Šta je novo?

Spotify na stariji iPod Touch

NShappy

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
24.05.2004
Poruke
5,286
Poena
655
Moja oprema  
Mobilni telefon
Huawei P30
Može li mala pomoć iStručnjaka?

Imam iPod Touch 3th generacije, model A1318. Stoji besposlen.

Podrška je odavno istekla, ali potrebno mi je da nekako instališem Spotify na njega. Bilo koju verziju. Radio bi samo kao remote za Spotify na drugim uređajima.
iStore naravno ne da se ovo uradi normalnim putem, bla.bla.bla... Znate to sve, jel?

Nisam nikakav expert za iUređaje. Ne znam da jailbrake-ujem. Ali naučiću ako mora.

Ima li pomoći?
 
Poslednja izmena:
Ios 5 pa skini spotify sa store-a ja Ga imam na prvoj gen ipada..
 
Hvala!

Kod mene je iOS 5.1.1. Ali Spotify se ne nudi u Store-u.
 
Ja sam skinuo na ipad 1 imaj na umu treba ti us store...
 
Za US store mi traži adresu u US, i validnu US karticu. Karticu iz Srbije smatra nevalidnom. :trust:
 
Napravi free acc bez kartice :) i da spotify moras na 15 dana da vpn ujes jer daju samo 15 dana van US :)
 
Za US store mi traži adresu u US, i validnu US karticu. Karticu iz Srbije smatra nevalidnom. :trust:

Vidi neku adresu na mapama sa svim podacima, napravi Apple ID preko Apple sajta i imaces opciju None za opciju placanja, loguj se preko iTunesa sa tim nalogom, obavezno starija verzija iTunesa gde mozes da skidas aplikacije. skini Spotify, loguj se na iPod-u, otvoris App Store, krenes da skidas Spotify i onda ce ti napisati, ako za tu aplikaciju postoji, da tvoja iOS verzija ne podrzava najnoviju verziju aplikacije ali da mozes da skines stariju koja je kompatibilna.
 
Da li sam baš toliko dummy?!? Ali ne pratim boldovani deo...

Vidi neku adresu na mapama sa svim podacima, napravi Apple ID preko Apple sajta i imaces opciju None za opciju placanja, loguj se preko iTunesa sa tim nalogom, obavezno starija verzija iTunesa gde mozes da skidas aplikacije. skini Spotify, loguj se na iPod-u, otvoris App Store, krenes da skidas Spotify i onda ce ti napisati, ako za tu aplikaciju postoji, da tvoja iOS verzija ne podrzava najnoviju verziju aplikacije ali da mozes da skines stariju koja je kompatibilna.

Na PC-ju imam iTunes 12.nešto. Tu nema mogućnosti skidanja aplikacija. Zar ne? Da li dobro razumem, treba taj 12.nešto da ubijem, i inališem stariji iTunes za Win?!? Koji stariji da skinem? Od koje verzije je moguće skidati aplikacije iz iTunes na računaru?

Inače, ok, preselio sam nalog u US.
Imam Spotify premijum nalog, radi kod nas i bez VPN.
 
Poslednja izmena:
Uf! Baš su zapetljali. :(

Hvala puno, ispetljao sam se nekako. :)
 
Quil revoit lamplification et sa qualité sonore Parce que personnellement un Ipod touch avec une qualité sonore égalée au P3 ... Ce serait vraiment impec
Mais bon, Apple et moi cest pas toujours ça

;-)
 
Nazad
Vrh Dno