Šta je novo?

iPadOS

SretenBG

Slavan
Učlanjen(a)
19.09.2008
Poruke
2,941
Poena
445
Pa da otvorimo posebnu temu za iPadOS.
Konačno će IPad biti uređaj za sebe sa naprednijim sistemom u poredjenju sa iOS-em. Jedva čekam da izadje beta pa da vidim sta je tu sve novo.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Podrzani uredjaji.

12.9-inch iPad Pro
11-inch iPad Pro
10.5-inch iPad Pro
9.7-inch iPad Pro
iPad (6th generation)
iPad (5th generation)
iPad mini (5th generation)
iPad mini 4
iPad Air (3rd generation)
iPad Air 2

Beta je live... :) Build 17A5492t
 
Poslednja izmena:
Radi solidno prva beta. Za sada me zeza samo tastatura, crashuje cim udjem u podesavanja.




Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde mogu i kako da nabavim iPadOS? Imam 5th gen iPad i slobodan vikend pa bih hteo da se poigram sa ovim. :)
 
Ja nemam tu opciju na ipadu na beti. Instaliraš tako što skineš 3uTools sa neta, preko njega skineš i ipsw i to je to.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Znam da je off, ali jel neko zna kada treba da izadje ipad 7th gen?

Dopada mi se ipadOS, ali ne bih da uzimam staru sesticu, do sada su uvek u Martu izbacivali....
 
Nema ove god ipada novije gen... imas sad air 3 i mini 5 pa biraj :-D ili pro kad je bal nek je bal ja bih pro uzeo bez razmisljanja ...
 
Ja sam na kraju uzeo air 3 jer sam shvatio da mi pro 11 ne treba za to što meni treba. A pro 10.5 nisam nigde mogao da nađem sa dve godine garancije za 610 evra koliko sam platio ipad air.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ma kupiće on pro uskoro, nije ni svestan [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima li ko ideju kada će beta moći regularno da se instalira? Sviđa mi se sistem, možda bi ipad pro 10.5 pazario

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Idućeg meseca dolazi Beta.
 
Hvala za infos

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja bukvalno razmišljam da prodam macbook i da uzmem ipad pro. Sa mouse support i tastaturom ne vidim šta će mi macbook u odnosu na ipad pro.
 
Hvala na linku. Muka ziva sa ipsw. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
izasao update ipados beta 3 opet 78MB tezak...
 
Pitanje za File browser, da li funkcionise iole slično kao na mac os x, da li vidi server, konkretno qnap server da li moze pristup preko SMB/AFP
 
Može preko SMB.
 
Ipados13. Baterija OSETNO pobojsana, rad sam je odlican , safari tu i tamo ima bugica ali Boze moj... dobili smo neke nove fje u safariju kao sto je Hide link preview.
 

Prilozi

  • 9088F886-D223-4CA6-8A80-328BEC8F40FE.jpeg
    9088F886-D223-4CA6-8A80-328BEC8F40FE.jpeg
    901.5 KB · Pregleda: 120
Nazad
Vrh Dno