Šta je novo?

FIFA 20

Znaci ova igra, ova faking igra. Ocajan pocetak u petak 3-4, dodjem do 22-7 ipak i poslednja utakmica unistavam lika od igre, promasuju zicere Kuman i Ronaldo i onda njegov UCL Sisoko prolazi kroz mog Luiza i daje gol. Ok imam jos cijelo poluvrijeme, bolji sam, okrenucu ga. Aha, vazi. Napadam, stvaram sanse, sve brani njegov Nojer, uvodi lik Bonaventuru gold, korner i daje ga taj Bonaventura glavom pored Luiza i Karlosa. Haos.

Zato se ne opterecujem WL vise, stignem lagano do gold 3 i stajem. :D Ove nedelje u Wl odigrao 17 utakmica 14-3 i ne pada mi napamet da nastavljam dalje, sa ovim gameplay-om svako igra Drop back, 1 depth. i jos sad krenuli sa onim overload ball side. Kao murinjov Celsi da razbijam mozak me zaboli.
 
Ako je PC, postoji velika verovatnoca da je cheater, koliko cujem postoji cheat koji svim igracima daje 99 statse. Na PS4 prosto nije moguce da naletis na silver ekipu u WL.
 
Pozdrav,

Zanima me da li neko ima iskustva sa prodajom coinsa. Ne zelim vise da igram fifu a vidim da dosta stranaca kupuje iste pa mi je sinula ideja da prodam coinse koje imam. Ako neko zna da mi pojasni koji je najsigurniji nacin za to ili ima neku preporuku za tutorial bio bih zahvalan.
 
I mene to zanima. Napravio sam tim koji necu menjati do kraja jedino grindati za swaps.
Imam 1.5m coinsa


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Posto je prosle godine uslijedio ogroman pad tokom future stars, ne vjerujem da ce biti toliki ove godine ali svakako ocekujem, prodao sam Zidana i Ronalda privremeno, Zidana 650k vise nego kad sam ga kupio, a Ronalda 300k vise, tako da je trenutno banka

fut.png
 
Igra li ko sezone online?
Igram svaku noc sezone od kuce, odem u igraonu sa drugovima , cini mi se kao da igram drugu igricu kad je offline !? Jesam li se istripovao nesto, jer ne mogu da provalim u cemu je razlika...
 
Mogu reci da su POTM Jeder i Verner nivo najboljih ikona, brutalni su. Ipak niko nije op kao Blan, prosjecni statsi ali ponasanje u igri nevjerovatno

IMG-20200216-145119.jpg
 
Poslednja izmena:
c837697388c4687934f12a56be7f9cf4.jpg

Trenutno igram sa ovim timom. Da li da kupim Litmanen-a 90 CAM i zamenim ga sa De Bruyne-om? Imam oko 160k, sta bi vi promenili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najveći problem u PL timu su CBovi, jer ne postoji niko dobar, odnosno svi su spori. Sanchez nije toliko spor ali mi se nije pokazao,zato sam ja i prešao na špance. Kod njih već ima opcija.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Meni je on mozda i najbitniji, pored Fabinha. Tesko da koji igrac moze da mi pobegde da dodje 1:1 sa holmanom pored Sancheza. Fabinha sam stavio da se mesa sa odbranom i mnogo znaci. Gledam Van Dajka, ali je preskup. Spanci su mi zanimljovo u odbrani, ali u napadu nemaju po meni neki izbor.
Edit: ne znam kako bi se Ramos uklopio.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je on mozda i najbitniji, pored Fabinha. Tesko da koji igrac moze da mi pobegde da dodje 1:1 sa holmanom pored Sancheza. Fabinha sam stavio da se mesa sa odbranom i mnogo znaci. Gledam Van Dajka, ali je preskup. Spanci su mi zanimljovo u odbrani, ali u napadu nemaju po meni neki izbor.
Edit: ne znam kako bi se Ramos uklopio.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teško, a nije neki igrač, još ja imam TOTT karticu.
Btw. Juri ti Kantea. On je najbolji CDM u igri (ako izuzmemo ikone). A posle toga možeš uklopiti varana i lengleta na CB bez da ti ispašta hemija. Ja sam to radio s tim što su mi na CDM bili Kante i Dukure. Na LB Digne, na RB Walker a Ter Stegen na golu.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam 88 Ferdinanda, da vidim hocu li napokon doci do elite 3 ove sezone, iz nedelje u nedelju imam 21-22 pobjede
 
Igra li ovo jos neko?

