Šta je novo?

iOS 13

Ne zelim Siri preko celog ekrana, i zelim da nastavim da radim to sto hocu kad me neko zove :D
 
Pravi da vam kažem, već dve-tri bete sam ultra zadovoljan, tako da bez ikakve brige možete da probate ako vas svrbi.
 
Mene zasvrbelo, presao na 14 beta 7 i zadovoljan sam. Bas lepo radi.
 
Kako bese kad jednom predjes na betu nema nazad?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim na to da nemaš final, nego si uvek na beti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izbrišeš profil, sačekaš sledeću verziju i to je to.

(Mada je u tim fazama zapravo i bolje imati betu jer su najčešće stabilnije i bolje od finalnih verzija. Bete su nestabilne jedino u ranim fazama. 14.1 beta će npr biti dosta bolja od 14 final).
 
Poslednja izmena:
Je l se samo meni dešava da telefon padne ispod 20% pa se podigne za nekoliko i opet spadne. Sad mi je tri puta izašlo obaveštenja da imam 20% baterije i da mogu da uključim low power mode, ne kapiram...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nikad mi se tako nešto nije desilo, a baterija mi i nije u najboljem stanju (2 godine, 84%).
 
Dešava se i meni po nekad na X.
 
Degradacija baterija to prouzrokuje a i niska temp. Posto nista od temp, bice da je do baterije[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da je do baterije nema sta drugo biti,btw moja je na 84% vec duze vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Isto se desava i meni, X sa 83%
 
Daa, X. Nekoliko puta mi se desilo, 88% health


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Možda je neki bug, ali mislio sam da sam prolupao kad mi se desilo prvi put


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A ovima sto se ne desava da li ste u tom momentu prisutni kad se pojavi 20% baterije ili ono meni se to ne desava?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni se nije desilo nikad, praznim je skoro do kraja. Evo 7% xs.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma je blejim u krevetu, smanjeno osvetljenje i znam da mi je iskočilo obaveštenja za 20%, pogledam slučajno gore, vidim baterija nije crvena, bela je. Ništa, nastavim dalje da koristim, opet se pojavi za 20%, posle nekoliko minuta vidim opet je bela baterija, spustim control centar 22%. Prvo sam stvarno mislio da sam odlepio. Drugi ioi treći put mi se isto dešava. Ali sa baterijom generalno nemam nikakvih problema, super drži, sve full


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tako i kod mene ali ne svaki put...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Presao i ja sa androida na iP, pa sad krece privikavajje. Imao s9+, a sad sam izeo iP X, to mi je sad bilo najbezbolnije sto se doplate tice, a ako mi se ne svidi najmanje gubim. Kod androida sam imao jednu opciju da zasebno podesavam ton notifikacije i zvona. Zvono mi bilo uvek iskljuceno i kada neko zove, cujem, dok su mi notifikacije uvek bile na vibraciji. Moze li to ovde na iP-u a da to ne bude rucno iskljucivanje tona notifikacije za svaku app?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da ne može. Ali nađi na itunesu silent ringtone za notifikacije, podesi vibrate on ring i to bi trebalo da bude to.
 
A ovima sto se ne desava da li ste u tom momentu prisutni kad se pojavi 20% baterije ili ono meni se to ne desava?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Meni se desavalo da se pojavi dok koristim telefon, ukljucim low power i posle kraceg vremena mi opet iskoci obavestenje
 
Imam vec neko vreme problem sa update iOS ali ga zanemarujem, medjutim sad je vec poceo da me nervira. Elem, ne prikazuje mi nove update, i to mi se desava na poslednja 2-3 iphona, a svuda sam radio backup i restore preko iTunes. Instalirao sam beta profil i tu mi je odma prikazao da je beta dostupna za preuzimanje, medjutim stable verzije ne pronalazi. Kad ga spojim na racunar, redovno iTunes nudi update. Mislim da sam probao i reset na fabricka i svasta ali nije pomoglo.

f60a636f87ed1a3a7dc62d0173d28843.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da nemas neki ad block? Meni kad je aktiviran dnscloak, ne vidi update...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam nista instalirano po tom pitanju..


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nista od iOS-a 14 danas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno