Šta je novo?

FIFA 20

Kao i da ga jesu ukinuli, beskoristan je jos od nerfovanja u Fifi 19.
 
Jos je tu timed shot.

Cini mi se da je jos vise op.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel nasao neko mod kako da se promeni trajanje poluvremena. Secam se da je bilo modova za prethodne demo verzije
 
Poprilicno sam blizu da odustanem od kupovine Fife ova 2 dana. Nisam to ocekivao :D

Zastio? Meni se svidja gameplay iz demo-a kontrola igraca nove varijacije pas igre koje su ubacili, mislim da ce ipak gameplay dosta da se razlikuje u full verziji.
 
I ja isto mislim da prvi put od 2011. neću kupiti. Preslikano kao 19 :/
 
Zastio? Meni se svidja gameplay iz demo-a kontrola igraca nove varijacije pas igre koje su ubacili, mislim da ce ipak gameplay dosta da se razlikuje u full verziji.

Svidja mi se gameplay, samo ono, hype je tu, opet onaj grind na pocetku, ali *mjau**mjau**mjau* ja kupim igru, nekad i preko standard verzije a ne odigram 20 meca online, igram Squad, Division 1 offline zbog paketica ili 5 win-a i 5-6k coinsa gde namerno izgubim 6-u da resetujem diviziju i to je to. Posle kad kupim neke igrace a pojave se ikone pocnem da igram Draft offline da vidim kakav je osecaj sa skupim karticama, a nakon toga dodju i ikone sa modovanim fajlovima i igram Career a pre izlaska sledece odigram Story tek tolko da iskusim i to. Po racunici jeste da me dodje 0.10e po satu placena FIFA sto je po mojoj matematici 10x isplativije nego sto mi je minimalno ocekivanje u odnosu placneo/dobijeno. Ali nema poente, uzaludno potrosim zivce kad se setim sta me ceka, a i vreme. Mislim da cu za moje potrebe 'ladno da se posluzim 19-icom kada me uhvati ta fudbalska nostalgija. Eto kupih i NBA2k19 i naigrao sam se za 7e. A PC je PC, da imam PS4 kod kuce, igrao bih je dosta vise i zbog boljeg marketa a i zbog vece sanse da igram par meseci kasnije i sa "nubovima" online, dok na PC-u tu ostanu uglavnom bolji i ja nemam sta da trazim tu :D

Mozda to ide sa godinama, ali u odnosu na pre par godina kada sam uvek imao taj competetive duh sa sobom, sada sam apsolutni casual igrac.
 
Poslednja izmena:
Ubacili su ponovo foliranje faulova, da ne kažem padanje bez kontakta. Nema zvezde,partizana, Srbije. Nemaju licencu za Juventus i Boku Juniors. Juventus će se zvati Piemonte Calcio a Boka Buenos Aires FC. Zato je tu neprevaziđena rumunska liga. Strašno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Neverovatno ja da ti za video igru treba neka licenca [emoji1787]. Gde je ovaj svet otisao...Da svaka fifa kuburi sa nekim licencama *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nim. Igra je odavno prestala da bude samo igra.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da li sam skontao dobro.. Ako uplatim 15e za Origin Access, imam izmedju ostalih igara i FIFA 20 deluxe ali bez paketica ? Mislim, bila bi igriva sa onim early access od par dana ranije ili no ?
 
Da li sam skontao dobro.. Ako uplatim 15e za Origin Access, imam izmedju ostalih igara i FIFA 20 deluxe ali bez paketica ? Mislim, bila bi igriva sa onim early access od par dana ranije ili no ?
Da, ali ako uplatis premier. Uz običan access imaš isto early access ali samo 10h igranja

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Da li sam skontao dobro.. Ako uplatim 15e za Origin Access, imam izmedju ostalih igara i FIFA 20 deluxe ali bez paketica ? Mislim, bila bi igriva sa onim early access od par dana ranije ili no ?

Ako platis Origin Access Premier dobijas najjacu verziju igre, pakitece itd... I full access igri od 19.09 na PC nemas ogranicnjenje od 10h.
 
Hvala obojici na odgovore. Trenutno mi je to jedino, a mozda i najbolje resenje, jer retko kada igram posle NG, a ovde cu jos i paketice da dobijem. Nadam se da ne prave problem kada uplacujem preko kartice iz RS kao sto je slucaj sa Microsoft Store-om.
 
Hvala obojici na odgovore. Trenutno mi je to jedino, a mozda i najbolje resenje, jer retko kada igram posle NG, a ovde cu jos i paketice da dobijem. Nadam se da ne prave problem kada uplacujem preko kartice iz RS kao sto je slucaj sa Microsoft Store-om.
Nisu gadljivi na pare, možeš da uplatis kako hoćeš [emoji1]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ako je neko uplacivao, skidaju li neki euro visak ? Znam da mnogim servisima skinu jos nesto preko.
Ja koliko se sećam za običan origin access ne skidaju ništa preko. Samo automatski produžavaju mesec za mesecom ako ne otkazes

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
A premier cu, taj od 15e, ja cu prvih 10h da odigram nakon izlaska u jednom sedenju :)

Svakako hvala na informacijama. I guess bicu tu i ove godine.
 
Od brdo paketica koje sam dobio sa Ultimate verzijom (nije bas brdo al ono), dobih penka :D Haha, uzivam da se ne-iznenadjujem svake godine.
 
Ja nisam znao da sada SB moze da se refreshuje i da ne moram cele zime svakog vikenda da se budim u 8 ujutru da uhvatim refresh :) To je lepo videti. Nakon 5 sati igranja sinoc, vidim da je gameplay apsolutno promenjen. Odbrana je totalno manual sada, kretanje lopte, fizika, ovo je mozda i najveci skok unapred u FIFI ikada. Totalno druga igra, nebo i zemlja. U pocetku mi se nije svidjalo to sto sutevi izgledaju prejako, lopta leti previse brzo nekada, ali posle par sati to je sve leglo.

Interfejs isto, dosta zanimljivije, opusta mi oci, samo dok se naviknem na neke stvari. Generalno, dobijace od mene 15e mesecno bar do Januara.
 
Ja nisam znao da sada SB moze da se refreshuje i da ne moram cele zime svakog vikenda da se budim u 8 ujutru da uhvatim refresh :) To je lepo videti. Nakon 5 sati igranja sinoc, vidim da je gameplay apsolutno promenjen. Odbrana je totalno manual sada, kretanje lopte, fizika, ovo je mozda i najveci skok unapred u FIFI ikada. Totalno druga igra, nebo i zemlja. U pocetku mi se nije svidjalo to sto sutevi izgledaju prejako, lopta leti previse brzo nekada, ali posle par sati to je sve leglo.

Interfejs isto, dosta zanimljivije, opusta mi oci, samo dok se naviknem na neke stvari. Generalno, dobijace od mene 15e mesecno bar do Januara.
+1

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ako igra jos neko na PC-u nek me doda, zimzimbre

Uradio Pukki SBC, POTM, nije nesto posebno al kakva je situacija na pocetku za mene koji ne trejda puno, pomaze :)
 
19 je losija podosta od 18 i 17. Ova kapiram da je jos gora.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno