Šta je novo?

E3 2019 conference

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
Zar nije 2 BR diska najavljeno za ceo remake? Malo li je? Da li smatras ce biti veca od RDR2, koji ima masivan svet upakovan na 100+ gb-a (sa takodje nezanemarljivim nivoima detalja)

Zato i kažem "ne znam šta da mislim" i potpuno razumem tvoju nevericu.
Evo šta kažu na IGN
https://www.ign.com/articles/2019/0...iscs-each-episode-size-of-full-game-a-e3-2019

Prema ovim komentarima izgleda da će stvarno tako i biti. Veruje se da su oba BR diska samo prva epizoda gde je prvi disk namenjen gejmpleju u Midgaru. Šta znam, možda Nomura i sada, posle toliko godina, želi još jednom da prevaziđe sebe i pokaže kohones. Možda je Midgar stvarno toliko veliki, mislim na to da postoji mogućnost da su, u odnosu na original, toliko proširili priču i dodali materijala (duži gejmplej, više side questova, animacija itd.), da bi se i samo iskustvo od recimo 30+ sati gejmpleja za prelaženje Midgara moglo okarakterisati kao jedna zasebna igra. Mnogo maštam jel :) , ali sve je moguće.
Jedno zapažanje kod 1st class edition paketa - na Artbook i Steelbook case su u pozadini slike od Midgara.
 
Lebe mili, pa na FFXV su radili ~10 godina...
Za Midgar je trebalo 8-10h (ako se razvuce) za prelazak i to sada planiraju na 2 BR-a da spakuju i razvuku... Prakticno svaka epizoda zasebna igra od 30+ sati sa novim sadrzajem... Vrlo ambiciozno, ali celo izdanje tj ceo rimejk mozda necemo videti ni za EOL sledece generacije konzola... Koja je svrha za trenutnu generaciju? (koja ce verovatno biti na limitu ako ne i preko hw limita da gura ovo)
Ako zaista to planira, moze biti poduhvat poput za gaming industriju poput Miurinog Berserka za mangu...
 
Što se mene tiče, takvim planom bih ja bio srećan i zadovoljan, samo što više materijala u FF7 svetu :) . Kad spomenu Berserk, upravo ga čitam, tek vol.22 :)
 
Sa druge strane mogu da nam uvale "remake" Midgarda sa još par sati bonus materijala i zalepe cenu od 60$... Tako i za ostatak xD

Btw vezano za Berserk - ja se dokopao one Deluxe verzije vol 1 od Dark Horse-a (čekam na vol2 da isporuce sada u julu), pa da počnem opet.. . :p šteta što će da me cede 5 godine jer samo 3x godišnje izbacuju ova deluxe HC izdanja, na koja 10ak godina cekam...
 
Opa... Svaka čast, predobro izgleda.

Nomura i kompanija iz Squarea neka uvaljuju šta god hoće, samo neka je na nivou origanalne igre i sa smislom. Koliko sam samo priželjkivao ovako nešto, dobro je kad su se konačno nakanili da je rade. Za kupovinu ćemo lako, ako se nema za odmah i sad, imaće se za kasnije kada pojeftini.
 
Meni nekako nerealno deluje to ubrzanje automobila, kao oni RC automobili na daljinski mi deluje :D Osecaj ubrzanja i brzine u Dirt Rally 2.0 mi je mnogo prirodnije nego ovo, ne kazem da sam vozio WRC auto pa znam, ali pratim redovno i ne deluje mi bas da tako ubrzava
 
Lepo deluje, samo sto nije glatko, trza i ima streaming pop-up textura.
 
Snimak je takav, a igra je jos u cvajcung stanju
 
Došao sam do 9min i odustao. Bolno za gledati. Krinđ lvl nepodnošljiv. Ali, sve sa zaslugama. Dabogda oteli svaki dinar koji mogu.

 
^
Slazem se, ovce su za sisanje. :) Ali zato i imamo mtx i lootbox bs i u tom smeru ide industrija jer takve stvari prolaze kod ovaca.
Verovatno najgori e3 do sada, osim par izuzetaka, sve je delovalo kao brzi (pre-order) cash grab samo na osnovu trejlera.

CDPR, Sony-jevi studiji za ekskluzive, Rockstar (delimicno) - za njihove naslove jos uvek mozes dudaris pre-order znajuci da nece da izrade musterije i da ce isporuciti kvalitetan naslov. Ovo ostalo je cash grab bagra.
 


giphy.gif
 
Nazad
Vrh Dno