20 naspram 19 :D
 
Ja prodao mahreza, i ovako se skupilo coinsa pa sam uzeo reusa i stavio ga na st [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja prodao mahreza, i ovako se skupilo coinsa pa sam uzeo reusa i stavio ga na st [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk

Reus mi je vrh, iako je bolji od Lewandowskog, drzim ga na CAM-u samo zato jer volim Lewija, al zato je i takva cena *mjau**mjau**mjau*.
 
Ja ga stavio u paru sa Lewandovskim, tako da je Werner ispao iz squada. Videćemo kako će wl da prodje

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
https://www.futhead.com/20/squads/100921/ (nakon starta)

Samo se jos dvoumim izmedju Perisica i Coutinja, nije da mi nedostaje pace na CM pa da moram da zaobidjem Coutinha.

Jos nisam igrao ovu formaciju ove godine, uglavnom sam igrao 433(4) i 4-3-2-1 (narrow) sa 3 CAM-a. Ne znam, sta je sada onako "najaktuelnije" u WL ili boljim divizijama ?
 
Poslednja izmena:
Ja bez ikakvih pullova za sad ali uzimaju se coini nenormalno sad vec na marketu, preko 1.2 miliona vec generisano, uzeo jutros Suareza
 
Dosta igranja za danas :D
Izvinjavam se zbog kvaliteta, tako mi je bilo najlakse. Inace squad battles, world class, jurim ove tokene za ikone.

[video]https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FFWeQtJo9kmc%3Ffbc lid%3DIwAR2j1yaFXQnWZJMxPhbTZ6tYOQBqi5WVFpUQ82jAEt Dy7_Ie76w1s1JhGD0&h=AT11mhcDO-thQ3Ysc_b2eq27R1NwamGJ2-l0A-IcyKshPMdrDdaehgIZOSbxw3eSyc9wQ_SaWaBf2rLkRxILTBG_ 9W01QCrR3l3drw1_cIGd7EvaMM7xKLvVIH700G94bjJELw[/video]
 
Nazad
Vrh Dno