Šta je novo?

Apple WWDC 2019

ebo ih amd...

magovi su posteno, posebno prodaju vesa mount, posebno stand, pa posebno monitor :D
 
Postalo je mučno gledati WWDC poslednjih godina... Doživeo sam neviđeni transfer blama tokom AR prezentacije uz ono dvoje koje su predstavljali Minecraft. Dobar momenat je bio i tokom predstavljanja monitora od 5000$ + (1000$ za stand) tokom kojeg je prezenterka totalno izveštačeno pokušavala da animira publiku "euforičnim pokličima", na šta se publika par puta smejala.

Ofucana družina, ni traga onog uzbuđenja koje je pratilo WWDC pre desetak godina. Vreme im je da batale keynote, jer su ga pošteno obesmislili zadnjih godina...

PS: Točkići za MacPro su zaista još jedan biser - mogli su to da daju nekom 3rd party proizvođaču da proizvodi, da se ne blamiraju pored ionako bizarniog MacPro-a koji su predstavili.
 
Poslednja izmena:
Ali odusevljenje na dark mode, i na animoije :)))) msm smesno bas, ocekivao sam redizajn ikona na ios13 i gomilu krupnijih stvari, a oni pricaju o dark modu kao da su vanzemaljca posadili u os.
 
Ne vidim da je ovo neko testiranje, nije monitor preskup, samo nije namenjen spektru ljudi za koji smo ocekivali.

Ovo je bas ultra High-end, u toj klasi on i nije skup. E sad, sto nama to ne treba, a previse nam je para da damo za nesto sto nam ne donosi novac i ne znace nam sve prednosti sto donosi, to je vec neka druga stvar.

Ja sam isto razocaran monitorom, ne zato sto je skup, vec sto sam se nadao da ce to biti monitor "nize" klase, namenjen obicnim korisnicima i entuzijastima a ne samo profesionalcima.
Da su predstavili jos jedan monitor koji nije "Pro" za npr 1500-2000, niko im ne bi zamerio da ovaj profi kosta i 10k pa ko voli nek izvoli. (nisu slucajno pominjali da ona mala Sony rugoba kosta 42 000).

Ne cudi me ni sto stalak kosta 1000, jednostavno, jeste mnogo, ali to je ipak 20% cene monitira i deluje da jeste vrhunski izradjen sa naprednom mehanikom ruke i sl.

Ovako otaje da je normalan korisnik osudjen na plasticne monitore drugih brendova koji se ne uklapaju vizuelno uz ostatak sistema. Zato su verujem svi nesrecni jer su se nadali da ce moci za normalne pare da kompletiraju sistem, kad ono, medjutim...
 
Neka, biće i dalje hackintosh...mada, 10.15 Catalina me uopšte nije nešto oborio s nogu, ništa specijalno u odnosu na Mojave.
 
Nazad
Vrh Dno