Šta je novo?

Newegg i Srbija

To ti je normalno kod našeg UPS-a, oni će te kontaktirati na email da ti traže dodatnu dokumentaciju.
 
Ne znam sta se desava nisam do sad porucivao sa neweega ali mi pise u
Tracking
ACTIVITY: Documentation required for import is incomplete or missing. We are working to obtain this information. / We're unable to contact the receiver.

Ne znam da li je neweeg poslao moje podatke ili ne. Prilikom porudzbine sve sam uneo kako treba. Ne znam gde im je zapelo.
To ti je normalno kod našeg UPS-a, oni će te kontaktirati na email da ti traže dodatnu dokumentaciju.
Ako sam ja dobro skontao oni ne mogu da stupe u kontakt samnom. Valjda im je newegg poslao moje podatke. Mene niko niti je zvao niti na email imam poruku. Pregledao i nezeljene nema nista. Cudno mi pa sam pitao. Ne znam da li ja njih da nazovem i pitam.
 
To može da znači da NewEgg-ova faktura nije u redu i da USP sada traži novu od NewEgg-a. Možeš i da pozoveš UPS telefonom, pošto deluje da je zapravo problem u ovih par stvari koje ti treba da im dostaviš...
 
Poslednja izmena:
Zna li neko koji je UPS-ov sledeći status posle ovoga "Documentation required for import is incomplete or missing. We are working to obtain this information. / We're unable to contact the receiver."?
 
Kontaktiraj ih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bih samo kad bi se neko javio na njihove brojeve. :smash: Status pošiljke je postao Delivered mada niko nije dolazio.
 
Nisam. U tome i jeste problem. U međuvremenu sam uspeo da dobijem njihov call centar i kažu da je to otišlo na carinu i da taj status (Delivered) ne znači ništa. Neko će da zove kada završe sa carinjenjem. Po meni to sve izgleda jako neprofesionalno.
 
Hmm, danas mi je stigao paket preko ups-a sa newegg-a i uz njega uredno papir sa carinskim dugom na moje ime i računom na koji bi to trebalo da uplatim. Sve bi to bilo ok da mi te stavke newegg/ups već nisu naplatili tokom same porudžbine.

Neka iskustva sa ovakvom situacijom?
 
ako ti je stigao paket onda je dug plaćen. paket se ne isporučuje pre plaćanja duga.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Je l' ovo više ne radi za Srbiju? Vidim samo Tursku i UK u spisku iz evrope.
 
Mozda zato sto trenutno nema letova, pa je skup transport.
 
Ovo bih i ja volio da znam. Postoji li sansa za ovo?
 
Oni su dosta skupi. Jedino ako uhvatite neku akciju.

Koristite my us ili americki postar, pa porucite sa bestbuy…
 
Jesi li koristio usluge poštara?
 
Nazad
Vrh Dno