Napravio sam ovaj tim za sledecu wl.

76824a80087a3b7a424a7468ac13b600.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta da igram kad od input laga ne mogu da sastavim 2 pasa, očajan je gameplay u Fut-u.
 
Da li vredi uzimati FIFU sad ? (korona, prestanak sezone...)

Nije mi se dopao gejmplej na pocetku, a onda rekli da ce izaci RDR2 i onda sam potrosio novac na preorder.

Sad zbog ove izolacije se premisljam da li da uzmem FIFU ili neki assassins creed na akciji... Vise sam za open world igre, u fifi mi nedostaje pravljenje fun squadova, odnosno neki anonimusi pa oko njega hibrid i to, WL me ne zanima, previse kancerogen.

Pa mozda najispravnije pitati - da li je moguce igrati u division rivals diviziju 6/7, a da ne naidjete na te drop back smarace i to ?

Fifa 19 mi je bila podnosljiva samo jer sam mogao u tim divizijama da ne naidjem na one long timed finishing spamere.
 
^ Ne vredi.

Meni je ok, jer mi je zanimljivo sve što u Pes-u nisam imao. Igranje sa squadovima za čelindže itd. Icon swap pogotovo.

Ali kao u 99% takmičarskih online igara, preovlađuje "tryhard", što znači korišćenje svih gadarija koje postoje za pobedu.
Nema veze divizija, svuda je tako.

Jedino možda friendly "classic match", sa nekim zanimljivim squadom...ali opet tu se ljudi ne trude, to se igra samo da se ispuni dnevni zadatak.
 
Trenutni skor mi je 15-1 i ta jedna je bilo izbacivanje, a onda pukne TCom u CG zbog zemljotresa u Hrvatskoj, centar je u Zagrebu. I tako ako sa ovakvim netom i pingom 100+ uspijem jos tih 5 da dobijem, ali i to je sad pitanje.
 
Uzeo sam ps4 pre nekih nedelju dana sa fifom 20, juce uzmem ps4 pretplatu da isprobam fut na fifi. I nigde ne mogu da nadjem fut divizije kreces od 10 pa do prve, odigram 2 utakmice na squad battles i zapadaju mi bolesni timovi protiv kojih nemam sanse. I sta je uradjeno sa odbranom primam golove kao lud zadnja fifa koju sam igrao je bila fifa 17 i tu sam osvajao diviziju 1, a sad me pune kao da nikad je nisam igrao.
 
Svaka čast, ja 14 pobeda od otpr. 26 mečeva toliko stignem. Imam 2 tima sa po 1 i 3 ikone a konstantno mi dolaze timovi igrača 90 prosek i baš se mučim kad krene da ih sipa.
 
Jel igra jos neko ultimate team? nisam igrao 2 meseca sad sam usao u diviziji 2 sam,jako je los gameplay,jel to samo kod mene?
 
Meni je ok gameplay, igram mesecima, imali su 3,4 updatea.
 
nzm,tako mi je sve usporeno i na primer krenem da vodim 2 ili 3 nula u durgo poluvreme kao da igram protiv razlicitig protivnika i stalno izgubim vec sam ispao u 3 diviziju,jel probao neko grizmana 92 ?
 
Ja batalio, pre oko mesec dana...
 
Ja po izlasku. Igrao dve nedelje i prešao-vratio se na PES.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja peglam pomalo season online, opustajuce je u odnosu na UT, odigram kad mi se igra po par utakmica i to je to.
 
Ja igram naravno, trenutna ekipa

fut.png


Bice Zizu 91 cim izadje druga swap tura umjesto Kina
 
^Koju formaciju igras? Sta ti igra Fred i sa kojim chem?
 
Ja batalio oko nove godine i sporadicno igrao samo wl po par utakmica da me zelja prodje.

Ovaj vikend planirao da odigram malo vise nego obicno i evo me na 17:0 u wl. [emoji846]



Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno