Šta je novo?

iOS 13

Ja opet imam.isti problem sa tastaturom koja zaledi totalno i u porukama,viberu,mesingeru na beti 4 public(identicno kao i na prvoj deloveper beti) sto mi se desavalo :)
Ima li jos neko ovaj problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koje plave crte?

Te koje su oznacene zutom bojom,vidi se dok polako skrolujes u settings ili zumiras taj isti SS. Probao sam na dva telefona, X i Xs,na oba se to desava,poslednja beta.

Edit:

Isto je i u Tapatalk aplikaciji,kada je ukljucen dm,sve ivice (okviri) sivih tabova budu plave dok se skroluje. Koji trip [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Verovatno je bag u pitanju,idu mi na zivce plave linije(na SS su oznacene zutom bojom) dok se skroluje u podesavanjima. To se desava samo kada je ukljucen DM. Ne znam da li je do ove poslednje bete,nisam ranije to primetio. iP Xs.

Pogledajte prilog 272911


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taj "trail" je normalan na OLED ekranima.

Edit: mozes ovde da procitas vise o tome
https://www.google.com/amp/s/amp.re...ne_x_screen_has_subtle_but_noticeable_trails/
 
Poslednja izmena:
Kad će nova beta, sat mi se prazni za 4 sata od 100 do 0?
 
Kad izlazi stable verzija? Pocetkom sept?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kada najave event... a GM par dana ranije recimo 7 dana pre
 
  • Like
Reagovanja: M J
Najpozitivnija promena na iPadu koju sam primetio sa novom betom je da se sad PDF fajlovi koje otvorim sa neta ili iz mejla sad pravilno otvaraju u svim PDF citacima. Posto dosta koristim iste, kupio sam bukvalno sve najbolje. Dosad se samo u nekim pravilno dodavao novi PDF fajl, dok je u drugima bio prazan. Sad svi rade kako treba.
 
Kapiram da je sada već stabilna i sa većinom aplikacija. Jedino me brine baterija, jel i dalje krš?
 
Meni je super,bas nikakvih problema na Xs,baterija tu negde kao na 12.4. Kod burazera na X sam takodje instalirao developer od pocetka,da pratim,isto fino rade ove dve poslednje. Posebno sam odusevljen brzinom FID,otkljucava primetno brze i pod vecim uglom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 6 - nema više curenja batrerije na telefoni nu na satu. Haleluja.
 
Znači već može bez problema da služi kao daily driver?
 
I kod mene je ali je pub bugova mailovi su konstantno unread, notes mi blokira na check listi, i jos mnogo toga... safari nekada ne zeli da otvara strane a nekada freezuje
 
Najbolje je da sacekas... meni mnogo znaci notes checklist sad ne mogu da ga korsitim
 
Igore,kako da instaliram na apple watch watchos 6 betu?
Da li je moguce bez deloveper naloga?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moras imati poslednju betu na iphone-u i naravno instaliran watch os profil...
 
betaprofiles dot kom
 
Za sad beta 7 je fina...

Spotlight search je zvsnicno postao mocniji , pretrazuje app store google itd sve odmah u spotlight-u , kao i ask siri :) top
 

Prilozi

  • B321C366-A48A-4F36-BD10-AC38C771E94F.jpg
    B321C366-A48A-4F36-BD10-AC38C771E94F.jpg
    96.5 KB · Pregleda: 166
  • 1C62D105-29A7-48E9-A71C-147F22563C1D.jpg
    1C62D105-29A7-48E9-A71C-147F22563C1D.jpg
    88 KB · Pregleda: 160
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Po prvi put u istoriji radim downgrade sa vece verzije na manju ( bar za sebe) razocaran sam... koliko god featura da nudi toliko oduzima, mail je katastrofa, neke app ne rade , pro cam ne radi, taptic engine reaguje posle 3 sec... no to nije vazno najvise mi smeta baterija koja je nova sa 150ciklusa i sot je oko 2ipo h :) ma pali ja sam zavrsio sa 13 na iphone za sad... samo ipad tolerisem i ako je ova beta pogorsala bateriju i ipadima...
 
Poslednja izmena:
da li imate problem sa twiterom posle instalacije bete 6, u smislu da vidite twit na liniji, ali kad hocete da odgovorite bas na odredjeni twit i "udjete" u njega vidite samo dva reda teksta?
 
Meni SoT bude od 6-8h uz najvise koriscenje YouTube-a i Instagrama.
Xs
 
Nazad
Vrh Dno