Šta je novo?

Koja graficka umesto 7850

DjoleMC

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2005
Poruke
2,509
Poena
445
Imam trenutno 7850 sa 2gb rama, zamenio bih je za neku jacu, uz razumnu doplatu. Igram na full hd rezoluciji, i ne planiram u skorije vreme da prelazim na vecu. Nisam nesto previse zahtevan, ne mora sve da radi na high/ultra podesavanjima, ali da kad pozelim nesto da odigram to bude koliko toliko pristojno.

Moze i polovna ako je nadjem sa garancijom. Potpuno sam ispao iz toka sa novijim grafikama, pa je svaki predlog dobrodosao.

Ostatak masine: I5 4460, 8gb rama (mozda uskoro ubacim 16), 500w silverston strider... Ne planiram da menjam napajanje, ovo me dobro sluzi
 
Hvala, bacicu pogled na 1060

Vidim da su polovne oko 120,
sa garancijom, to mi deluje ok. Jesu li ove sa 3gb mnogo slabije?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I dalje aktuelno, imao sam neke druge troškove, pa je grafika morala da saceka.

Gledao sam malo po yt, rx 570 gura uglavnom sve na ultra na 50+ fps na fhd. Cenim da bi mi ona bila dovoljna. Na šta da obratim paznju, posebno kod ovih iz rudnika? Neki model za preporuku /izbegavanje? Ako nadjem nesto sa par meseci garancije, to bi trebalo da je ok

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Toliko sam ozbiljan gamer da sam morao da googlam šta je rdr2 [emoji3] U svakom slučaju, ne mora sve da bude na ultra, samo tražim nešto što je 30 - 50 % jače od ove sto imam, a da nije previše skupo.

Uglavnom igram voznje tipa grid i nfs, tracmaniju, pes i civilizaciju i poneki fps

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gledam neku grafiku koja traži 8pin konektor, ja na napajanju imam 2x6pin, da li to može da se iskoristi nekako?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno