Šta je novo?

Pomoc oko izbora budzet androida u telenoru

milans1111

Cenjen
Učlanjen(a)
13.05.2011
Poruke
255
Poena
180
Pozdrav svima. Tast bi hteo da predje sa pripejda na postpejd u telenoru i da uzme neki android uz osnovni paket od 800din mesecno i doplatu za mob do 2500din. Nije zahtevan korisnik, znacila bi mu kamera i par aplikacija tipa blic, kurir i tako to, nista zahtevno. U ponudi su
1. Motorola moto e5 play,
2. Xiaomi redmi 6a i
3. Alcatel 1x ds
Ja bih isao na alcatel zbog 2gb rama ili xiaomi 6a. Nisam upoznat sa ovim modelima posto celog zivota koristim samsung s i note seriju pa bi mi znacila pomoc posto moramo brzo da odlucimo.
 
Poslednja izmena:
Redmi 6A definitivno, bolje 12nm MTK 4-core A53 na 2GHz, nego 28nm Qualcomm 4-core A53 na 1.4GHz.
 
Od ponuđenih definitivno Šaomi

Elem, napomena - tvoj tast će ubrzo shvatiti da mu taj paket od 849din nije dovoljan.
 
Posto je penzioner vecinu vremena provodi kuci tako da net nije problem posto ima wifi u kuci, a vecina prijatelja mu je u telenor mrezi tako da ni razgovor nije problem. Do sad je uplacivao dopunu, tako da mu je ovo super. Hvala na odgovoru, ili alcatel ili šaomi.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim da je neko u temi preporucio Alcatel.
 
Devojka je juce uzela za majku u telenoru

Mislim da je racun 2300/2350 dinara mesecno ukupno. Paket je Prenesi 400 ili tako nesto + telefon

Telefon je Xiaomi redmi 7 uz ovaj paket, bolja opcija.

Telenor sada ima neke jeko "glupe" pakete

Recimo bez telefona je paket 2000 dinara. Uz telefon je 1600 dinara.
Onda se telefon "kao" uzme na rate i racun je ~2300 dinara

Uglavnom glupost ali to je sto je
 
Devojka je juce uzela za majku u telenoru
Telenor sada ima neke jeko "glupe" pakete
Recimo bez telefona je paket 2000 dinara. Uz telefon je 1600 dinara.
Onda se telefon "kao" uzme na rate i racun je ~2300 dinara

Svi operateri su povisili cene svojih paketa, jako diskretno. Kada se malo zagrebe...
Uz gomilu "povoljnosti" koje nude, realno, nijedan nema istinski povoljan paket.
Ja sam na TOTAL (prvi), i to sa popustom, 1.000din mesečno. Naravno, izbacili su ga iz ponude.

P.S: Alcatel je đ*ubr*e.
istina, nisam imao još priliku da se pogram sa ovim novim ALCATEL 1S 2019, možda je korektan.
I da ispravim sebe iz jednog drugog posta - sinku sam uzeo redmi 6, a ne 6A.
 
Poslednja izmena:
Uzecemo redmi 6a po preporuci ovde, zato sam i pitao. Meni kao korisniku s9 i note 9 je bilo tesko da preporucim nesto jeftino a da bude polupristojno ali njemu ce biti vise nego dovoljan za njegove potrebe uz paket od 850din i doplatu 1000din za mobilni.
 
Poslednja izmena:
Ode covek do poslovnice Telenora u nasem mestu, oduvali ga s pricom da oni to ne mogu da zavrse jer je stigla poruka iz Bg-a... Ta ponudo stoji na zvanicnom telenorovom sajtu, svako ko hoce moze da podnese zahtev za taj paket i taj telefon.Pozovem korisnicki servis oni kazu moram do najblize poslovnice. Bahati su i bezobrazni.Da je neki skupi paket i telefon preko telenor banke pobili bi se ko ce da odradi to.

Svi operateri menjaju stalno pakete. Ja sam u vipu na neo6 i neo2, sad vidim imaju neke neo 3,5,12...ko ce ih pohvatati vise
 
Poslednja izmena:
Ja nisam kupovao telefon u Telenoru još od Samsung Wave pa ne mogu da pričam za taj proces, ali da su bezobrazni sa paketima i ponudama uglavnom jesu. Na sajtu piše jedno, u poslovnici kažu drugo. Mada tu je mts neprikosnoven, na sajtu jedno, u poslovnici drugo, šef poslovnice treće priča, dok korisnički servis svaka osoba vrti svoju priču. Užas kako zavlače, a paketi su im generalno svima katastrofa, osim ako si penzioner tu imaš minute koliko hoćeš. Internet ponuda kao da je 2012. Godina.
 
Iskreno kad bih kupovao nesto povoljno, probao bih sa Dinacard varijantom kod nas na 6 rata jer nema kamate ni odrzavanja, preko operatera su ponude uzas trenutno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno