Šta je novo?

FIFA 20

Gameplay je smeće, a to je najbitnije.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Gameplay je smeće, a to je najbitnije.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Ne primećujem neke veće probleme u odnosu na 19icu. Igrao sam 4-5 meča do sada, možda nisam zapazio ali bas me zanima sta je to što konkretno smeta?

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Fut i online gameplay i nameštanje AI na jednu stranu.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ne primećujem neke veće probleme u odnosu na 19icu. Igrao sam 4-5 meča do sada, možda nisam zapazio ali bas me zanima sta je to što konkretno smeta?

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk

Zasitili se neki verovatno. Generalno ove godine su se i potrudili oko nekih stvari za razliku od prosle kad je ovde sve cvetalo do nove godine :D
 
Zasitili se neki verovatno. Generalno ove godine su se i potrudili oko nekih stvari za razliku od prosle kad je ovde sve cvetalo do nove godine :D
Verujem da je to u pitanju. Ja čekam full release, malo sam se danas ogrebo kod burazera da probam early access.
Ne znam, mene drži euforija i bas jedva čekam release

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Nije stvar u zasicenju, nego sto nisu promenili, on sto treba da se menja.
Poluvreme, 11:2 u sutevima, za mene, rezultat 0:2.
Kraj , sutevi 14:15, rezultat 2:2.
Jel ovde ima logike, nema.
Kao i uvek, navlaci se na jednu stranu.
Od stative, lopta se odbija, pa opet u stativu.
Takvih primera, ima koliko hoces.
Usporili su igru, lopta se bolja ponasa, to je ok, ali ono sto je meni smetalo, to nije promenjeno.
 
Nije stvar u zasicenju, nego sto nisu promenili, on sto treba da se menja.
Poluvreme, 11:2 u sutevima, za mene, rezultat 0:2.
Kraj , sutevi 14:15, rezultat 2:2.
Jel ovde ima logike, nema.
Kao i uvek, navlaci se na jednu stranu.
Od stative, lopta se odbija, pa opet u stativu.
Takvih primera, ima koliko hoces.
Usporili su igru, lopta se bolja ponasa, to je ok, ali ono sto je meni smetalo, to nije promenjeno.
U svakoj Fifi je tako, a igram je od Fife 95. Ili je bolji AI ili je bolji protivnik koji ima duplo lošiji tim u FUTu. To je samo da bi se ljudi navukli. Džaba što si bolji i u igri i što imaš bolji tim. Ako ti algoritam nije naklonjen džaba.

Šti se GP tiče, dista je bolji nego prošle godine, barem po meni.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pocetak igre je uvek uzivanje, dok se ljudi ne naviknu i ne provale exploite. Igra se sa losim timovima a raduje me da 500k+ timovi nisu tako OP na terenu, makar u ovoj fazi igre.

99 pace uz pomoc hemije ce nas urnisati u WL. Pace je 1:1 sa i bez lopte tako da cemo imati sumanuto trcanje pored aut linije a manje spamovanja skilova kao prosle godine. 99 pace igrac, kakve god da su druge statistike, najbolja je kartica u igri. Jedino resenje je da se kupi najbrzi cb par i fullbekovi, na sve iskljucivo shadow, i da se pomolimo. Srecom, centarsutevi i glava su oslabljeni.

Odbrana nije bas manuelna. Malo su oslabili AI blokiranje ali ono najbitnije, standing tackle, nije poboljsan.

Ja sa ovim pocinjem, ali necu moci da igram od izlaska pune igre do 4. oktobra, idem u prokletu Grcku :( Ostalo mi jos nesto jace od 2h triala.

203Rn5D.png
 
Ja sam za sada ovo sklepao
3bff1872138955a7da1d52d13c6ffc9a.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mnogo sporo ide trejdovanje, cijene su bas niske, no juce sam imao 7k, danas 20, sve sam potrosio i kupio 60 igraca, valjda dodjem do 30k danas. Kad bih imao 100k na pocetku lagano bi onda islo.
 
Evo i mojih startnih 11.

Jos nisam probao full verziju.

Ceka se petak i 10h.

312e9217a77f3cc8020398a74f46683e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Htedoh i ja sa holandjanima ovog jutra, nisam uspeo ni Elite 2 u SB *mjau**mjau**mjau* a odigrao sam sve utakmice, dosta failova jer sam bio pohlepan na velikoj tezini, ali svakako 15k coinsa i Malen koji je otisao za 20k odmah. Kontam da cu sada da osposobim malo ovaj PL tim pa onda da napravim neki fitness i da pocnem grind za nedeljnih 100k coinsa po mojoj "matematici" kao i prosle godine.
 
Jel ima nekih informacija oko OP formacija? Vidim većina vas fura 41212 sa cm-ovima pa reko jel slučajnost ili? Ja prošle godine igrao 41212 sa krilima pa sam planirao i sad sa istom da započnem

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Vidjecemo ali kao i uvijek vjerovatno 4-2-3-1, 4-2-2-2 i 4-1-2-1-2 narrow
 
Tek sam sada skontao sta su izbacili iz fife. U ovakvom slucaju tesko da cu da igram posle mesec dana.

Nema ni Offline Sezona za Div1 grind i 7.5k coinsa nakon 5 pobeda koje su jos i bile relativno zabavne. Ovako po mom ukusu samo SB znaci ostaje.
 
Priča da je naš fudbalski savez kriv što ih nema.

Послато са SM-N910C помоћу Тапатока
Ma mi smo slepci. Sećam se kad je Partizan pre neku godinu tražio Konamiju 50k eura da budu u Pes. Umesto da budemo srećni što hoće da nas ubace u igru, mi glumimo nešto, kao da smo mnogo bitni.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da li ce odmah krenuti sa WL ili ce je aktivirati posle odredjenog vremena?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je to, bice mozda nekih promjena ali svakako dovoljno dobro za day 1

fut20.png


Sad samo trejdovanje dok mi cd keys ne posalje key :D
 
Poslednja izmena:
Mozda jedno glupo pitanje. Negde sam video da ljudi koji su preorderovali pre 5. avgusta dobijaju OTW igrace na dan izlaska, zna li mozda neko nesto o tome?
 
Da, mislim da se dobija jedna random OTW kartica... bila je reklama u Fifi 19 svojevremeno. Ali uz 2-3 OTW kartice, prosle sezone zbog velikog broja promocija i SBC-ova, i lose selekcije OTW kartica, bile su bezveze pa me u principu i ne interesuju previse.
 
Jutros od 7 h stigla Ultimate. Utisci? Nema neke razlike od demo verzije. Nekako tromo i sporo. Igrači slabije reaguju na komande. Teže snalaženje u menijima. Uzeo Špance. Videćemo.
423dd937f40af2e6c50539ed23158cf7.jpg


Послато са SM-N910C помоћу Тапатока
 
Ja sam bio protiv online, medjutim dadoh joj sansu. Za ovaj casual nivo na kom ja igram, nadam se da nece da promene odbranu :D Iskljucivo na pace sam primio par gola, 3-1 skor za Placement. U napadu mogu i sa sporim italijanima i sutevima lako do pobede jer vecina ne ume odbranu jos. Ako nista drugo igracu se lepo u low diviziji a nedeljne nagrade ce da idu vise no solidno.

Ovaj draft token sam iskoristio offline na Ultimate tezini da se poigram malo kvalitetnije. Ovako generalno osim tog slow-motiona zbog matchmakinga, meni deluje bolje no FIFA19.
 
Tek sam sada skontao sta su izbacili iz fife. U ovakvom slucaju tesko da cu da igram posle mesec dana.

Nema ni Offline Sezona za Div1 grind i 7.5k coinsa nakon 5 pobeda koje su jos i bile relativno zabavne. Ovako po mom ukusu samo SB znaci ostaje.

Na koje 5 pobede mislis, u kom modu?

Da li se offline div 1 grind isplati uopste?
 
Na koje 5 pobede mislis, u kom modu?

Da li se offline div 1 grind isplati uopste?

Sada nema vise Offline Div :( Isplatilo se. Pobedis 5 utakmice u kombinaciji sa SB/Rivals (uglavnom fitness timom kad malo odmaknes sa kvalitetom pa mozes i sa njim da dobijas Div 1), dobijas 7500 coinsa kada izgubis sestu (ostajes u diviziji ali je nisi osvojio), + 2500 coinsa za 5 meca (pod uslovom da nemas povreda i koristis fitness tim). Znaci 10k za 5 utakmica, pa ti odradi matematiku.

Opet, neko voli online i samo online, ne voli SB/Offline, ali je meni to uvek bilo gotivno, ove godine tek zato sto sa ovim promenama vidim kretanje i driblinge kod AI-a koje nisam do sada.
 
Pa i da je osvojis, opet ostajes tu gde si..? Div 1 sam bio na 18-ci, na 19 nisam igra puno, ali mogao bih dok ne uzmem 20-cu. :D

To sto kazes i SB dobar nacin da se naprave pare za igrace..
 
Ako osvojis Div 1 dobijas Jumbo (neki pack). Kazu relativno slabi packovi, medjutim ja sam tu izvukao 88 rated Grizmana u Martu iako sam ga imao, a na youtube-u vidjam isto dobre packove. U pocetku sam osvajao da bih za NG imao 30-ak packova da otvori dete :D Sada u 20-ici primoran sam da igram SB sa main timom, pa sa fitness Rivals (jer mi apsolutno nije bitno da li pobedjujem, bitno mi je da se fitness obnovi a rank svakako dodje), svakako stignem SB do Elite 1/2 i Rivals Rank 2 na PC-u, ipak je dosta lakse nego na konzoli.
 
Nazad
Vrh Dno