Šta je novo?

E3 2019 conference

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
Ne znam, meni je bila nista specijalno jer je vecina stvari vec vidjena a nov hardware i tech demoi su izgleda ostali za iducu godinu... mozda sam blago i razocaran jer sam sve ovo vec znao/video.

A sto je najgore opet nista od AoE4...
 
Pogledao, nekako sam ocekivao da bude nekih bar tech demoa za novu konzolu, a ono samo Halo na kraju cinematic.
Ovako je Cyberpunk bio najbolji i okacicu trailere sta mi se jos svidelo:



^ bruka kakva grafika, ovo izgleda ko realnost, samo zbog toga cu probati.







^najzanimljivija igra do sad, odlicna ideja, bilo je par filmova na tu temu, ovo ce biti bruka dobro za igranje.



^ovo mene licno ne zanima, ali znam da neki zeljno cekaju.
 
Sta je bre ovo, kakav je ovo E3, sve sami CGI filmovi.. pa gde je gameplay :/
 
Suma sumarum, ovaj E3 mi je bio jedan od najgorih, ako ne i najgori do sad. Iznenadjenja vrlo vrlo malo i to su uglavnom za igre koje smo vec videli. Bas se oseca nedostatak Sonija i jos dosta 3rd vecih party studija koji izgleda cekaju prezentacije na njihovoj sledecoj konferenciji.
 
Uzeo bih ovaj Xbox pass za PC ali nema sanse da moze da prodje uplata preko pp, a probao sam da se pretplatim preko americkog, britanskog i francuskog storea
 
Da, prilicno slab E3, ali bi zato onaj sledeci, za godinu dana, trebao da bude najbolji.
Najbolje igre po meni koje su prikazane su: 12 Minutes, Flight Simulator i novi Jedi, Cyberpunk ne moram ni da pominjem, za njega se vec znalo.
Najprijatnije iznenadjenje mi je Baldurs Gate 3.
 
Sve ovo lici na zatisje pred sledecu generaciju konzola. Kao da niko nece da najavi nista spektakularno dok ne dodje ps5 i Scarlet.
 
Bas ,bas lose...a publika *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ana, puste im neki CGI trejler a oni wow vriste i aplaudiraju, daj bree :)
Najgori E3 u proteilih 15 god.. Sony je pobednik sto uopste se nije ni pojavio :)
 
pa placeni su da vriste

Da, to bas htedoh da kazem, mislim da su to statisti.
Jer ko bi jos vristao svaki cas na gluposti, evo tipa AMD konferencija i ova Lisa Su svaki cas smara publiku u fazonu: a? a? sta mislite o tome? da vas cujem... i ovi odma urlaju, aplaudiraju, iako nista posebno nije pokazano... tipa pita ko voli Vegu a? a? i ovi odma Yeeeee, Vega je najbolja graficka ikad... veze sa mozgom...
 
^ Mislis "najjaci" Ubisoftov momenat?

Izgleda da nista od prezentacija Devolvera ili CDPR-a nisi gledao...:)
 
Nintendo ih jede sve za dorucak...
 
^lol, dobra fora...
 


"Ko o čemu, baba o uštipcima":). Izgleda da sam ja ovde jedini zaluđenik za FF7.
Ovo što su prikazali me potpuno oduvalo i prevazišlo moja očekivanja i mogu slobodno reći da mi je ostavio bolji utisak od Cyberpunka, nostalgija učinila svoje. Takođe sam prijatno iznenađen i sa Psychonaut 2.

Mali off topic u vezi FF7 izlaska. Ako je suvišan, brišite.
Još od ranije se pričalo da će igra izlaziti u epizodama i ne znam šta da mislim o pretpostavci da će prvi deo/epizoda (čak 2 blue ray diska) popuniti samo radnju u prvom gradu - Midgar (mislim da je to oko 5% kompletne igre). U tom slučaju, ako tim tempom i kvalitetom planiraju da pokriju kompletnu igru/priču iz originala, to će onda biti opasna višegodišnja "krava muzara". Sa druge strane, u šta čisto sumnjam, ako je ovo ipak kompletna igra , gde je ceo prvi disk Midgar, a drugi sve ostalo, to je onda teško sakaćenje.
 
Poslednja izmena:
IX, X, V - se isto visoko kotiraju. Stvar licnog ukusa valjda...

Inace mnogo je kul sto Nintendo nonsalatno najavljuje "more DLC to come", kao dobar dan za fanove... :)
 
FFVII definitinvo najbolji. Nije ni čudo što su njega odlučili da odrade.
 
Onda cu definitivno da probam, posto mi se ostali delovi uopste nisu svideli, dok sam ovaj zadnji obrisao posle par sati.
 
Ja ću da sačekam da kompletiraju sve delove, ovako na kašičicu nemam nameru da igram.
 
Nesto se razmisljam, AMD je najavljivao da ce pricati o svojoj ray tracing strategiji na E3 i gledao sam celu konferenciju i nisu nista ni zucnuli o tome?
 


"Ko o čemu, baba o uštipcima":). Izgleda da sam ja ovde jedini zaluđenik za FF7.
Ovo što su prikazali me potpuno oduvalo i prevazišlo moja očekivanja i mogu slobodno reći da mi je ostavio bolji utisak od Cyberpunka, nostalgija učinila svoje. Takođe sam prijatno iznenađen i sa Psychonaut 2.

Mali off topic u vezi FF7 izlaska. Ako je suvišan, brišite.
Još od ranije se pričalo da će igra izlaziti u epizodama i ne znam šta da mislim o pretpostavci da će prvi deo/epizoda (čak 2 blue ray diska) popuniti samo radnju u prvom gradu - Midgar (mislim da je to oko 5% kompletne igre). U tom slučaju, ako tim tempom i kvalitetom planiraju da pokriju kompletnu igru/priču iz originala, to će onda biti opasna višegodišnja "krava muzara". Sa druge strane, u šta čisto sumnjam, ako je ovo ipak kompletna igra , gde je ceo prvi disk Midgar, a drugi sve ostalo, to je onda teško sakaćenje.


Zar nije 2 BR diska najavljeno za ceo remake? Malo li je? Da li smatras ce biti veca od RDR2, koji ima masivan svet upakovan na 100+ gb-a (sa takodje nezanemarljivim nivoima detalja)
 
Neprevazidjena igra....posle W3 :p

kako su izlazili tako su gubili na kvaliteti
 
Nazad
Vrh Dno