Šta je novo?

XIAOMI Virtual 7.1 Gaming Headset

extremco

Poštovan
Učlanjen(a)
04.12.2013
Poruke
5
Poena
51
Недавно сам наручио преко "алија" ове слушалице због генерално добрих рецензија и њихове цене.
Цена им се креће око 45 евра + око 1000 дин царина.

Пошто тих рецензија има по нету, нећу много писати о томе, само ћу напоменути пар ствари.
Генерално сам јако задовољан звуком и квалитетом израде! За те паре, мислим да се итекако исплати.
Да би слушалице радиле како је предвиђено, потребно је да се повежу USB-C каблом (који поред AUX кабла долази у паковвању). Са ауксом нема виртуелног 7.1 доживљаја.
Такође, да би се искористио тај 7.1 звук, како и ЛЕД диоде на њима (мање битно, али што да не) потребно је скинути званични софтвер за те слушке. Он се зове MI GAMING HEADSET.
На нету сам нашао полупреведену верзију на енглески са доста примеса немачког и кинеског :) Да се не мучите, превео сам све на српски.

Зип архива са програмом и фајлом у коме се налази и превод налазе се ОВДЕ.
Тај фајл - skin_Cs.ini - је потребно убацити у LAN директоријум који се опет налази у главном директоријуму где сте већ инсталирали програм. Код мене је то овде C:\Program Files (x86)\MI\Gaming Headset\Lan
Можете прегазити претходни фајл, или га сачувати под другим именом, како вам воља.

*Уколико вам се из неког разлога не чини безбедно да скидате .ехе фајл одавде, слободно потрежите званичну верзију тог програма по нету. Најбитнији је ini (текстуални) фајл.

Толико од мене, уживајте ;)
 

Prilozi

  • DSC_0932.jpg
    DSC_0932.jpg
    18.8 KB · Pregleda: 104
  • DSC_0933.jpg
    DSC_0933.jpg
    30.9 KB · Pregleda: 107
  • DSC_0934.jpg
    DSC_0934.jpg
    87.3 KB · Pregleda: 103
  • DSC_0935.jpg
    DSC_0935.jpg
    16.1 KB · Pregleda: 102
  • DSC_0936.jpg
    DSC_0936.jpg
    20.6 KB · Pregleda: 103
Poslednja izmena:
Наравно,

квалитет је добар колико сам могао да чујем из два наврата од мојих саиграча. Нису имали замерки. Иначе, када су повезане са USB-C каблом (као сада код мене) онда су активна два микрофона, по један у свакој слушалици. Иако сам био скептичан, за ово мало што их користим, нико се није жалио да ме слабо чује. Требало би то још тестирати у различитим условима да би били сигурни.

Кажу да се тотално другачије чује када се веже преко аукса, јер је микрофон директно на каблу (нисам пробао још).
Mozes li mi reci kakav je kvalitet mikrofona?

Sent from my Sony Xperia XZ1 using Tapatalk
 
Наравно,

квалитет је добар колико сам могао да чујем из два наврата од мојих саиграча. Нису имали замерки. Иначе, када су повезане са USB-C каблом (као сада код мене) онда су активна два микрофона, по један у свакој слушалици. Иако сам био скептичан, за ово мало што их користим, нико се није жалио да ме слабо чује. Требало би то још тестирати у различитим условима да би били сигурни.

Кажу да се тотално другачије чује када се веже преко аукса, јер је микрофон директно на каблу (нисам пробао још).

Sent from my Sony Xperia XZ1 using Tapatalk
Hvala ti na odgovoru. Ako te ne bude mrzelo da ispises utiske posle jos nekoliko dana koriscenja(baci komentar i za drugi mikrofon sa kabla).

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno