Šta je novo?

iOS 13

Kod mene je mesec dana sa ios 12 sa 13 samo 25 dana...
 
Izvinite, vas komentar je mozda trebao da bude duhovit? Interesatni ljudi se krecu po ovom forumu, zaista zanimljivo.
 
Uprao sam stavio tel na punjac, posle 2 i po dana. Zaboravljam da kazem ako niste primetili, imam X, ah da vi mozda i ne znate, to je iPhone X, tj. 10.
 
Bez uvrede, ali bilo koji premium tel moze korisniku biti bez punjenja 2.5 dana samo ako ga koristi kao dumb phone. A i tada ne moze biti previse razgovora.
Heavy user, ako mu izdrzi od jutra do spavanja, top :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potpuno se slazem sa recenim. Nisam ni rekao da je drugacije, ali izjave od 30 dana su vise nego smesne, da ne kazem uvredljive. Mozda doticni clan ima neki problem, ne znam. Nadam se da nema.
 
Kupiti telefon i koristti kao dumb i pritom pricati o potrosnji nije realno vise nego bilo sta sto sam ja napisao... ja sam rekao koliko mi telefon u tom slucaju drzi na standby... kad ti mozes da se nadjes uvredjenim toliko da mene posle prozivas ja se iskreno nadam da zapravo ti nemas neki problem... mene sto se tice x mi ni na ips 12 nije drzao preko 12h ;-) iliti 7h sot kad je bio nov...
 
Slazem se sa @Splinter. Heavy user max od ujutro do uvece,ali 2,5 dana,tesko za neko iole normalno koriscenje. U danasnje vreme kada je telefon mnogo vise od telefona,neverovarno je sa se puni na 2-3 dana,osim ako se koristi izuzetno stedljivo i vise je na standby. Meni fon max izdrzi 24 h. Ukljucen wifi,4G,BT,provera mail-a,internet non-stop.Jedino sto ne koristim FB,instagram,onaj njihov glupi mesindzer. Samo Twitter,viber. Razgovori su u nekoj normali.
Sto se same bat na ios13 tice,na ip X, meni je sasvim OK. Nista losija u odnosu na 12.
 
Poslednja izmena:
Predjem juce na ios13 betu, da vidim hoce li mi se i tamo trositi 20% baterije u airplane modu kao sto je pre par dana pocelo na ios12. Probam i vidim da se potrosilo samo 2% tokom noci. Ali mi zato telefon baguje kao najgori kinez. Ne mogu da posaljem poruku na messengeru, kasni svako slovo po 10 sekundi, random zabadanja aplikacija, telefon gori koliko se pregreva i slicno. Tako da sam se vratio na ios12 i cekam zvanicni ios13.
 
Kod mene recimo radi toliko dobro da nemam osecaj da sam na beti :)
Xs
 
Ma radi top na se i na 6s ali se pregrevaju zlo, ne radi airdrop, baterija bez lpm je tuga...
 
Da li je potpuno ista deloveper beta 4 i public beta 3?
Mislim da li ima neka znacajnija razlika izmedju te dve bete?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Izasla developer beta 5.
 
  • Like
Reagovanja: M J
X.

Ne znam za bateriju, rano je.

Ali otvaranje aplikacija, animacije, potpuno drugačije i bolje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni je samo fluidniji tel sto se animacija tice :)
 
Evo jedne novosti :)
 

Prilozi

  • 80CDF213-6C8B-46A9-8A26-D746C5A366A8.jpg
    80CDF213-6C8B-46A9-8A26-D746C5A366A8.jpg
    198 KB · Pregleda: 259
  • Like
Reagovanja: M J
Super radi ova poslednja beta.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Sve je divno kod Bete 5 samo što mi razbi bateriju na satu i telefonu. Ne mogu da sastavim od jutra do mraka.
 
Slazem se baterija je veoma losa... ostalo sve radi kao podmazano, desi se respring kod notifikacija instagrama kada se 3D touchuju da se pobrisu sve... ali Boze moj Beta...
 
Da li neko ima problem sa deezerom ? Kada hocu da slusam muziku bez slusalica, ali samo na deezer aplikaciji pocinje da secka i nije moguce slusati bilo sta. Kada se koristi deezer sal slusalicama sve je normalno, takodje telefon normalno reprodukuje zvuk bez slusalica sa bilo kojom drugom aplikacijom.

Malo sa guglao, problem je u ekvilajzeru. Kada je ekvilazer ukljucen javlja se seckanje. Kada je iskljucen radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Verovatno je bag u pitanju,idu mi na zivce plave linije(na SS su oznacene zutom bojom) dok se skroluje u podesavanjima. To se desava samo kada je ukljucen DM. Ne znam da li je do ove poslednje bete,nisam ranije to primetio. iP Xs.

Adjustments.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno