Šta je novo?

FIFA 20

Da li je neko uzimao EA pretplatu za PS4 i da li moze da se koristi na dva naloga?
 
Uzeo sam i Fekira, imam 40k u steku, mogu da uzmem Areolu i Militaa ali ako uspijem da dodjem do 100k bolje bi bilo onda da uzmem neko jace ime prije izlaska, Suarez je prilicno povoljan sad, a mislim da ce ici do 300-350k, jer cim izadje standardna verzija u petak cijene idu gore, ne znam samo sto se tice Militaa sta ce biti, ipak je 81 rated. S njim mozda necu rizikovati, bolje da uzmem onda Umtitija tu su sigurni coini.

Stigao kod sa cd keysa, moze preload, igra instalirana jos da je puste u petak i to je to.
 
Poslednja izmena:
He, he. Fifa 20. Novi game play, fizika, dinamika, slaba odbranai ostale tlapnje. Startujem slučajno squad battle meč i izađem iz sobe. Vratim se posle 5 min vidim igra ide rezultat 0:0. [emoji41]

Послато са SM-N910C помоћу Тапатока
 
Ja počeo na ps4 prvi put sad, neverovatno koliko više igrača, transfera i svega ima.
Nego i dalje preko web appa ne mogu ništa na transfer marketu. Šta trebam da uradim da bih otključano, odigrao sam 10-15 utakmica na konzoli do sad..

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
10 puta vise transfera, bukvalno. 300-400k na PC-u dok su milioni u pitanju na PS4, *mjau**mjau**mjau*a to se zna.

Dobio danas Rodri-a, 85 CDM PL.

Ima li uopste ovde PC igraca ove sezone ? Ja cu nakon izlaska PS5 definitivno da prodam PC i da se drzim konzole.
 
Za mene je iznenađenje tolika razlika, nisam znao da je tako uopšte.

Inače evo moj psn pa nek me doda ko hoće phoenix_srb92

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Igrate, igrate. [emoji108][emoji123][emoji4]Ove godine bez mene, kao sto rekoh. Mnogo vremena provedeno/baceno uz Fifu. Nikakve nagrade, nista. Vratio se Pesu i nekako uzivam tamo. U MyClubu imam ekipu kakvu ukupno nisam imao za dve godine na Fifi.
7e3361df44d2976dadc4cf7116a256ef.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je za verovati ovoj listi - https://www.futbin.com/squad-battles/points , ispascu iz Elite 1 za 1-2k poena do veceras :( Kako sam igrao malo sigurnije na nizim tezinama, dobro je i ovo. Mada sa druge strane nadalje ce ici jos lakse. I onda opet upadam u onaj loop svake nedelje kada ocekujem paketice iz Elite 1 i dobijem prc :D

^ Svaka cast za PES, ja cekam FM20 pa cu da se naigram, kontam da necu da uplacujem dalje Premier.
 
Danas mi je stigao CD od fife 20, odigrah 6 utakmica, pa da podijelim svoje impresije :)
Posto igram samo Division, nemam vremena za fut ili bilo sta drugo...
Gameplay je promijenjen, koliko toliko, prvo sto se primjeti je da odbrana ne moze lagano kao na prosloj da stigne napadaca...teze se daje gol iz centarsuteva. Najveca promjena po meni je Jockey, mnogo je brzi i nekako je lakse igrat u odbrani, realnije je. Jos da se provale nove kontrole...
Sportski pozdrav
 
Uh ja imam užasan input lag na ps4, bukvalno moram unapred da stiskam komande kad igram ut online [emoji2357]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Da l' svaki dan u ovo vreme serveri za PS4 postanu djubre...
 
Tema je zvanicno mrtva. Prosle godine je bilo mnogo vece interesovanje... @Boyan ti igras?

Ja ne mogu da igram do subote jer sam jos na moru, malo samo piskaram na EA forumu i bidujem, ali bas je mucenje, nikada u poslednjih par godina nije bilo ovako tesko, margine za profit su neuobicajeno bedne za ovo doba godine.

Toliko sam se smorio da jos nisam ni kupio Fifu :D

@zokifrcs haha kakav tim, fale ti samo Ronaldo i Mesi, plus su im nagruvali ocene kao da su TOTS igraci, koji je onda motiv da igras dalje? Meni je iskreno najdrazi ovaj pocetak u Fifi dok ne krene ludovanje karticama. Kakav je My Club u odnosu na FUT?
 
Poslednja izmena:
To su tzv. Feuatered players u Fifi tzv. TOTW. Imao sam sreće da ih izvučem. To su ove ljubičaste kartice. Zbog toga sam pisao, koliko sreće da baš njih dobijem. Inače nisu njima tako visoke ocene. Osnovne su dosta niže, ove Fjuč. su više, ali treningom i dobrim igrama se povećavaju i napreduju do određenog nivoa. To je otprilke slično i pandan Fifinim karticama, (Hunter, Sharow...) MyClub je dosta napredovao u odnosu na pre 3 godine kada sam ga poslednji put igrao. Ima dosta zanimljivih stvari i Matchday mod koji je super. Aktuelni derbi ili dva budu cele nedelje aktuelni. Ima i vikend rangiranje, gde se nagrade kao i u Fifi dobijaju četvrtkom. Zanimljivi su ti mečevi gde pobedom oduzimaš pola bodova svom protivniku i to se rangira. Od poena imaš GP poene i coinse koji se zaradjuju, osvajaju i kupuju i sa njima se dovode ti fjuč igrači. Ima i BOX draft gde bude 300 igrača i zavisi kakve si sreće kada ih zavrtiš. Ima klasično izvačenje igrača, uskoro izlaze i ti specijalni agenti za legende. Ranked mečevi, onlaj takmičenja i sada će krenuti turniri, koji npr. mnogo fale FUT-u. Uskoro kreću i legende i tu se nadam dobitku mog najboljeg napadača ikada ”Batistute”. Meni je sve za sada savršeno jer me igra ni na šta ne tera i ne prisiljava da što više igram. Velika mi je promena i to pozitivna. I gameplay, grafika, fizika igrača, lopte, mehanika, tereni, mreže, osvetljenje i raznovrsnost su fantastični u ovom PESu. Mnogo je dobra fora sa dinamik vremenom u onlajnu. Sunce, oblaci kiša, sneg. I totalno se promeni fizika lopte. Protivnik se konačno nalazi vrlo brzo.
Ovo je napisano zbrda zdola, ali je zaista dosta dobro. Prezadovoljan sam u svakom slučaju, za sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To su tzv. Feuatered players u Fifi tzv. TOTW. Imao sam sreće da ih izvučem. To su ove ljubičaste kartice. Zbog toga sam pisao, koliko sreće da baš njih dobijem. Inače nisu njima tako visoke ocene. Osnovne su dosta niže, ove Fjuč. su više, ali treningom i dobrim igrama se povećavaju i napreduju do određenog nivoa. To je otprilke slično i pandan Fifinim karticama, (Hunter, Sharow...) MyClub je dosta napredovao u odnosu na pre 3 godine kada sam ga poslednji put igrao. Ima dosta zanimljivih stvari i Matchday mod koji je super. Aktuelni derbi ili dva budu cele nedelje aktuelni. Ima i vikend rangiranje, gde se nagrade kao i u Fifi dobijaju četvrtkom. Zanimljivi su ti mečevi gde pobedom oduzimaš pola bodova svom protivniku i to se rangira. Od poena imaš GP poene i coinse koji se zaradjuju, osvajaju i kupuju i sa njima se dovode ti fjuč igrači. Ima i BOX draft gde bude 300 igrača i zavisi kakve si sreće kada ih zavrtiš. Ima klasično izvačenje igrača, uskoro izlaze i ti specijalni agenti za legende. Ranked mečevi, onlaj takmičenja i sada će krenuti turniri, koji npr. mnogo fale FUT-u. Uskoro kreću i legende i tu se nadam dobitku mog najboljeg napadača ikada ”Batistute”. Meni je sve za sada savršeno jer me igra ni na šta ne tera i ne prisiljava da što više igram. Velika mi je promena i to pozitivna. I gameplay, grafika, fizika igrača, lopte, mehanika, tereni, mreže, osvetljenje i raznovrsnost su fantastični u ovom PESu. Mnogo je dobra fora sa dinamik vremenom u onlajnu. Sunce, oblaci kiša, sneg. I totalno se promeni fizika lopte. Protivnik se konačno nalazi vrlo brzo.
Ovo je napisano zbrda zdola, ali je zaista dosta dobro. Prezadovoljan sam u svakom slučaju, za sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajde na temi za PES napisi neki savet za igranje. Ja poceo my club juce.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hocu, ili u toku veceri ili sutra pre podne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas mrtva tema.

Ovim kuburim trenutno - https://www.futbin.com/20/squad/8942215

Ja kad uradim filter za LW ili RB u PL bukvalno nema nista ispod 60k. Jel tako bilo i u FIFI19 ? Mislim Aurier je 79 valjda, tek njegova special kartica lici na nesto. Ovaj Saint je low rated ali njegovi statsi nadoknade. Pukki-a ne mogu zbog imena da gledam na duze staze, bas se forsiram da igram a toliko mi je sve obecavalo.
 
Za LW preporuka u odnosu na Pulisica mozda Fraiser, na RB koristim Van Annaholta.

Trenutni tim:
Capture.JPG
 
Na LW Filipe Anderson. Neprevaziđen je. Košta malo više oko 40k ali vredi svaki coin.

Ovo su moji
4ed809ee7500043512d20171f4bce25c.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ovo sto su napravili u offline modovima sa AI-om je cisto vredjanje inteligencije i podjbavanje fizike. Ja sam zavrsio sa ovim, ovde ne pomaze ni Messi ni Ronaldo, a bogami ni ikone. Jeste svidjala mi se fizika ali ovo je iz krajnost u krajnost. U inat sebi i mom dzepu cu da pazarim danas PES pa cu da ga zavolim makar na silu.
 
Tema je zvanicno mrtva. Prosle godine je bilo mnogo vece interesovanje... @Boyan ti igras?

Ja ne mogu da igram do subote jer sam jos na moru, malo samo piskaram na EA forumu i bidujem, ali bas je mucenje, nikada u poslednjih par godina nije bilo ovako tesko, margine za profit su neuobicajeno bedne za ovo doba godine.

Toliko sam se smorio da jos nisam ni kupio Fifu :D

@zokifrcs haha kakav tim, fale ti samo Ronaldo i Mesi, plus su im nagruvali ocene kao da su TOTS igraci, koji je onda motiv da igras dalje? Meni je iskreno najdrazi ovaj pocetak u Fifi dok ne krene ludovanje karticama. Kakav je My Club u odnosu na FUT?

Igram, igram. Fifa je moj jedini porok. :D

Trejdovanje je relativno isto kao i prosle godine. Vise flipujem nego sto snajpujem, ali generalno nemam bas puno vremena, pa bas bas slabo trejdujem.

Vise mi se svidja ova fifa nego prethodna iz nekoliko razloga. Ne mozes spamovati onaj skill move koji radi Iniesta, nema vise onog finesse suta sa centra koji ubija pauka i sut na prvu iz kosmosa i, mozda i najbitnije, moras sam igrati odbranu.

Jos nemam dovoljno sati u igri za neki jaci utisak, za sada to je to. Videcemo kako cu proci u WL. :)
 
Mislio sam preci na PES i sada seo da potrosim coinse na fifa web app i da radim sbc.

Kad ono
7a91730b680fbd003c259ec30e45519d.jpg


Ostajem na fifi definitivno,samo da je jos kupim :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
E ovako, igra ima brdo tehnickih problema, konstantno pucanje, izbacivanje u windows prvih par dana, cak kad se pritisne play nekad ne pokrece igru i nevjerovatno je da im se te stvari desavaju, na fifa forumu u tehnickom dijelu nikad vise problema ali gameplay je mnogo bolji nego prosle godine, makar sto se tice manuelnom branjenja ali postoji problem ogroman sto se ta ista odbrana lose ponasa u nekim trenucima, igraci se samo sklone. Brzina igra nikad vecu ulogu i to nikako nije dobro jer svaki igrac sa 90+ brzinom bez problema bjezi sporijim igracima i sa loptom u nogama.

DR su mnogo random, mislim na ponasanje igraca, u jednoj utakmici lete, u drugoj ne mogu da se pomjere, ali dobro to je Fifa. Ovo sto sam do sad odigrao u WL izgleda nikad bolje, isti su uslovi i za mene i za protivnika za sad, a sto se tice SB on je laganica i dalje, ja vec imam 50k i da odigram makar 20 utakmica, koje naravno necu igrati ali elite 1 je tu bez problema, samo da vidimo oce li granica biti na pcu kao prosle godine 65k ili manja, prosle nedelje je bila na nesto malo preko 50k, a imao sam 55k odigravsi 30ak utakmica, tu ne vidim promjenu sto se world class i legendary tezine tice u odnosu na prosle sezone, s tim sto je jako dosadno ali neophodno za ovaj pocetak.

Trejdovanje ide, vec sam generisao oko 800k, naravno ulozeno je u ekipu ali itekako ide, ppsto nema UCL upgradea bice to nesto sporije nego prosle sezone. Ko ima coine neka ulozi u 88-89 karte koje su sad jeftine i u jeftine TOTW karte, vjerujem da ce icon sbcovi krenuti od sledece nedelje.
 
^ To za play/izbacivanje ti je sa windows updejtom neki problem, ja nisam imao ni jednog jedinog tehnickog problema ali windows update je iskljucen jos od Novembra 2019-e kada sam skinuo i poslednje AMD drajvere, tako da tehnikalije su bazirane na drugom softveru, a ne same FIFE.
 
Prva WL gold 2 uz 5 utakmica da se odigra, elite 1 nikad nije bilo lakse uzeti u SB, i'll take that
 
Ko ima coine neka ulozi u 88-89 karte koje su sad jeftine i u jeftine TOTW karte, vjerujem da ce icon sbcovi krenuti od sledece nedelje.

Nece biti icon SBC-jeva ove godine. Takodje prica se da nece biti ni league SBC-jeva... EA je postao bas pohlepan.
 
[emoji4]
cef45fed9518ac1ba1c1a2c4316d5b07.jpg

[emoji849]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda...[emoji7][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako budes hteo prodati,javi se :) :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno